Rodzina "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu się powiększyła! Tym razem radosną nowinę przekazała Joanna Lazar. Choć Asia nie znalazła miłości w programie, to jednak udało jej się to niedługo po zakończeniu udziału w eksperymencie, a dziś jest już także szczęśliwą mamą. Zobaczcie, jak tą piękną wiadomość przekazała Joanna.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Poważne zmiany w życiu Joanny! Chodzi o jej ukochanego

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar została mamą!

Joanna Lazar zyskała popularność i ogromną sympatię fanów dzięki udziałowi w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Adamem Miciakiem, jednak jak wiadomo ten związek od początku miał więcej upadków niż wzlotów. Ich małżeństwo oczywiście zakończyło się rozwodem i Joanna przez pewien czas była singielką.

Szczęście w miłości jednak dość szybko się do niej uśmiechnęło - Asia poznała miłość swojego życia, ale do tej pory uczestniczka hitowego programu stacji TVN trzyma swojego partnera z dala od medialnego świata. Rzadko też możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat ich relacji. Wszystko jednak wskazuje na to, że pomiędzy Joanną i jej partnerem układa się wspaniale, bo w sierpniu 2021 roku dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się dziecka.

Instagram/Joanna Lazar

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna pokazała ukochanego? "Ale masz przystojniaka!"

Zobacz także

Joanna opublikowała wówczas na swoim Instagramie zdjęcie USG, na którym już mogliśmy zobaczyć małą istotkę, a także dodała piękny wpis, w którym poinformowała o swojej ciąży.

- Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział Mi, że moje życie zmieni się o 180 stopni to bez wahania pomyślałabym, że to wariat.
Awans w pracy, własne mieszkanie, niezależność od drugiej osoby, wolność psychiczna, eksperyment @slubodpierwszegowejrzenia i spotkanie miłości życia.
Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina ????
Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️ - pisała wówczas Joanna.

Dziś Asia trzyma już swoją pociechę w ramionach! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła córeczkę, a szczęśliwą nowiną pochwaliła się na swoim Instagramie. Uczestniczka opublikowała urocze zdjęcie malutkiej, dziecięcej rączki i napisała:

-4350 g miłości!

Reklama

Córka Asi dostała piękne, tradycyjne imię Zosia! Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla mamy i maleństwa!

asia_lazar22/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama