Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka jest na diecie w ciąży? Jestem chudsza niż przed ciążą
@agnieszka_lyczakowska, Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka jest na diecie w ciąży?! "Jestem chudsza niż przed ciążą"

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogą uwierzyć w to, jak Agnieszka chudnie w ciąży! Przyszła mama zdradziła swój sekret.

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik to jedna z najpopularniejszych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy miłosnego eksperymentu są już razem od ponad dwóch lat, a niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Fani pary nie mogą się nadziwić, jak przyszła mama kwitnie w ciąży, a wielu zwróciło uwagę na to, że Agnieszka jest coraz chudsza. Co więcej, ukochana Wojtka wcale nie zaprzecza, co więcej, zdradziła swój sposób na zrzucenie wagi w ciąży!

Zrobiliśmy test zgodności małżeńskiej Agnieszce i Wojtkowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Kto pierwszy podaje rękę na zgodę?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest na diecie w ciąży?!

Kiedy Agnieszka i Wojtek zdradzili, że spodziewają się dziecka, fani pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" natychmiast pośpieszyli z gratulacjami. Co więcej, wielką nowiną przyszli rodzice postanowili podzielić się, siedząc na kanapach "Dzień Dobry TVN", a w równie wyjątkowy sposób zdradzili płeć dziecka. Już wiadomo, że za kilka miesięcy w rodzinie Agnieszki i Wojtka pojawi się córeczka, a uczestniczka miłosnego eksperymentu nie ukrywa, że rodzicielstwo będzie dla nich prawdziwym egzaminem. Uwielbiane małżeństwo nie może doczekać się, aż dziewczynka pojawi się na świecie, a internauci uwielbiają obserwować powiększający się brzuszek Agnieszki. Wielu jednak zwróciło uwagę na to, że przyszła mama bardzo schudła, co było widać szczególnie na ostatnim zdjęciu, na którym pokazała się razem z ukochanym i swoimi rodzicami.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka z rodzicami i Wojtkiem
@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek wybrali imię dla córeczki! Będzie angielskie?

 

Pani ciągle chudnie? Buzia taka szczuplutka 😍 - napisała internautka.

Agnieszka Łyczakowska-Janik natychmiast odpowiedziała na komentarz internautki, nie ukrywając, że ta ma rację. Uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że waży mniej niż zanim zaszła w ciążę:

narazie jestem chudsza niż przed ciążą :)

Szybko okazało się, że forma Agnieszki interesuje o wiele większe grono jej fanek i kiedy kolejne z obserwatorek zapytała swoją ulubienicę o to, w którym jest miesiącu i jak to robi, że chudnie w ciąży, przyszła mama postanowiła zdradzić swój sekret.

nie jem cukru, pszenicy, jem co 3h, dużo ruchu :) i nie mam zachcianek - wyznała Agnieszka.

Jak widać przyszła mama bardzo dba o swoje zdrowie i zdrowie swojego maluszka. Brawo! Musimy przyznać, że Agnieszka wygląda rewelacyjnie i wręcz promienieje, choć uczestniczka "Ślubu do pierwszego wejrzenia" nie ukrywała również, że w ciąży miała również gorszy czas.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka w ciąży
@agnieszka_lyczakowska, Instagram

W niedzielę 19 września Agnieszka i Wojtek po raz kolejny odwiedzili studio "Dzień Dobry TVN". Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszyli widzów wspominając dzień swojego ślubu. Oboje przyznali, że towarzyszyły im wtedy ogromne emocje.

- Ekscytacja, szczęście, radość, znak zapytania, strach. U mnie było więcej tych pozytywnych niż negatywnych. Nie wyobrażałam sobie Wojtka ani nie oczekiwałam nikogo. Dlatego że wiedziałam, że jeśli nastawię się na wysokiego bruneta, to mogę się rozczarować, więc wolałam nie oczekiwać - mówiła Agnieszka Łyczakowska-Janik.

- Powtarzałem sobie, że jak już wstanę, to żebym nie zemdlał - wyznał Wojtek. 

Jak widać w przypadku tej dwójki, był to nie tylko ślub od pierwszego wejrzenia, ale i miłość! Co więcej, przyszli rodzice mają w planach również ślub kościelny, a my już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, a także kiedy córeczka zakochanych przyjdzie na świat!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Wojtek i Agnieszka
@agnieszka_lyczakowska, Instagram
 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Wielkie święto u Agnieszki i Wojtka! Pokazała zdjęcia!
@agnieszka_lyczakowska, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wielkie święto u Agnieszki i Wojtka! Pokazała zdjęcia!
Agnieszka i Wojtek to jedni z największych ulubieńców widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo, które spodziewa się dziecka, właśnie podzieliło się nowiną!

We wtorek 5 października Agnieszka i Wojtek z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują już od samego rana! Jak się okazuje, dla małżeństwa, które kilka miesięcy temu podzieliło się z fanami wesołą nowiną, dziś jest naprawdę ważny dzień. Uczestniczka miłosnego eksperymentu już pochwaliła się pięknymi zdjęciami i tortem, przygotowanym na tę wyjątkową okazję.  Wielkie święto u Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" W przypadku tej dwójki udział w miłosnym eksperymencie, jakim jest "Ślub od pierwszego wejrzenia", był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Od momentu, w którym Agnieszka i Wojtek powiedzieli sobie "TAK" na oczach tysięcy polskich widzów minęły już ponad dwa lata, przez które naprawdę sporo się zmieniło. Zakochani  odnowili przysięgi małżeńskie , pochwalili się nowym mieszkaniem , a także na kanapie "Dzień dobry TVN" wydało się, że  Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziecka!   Dziś w ich życiu nadszedł kolejnym, wyjątkowy dzień, bo po raz kolejny wspólnie świętowali... urodziny Wojtka! Co więcej Agnieszka naprawdę się postarała. Przyszła mama już z samego rana, bo około godziny 8.00, opublikowała na InstaStory życzenia dla swojego ukochanego i podzieliła się z fanami ich wspólnymi, romantycznymi zdjęciami.  Wszystkiego dobrego mój kochany mężu - napisała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To jednak nie wszystko. Agnieszka dla Wojtka miała jeszcze jedną niespodziankę! Przyszła mama postanowiła odebrać męża w pracy i już w samochodzie powitać go słodkim tortem ze świeczkami. Jak sądzicie, jakie życzenie miał Wojtek? Jednego jesteśmy pewni, już niebawem ulubieńcy widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"...

Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia szczerze o zakładaniu rodziny z Wojtkiem
@agnieszka_lyczakowska, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka o zakładaniu rodziny z Wojtkiem: "Będzie to egzamin”
Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik niebawem zaczną kolejny etap życia. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostaną rodzicami, a Agnieszka zdradziła, co będzie dla nich największym wyzwaniem.

Od ich pierwszego spotkania minęły już ponad dwa lata! Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" odnaleźli prawdziwą miłość, a dziś szykują się do życiowej rewolucji - powitania na świecie swojego pierwszego dziecka. Ulubieńcy widzów miłosnego eksperymentu nie przestają zachwycać fanów zdjęciami, na których przyszła mama prezentuje swój piękny i już całkiem spory ciążowy brzuszek, a zakochani już nie mogą doczekać się tego wielkiego dnia! Nie oznacza to jednak, że nie mają pewnych obaw. Agnieszka zdradziła, co będzie dla nich prawdziwym egzaminem i wyzwaniem. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek wybrali imię dla córeczki! Będzie angielskie? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka szczerze o zakładaniu rodziny z Wojtkiem Agnieszka i Wojtek to jedna z najbardziej popularnych i lubianych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kiedy po wielkich życiowych wydarzeniach, jak odnowienie przysięgi małżeńskiej , czy przeprowadzka do nowego mieszkania , uczestnicy przekazali, że spodziewają się dziecka  ich fani dosłownie oszaleli z zachwytu. Co więcej Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dziecka w naprawdę wyjątkowy sposób - publikując poruszający filmik na YouTube. Teraz już wiadomo, że za kilka miesięcy małżeństwo z miłosnego eksperymentu powita na świecie córeczkę i jak się okazuje, stworzenie dla maleństwa prawdziwego, kochającego domu to dla przyszłej mamy naprawdę spore wyzwanie. Co więcej, jak sama przyznała, dla niej i Wojtka rodzicielstwo będzie prawdziwym egzaminem. Dlaczego? Rodzina, pojęcie które od dziecka wiele dla mnie znaczyło. Rodzice mi i mojemu bratu stworzyli dom, w którym zawsze czuliśmy się kochani, w którym nauczyliśmy się co...

Ślub od pierwszego wejrzenia: wielkie święto w domu Agnieszki i Wojtka
@wojciech_janik_official, Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Wielkie święto w domu Agnieszki i Wojtka. Pokazała zdjęcie!
Agnieszka i Wojtek długo czekali na ten dzień! Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił uczcić go w wyjątkowy sposób.

Agnieszka i Wojtek to jedna z ulubionych par wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich fani z wypiekami na twarzy obserwują, jak z dnia na dzień miłość pomiędzy tą dwójką dosłownie kwitnie, a kiedy małżeństwo poinformowało, że spodziewa się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka, internauci wprost oszaleli z radości. Dziś uczestniczka miłosnego eksperymentu przekazała wyjątkową nowinę i opublikowała na swoim InstaStory piękne zdjęcie. Wojciech Janik to prawdziwy mąż na medal!  Wielki dzień u Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu do pierwszego wejrzenia" Fani Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogą narzekać na nudę, bo w małżeństwie tej dwójki naprawdę sporo się dzieje. Kiedy jakiś czas temu uczestnicy miłosnego eksperymentu poinformowali, że w ich życiu szykują się spore zmiany , internauci natychmiast zaczęli podejrzewać, o co może chodzić. Najpierw Agnieszka przekazała, że postanowiła przejąć nazwisko męża i para pokazała zdjęcia z odnowienia przysięgi małżeńskiej , a niedługo później zakochani przerwali wszelkie domysły fanów i goszcząc w "Dzień Dobry TVN" przyznali, że spodziewają się dziecka! przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.  Od tego czasu Agnieszka chętnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem w swoich mediach społecznościowych i choć fani zasypywali przyszłych rodziców pytaniami o płeć dziecka, ci postanowili nie zdradzać im tego sekretu twierdząc, że nawet dla nich jest to wciąż tajemnica. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia: jest w szóstym miesiącu ciąży i już szykuje się do porodu.  Tymczasem w domu państwa Janik pojawił się kolejny powód do świętowania bo, jak się okazuje, dziś mija dokładnie 2,5 roku od ślubu Agnieszki i Wojtka! Przyszła mama...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik