Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 7 o imionach dla dzieci
Instagram @borkowski.94 @malamizii
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka w wyznaniu o... dziecku! "Jak ją już zobaczę..."

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sugeruje, że... jest w ciąży?! Jej wpis zastanowił fanów! Co miała na myśli, pisząc te słowa?

Do finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaje już coraz mniej czasu. Relacje pomiędzy uczestnikami są napięte, a widzowie próbują odgadnąć, jakie będą ich ostateczne decyzje. Czy Agnieszka i Kamil przetrwali po programie? Uczestniczka zdobyła się za zaskakujące wyznanie o... dziecku! 

Jak już ją zobaczę na świecie... - zaczęła...

Co miała na myśli?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta pokazała syna w telewizji. Aneta: "Bałabym się..."

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka jest w ciąży? Wymowny komentarz 

Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli doskonały start. W programie zdawali się rozumieć bez słów. Uczestniczka bez wahania zdecydowała się nawet przeprowadzić do programowego męża jeszcze w trakcie trwania eksperymentu i zaczęła poważnie myśleć nad znalezieniem pracy we Włocławku. Chociaż w programie zdają się robić wszystko, aby im wyszło, widzowie mają pewne wątpliwości, co do trwałości ich relacji po programie. Czy Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstał się z Agnieszką? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie, na którym ma pozować z tajemniczą blondynką ze swojego miasta. Internauci rozpoznali go po ubiorze oraz po lokalizacjach, które publikował w podobnym czasie, co tajemnicza nieznajoma. To wszystko jednak, pozostaje jedynie w sferze domysłów. Zupełnie inna perspektywę ich poprogramowej przyszłości mogą sugerować nowe wpisy Agnieszki. W relacji na Instagramie, zapowiedziała, że "najlepsze jeszcze przed nami", a nawet... zaskoczyła wyznaniem o dziecku! 

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że mogłaby być już mamą, a na pytanie "Jakie imiona nadałabyś swoim dzieciom", odpowiedziała: 

Aby zdrowe ❤️ Jak zobaczę już ją na świecie, wtedy samo przyjdzie 🥰

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o imionach dla dzieci
Instagram @malamizii

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwa zawarte w show są niezgodne z prawem?

Podejrzliwi fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęli dopatrywać się we wpisie drugiego dna i zastanawiali się czy Agnieszka nie zasugerowała, że spodziewa się córki. Jednak wypowiedź Agnieszki może być literówką i mogła mieć na myśli, żę "jak zobaczy je" w domyśle dzieci, to zdecyduje o imieniu. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Agnieszka i Kamil są dalej razem?
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kiedy finał 7. edycji? Agnieszka zdradziła szczegóły!

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od dawna mają relację Agnieszki i Kamila "na tapecie". Na początku emisji odcinków sami uczestnicy podkręcali zainteresowanie wokół siebie, publikując sugerujące treści. Fani twierdzili, że Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" złamała regulamin i powinna ponieść karę. Wówczas chodziło o pokazanie niebieskiej kanapy, charakterystycznej dla mieszkania Kamila, a także pozowanie z kubkiem z napisem "idealna żona". Internauci zwrócili uwagę również na jeden wpis Agnieszki, który miał świadczyć, że wciąż jest z Kamilem. Jednak "im dalej w las" tym pojawia się więcej wątpliwości. Jak ostatecznie potoczyła się relacja Kamila i Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i czy śledztwa fanów okażą się trafione? O tym przekonamy się już po finale 6. edycji show. 

Kamil nie zadbał o dobre samopoczucie Agnieszki w Ślubie od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek
Instagram/Agnieszka Łyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek zostali rodzicami? Spójrzcie na to zdjęcie! 
Agnieszka opublikowała w sieci urocze zdjęcie i ujawniła, czy maleństwo pojawiło się już na świecie. Zobaczcie, co napisała była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła? Uczestniczka programu TVN podczas relacji na InstaStories opublikowała nowe zdjęcie z mężem i zdradziła, czy ich pierwsze dziecko pojawiło się już na świecie. Agnieszka rozwiała wszystkie wątpliwości fanów, którzy już od kilku tygodni czekają na radosną informację. Sprawdźcie, co napisała żona Wojtka! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czeka na narodziny dziecka Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko pary, która poznała się w czwartej edycji kontrowersyjnego eksperymentu, lada dzień pojawi się na świecie. Agnieszka Łyczakowska do tej pory nie zdradziła, na kiedy dokładnie została wyznaczona data porodu, ale jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia przyszła mama wyznała, że maleństwo może pojawić się na świecie w każdej chwili. (...) Oczekujemy naszej małej kruszynki, która lada dzień przyjdzie na świat. Ale czy zechce być naszym prezentem pod choinką? Czy przyjść może już po całym świątecznym zamieszaniu? Tak czy siak oczekujemy Cię maluchu- pisała Agnieszka na Instagramie. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piękny gest Agnieszki! Nie uwierzycie co zrobiła Fani Agnieszki i Wojtka, którzy cały czas mocno im kibicują, od kilku tygodni czekają na radosną wiadomość i cały czas zastanawiają się, kiedy dziecko pary pojawi się na świecie. W miniony poniedziałek Agnieszka Łyczakowska postanowiła rozwiać wszystkie wątpliwości internautów i zdradziła, że wciąż jest w domu i czeka na poród. Aktualizacja - nadal jesteśmy w domu... czekamy - napisała Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zobacz także:   "Ślub...

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ślubie burmistrza Przasnysza
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka urodziła? Jest komentarz Wojtka! "Chciałem wam podziękować"
Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zastanawiają się, czy córeczka Agnieszki i Wojtka jest juz na świecie. Teraz wszystko stało się jasne!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani pary, która wzięła udział w hitowym programie TVN. Agnieszka Łyczakowska jest już w zaawansowanej ciąży i jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zdradziła, że maleństwo może pojawić się na świecie dosłownie w każdej chwili. Teraz, kiedy tylko przyszli rodzice nie opublikują w sieci nowych relacji czy zdjęć internauci zaczynają podejrzewać, że poród jest już za nimi. Teraz Wojtek rozwiał wszystkie wątpliwości i odpowiedział na pytanie, czy jest już ojcem!  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na poród Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dzięki udziałowi w programie TVN zdobyli nie tylko wielką miłość, ale również popularność i sympatię widzów. Dziś tylko Agnieszkę obserwuje na Instagramie ponad 198 tysięcy osób! Fani cały czas mocno im kibicują i czekają na radosną wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka Agnieszki i Wojtka. Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze nie zostali rodzicami, ale okazuje się, że niektórzy internauci mają zupełnie inne zdanie na ten temat... Teraz przyszły tata zareagował na wszystkie plotki! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piękny gest Agnieszki! Nie uwierzycie co zrobiła Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek o Agnieszce: "Dla tego uśmiechu zrobię wszystko" Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories zdementował wszystkie wiadomości, w których internauci twierdzą, że dziecko jest już na świecie. Były uczestnik programu TVN nie ukrywa, że jest zaskoczony tak wielkim zainteresowaniem ciążą jego...

Izabela wbija szpilę Kamilowi ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @iziiij85
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza gorzko podsumowuje rok. Pisze o złości i rozczarowaniach
Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała Kamilowi na wpis o "wyrzucaniu śmieci"?! Fani: "Co z tymi facetami?"

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pod koniec roku decydują się na podsumowania. Dla Kamila i Izabeli 2021 rok wiązał się z rozstaniem. Widzowie wiązali z ich parą duże nadzieje, jednak okazało się, że bohaterowie 5. edycji jednak nie nadają na tych samych falach. Kamil wywołał poruszenie swoim ostatnim wpisem o wybaczaniu. Porównał je nawet do... wynoszenia śmieci!  Z wybaczaniem jest jak ze sprzątaniem. Samo sprzątanie porównałbym do wybaczania, ale jest jeszcze druga część tego sprzątania… Trzeba usunąć to, co posprzątaliśmy, czyli wyrzucić śmieci. Wyciągnąć wnioski i wyrzucić śmieci. Wybaczyć sobie, jeśli nabroiliśmy, wybaczyć innym jeśli nas skrzywdzili i zapomnieć - brzmiał fragment jego wpisu.  Widzowie zaczęli zastanawiać się czy nie ma na myśli Izabeli. Teraz to ona zdecydowała się na mocny wpis. Uczestniczka nie pisze jednak o wybaczaniu, a o rozczarowaniu, złości i upadkach, ale również nadziei na lepsze jutro. Czy to jej odpowiedź na wpis Kamila? Zobaczcie, co napisała!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza wierzy, że jeszcze będzie pięknie Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza wśród widzów wiele kontrowersji. W końcu nie wszystkim parom się udaje. W przypadku Kamila i Izy fani wierzyli w długą miłość. Okazało się jednak być inaczej. Tuż po zakończeniu ślubnego show między Izabelą a Kamilem układało się świetnie. Para chwaliła się za pomocą swoich mediów społecznościowych wspólnymi zdjęciami, relacjami z wyjazdów , a także niespodziankami, które dla siebie przygotowywali. Młodzi małżonkowie postanowili ze sobą zamieszkać i planowali ślub kościelny , jednak w pewnym momencie poinformowali, że ich drogi się rozeszły . Iza i Kamil nie komentowali kolejnych doniesień, tłumacząc, że z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik