Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to jedna z najbardziej sympatycznych uczestniczek tego programu. Bohaterka hitu TVN7 zyskała grono fanów, które teraz śledzi jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiadome jest, że po udziale w programie, Joanna znalazła prawdziwą miłość. Teraz jednak szykują się poważne zmiany w jej życiu i oczywiście ma to związek z jej ukochanym. Zobaczcie, co zdradziła na ten temat!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pierwszy raz publicznie wyznał miłość Laurze?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna zdradziła szczegóły swojego związku

W 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy uroczą Joannę Lazar, która podbiła serca widzów swoją naturalnością i skromnością. Jak zapewne pamiętają wszyscy fani show, Asia w programie wyszła za mąż za Adama, ale niestety, to małżeństwo od początku nie było zgrane. Choć dziewczyna walczyła o ten związek i w finale eksperymentu powiedziała, że chce dalej być z Adamem, to jednak decyzja mężczyzny była stanowcza - chłopak nie chciał kontynuować małżeństwa z Joanną.

Z tego też względu związek Joanny i Adama z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", zakończył się rozwodem. Na szczęście Asia dziś nawet nie wraca do tych chwil, bo ma przy sobie prawdziwą miłość! Joanna jest szczęśliwie zakochana i ostatnio zdecydowała się nieco więcej opowiedzieć o swoim związku, w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Mateusza poznałam na zabawie zorganizowanej przez moją kuzynkę. Była to początkowo czysto koleżanka relacja, nic od siebie nie wymagaliśmy. Nasza znajomość przerodziła się w prawdziwe uczucie po pewnym czasie. Sprzyjał temu ogłoszony w tamtym czasie lockdown, gdzie mieliśmy bardzo dużo czasu dla siebie. Mogę powiedzieć - niezliczone godziny rozmów - wyjawiła Joanna.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil o swoim małżeństwie: "Bywały bardzo ciężkie chwile"

Zobacz także

Joanna jednak nie dzieli się zdjęciami swojego ukochanego, na których w pełni moglibyśmy zobaczyć jego wizerunek. Ostatnio wiele zamieszania wywołała jej fotografia z tajemniczym przystojniakiem, ale szybko okazało się, że to jedynie przyjaciel bohaterki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak wyjawiła w ostatnim wywiadzie Asia, jej chłopak po prostu nie chce, aby pokazywać jego pełny wizerunek w Internecie.

Mojego partnera nie pokazuję z prostego powodu, Mateusz sobie tego nie życzy, a ja nie czuję takiej potrzeby, aby pokazywać jego twarz. Szanuję jego zdanie i nie jest to wykładnią naszego szczęścia - dodała.

Na koniec rozmowy, Joanna wyjawiła swoje plany na przyszłość z Mateuszem! Wygląda na to, że para myśli o sobie już bardzo poważnie i za chwilę czeka ich bardzo ważne wydarzenie - wspólne zamieszkanie. To wielka zmiana i duży krok w ich relacji.

Nasze plany na wakacje? Czekają nas liczne zmiany, a w szczególności wspólne zamieszkanie w domu, także każdy wolny czas poświęcamy na wykończenie domu. W najbliższym czasie wybieramy się na kilka dni na Mazury, a później pełną parą przeprowadzka - dodała Asia w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć dużo miłości zakochanym i powodzenia w remoncie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama