Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie wyemitowany już 24. maja na antenie TVN. Po tym czasie uczestnicy będą mogli śmiało opowiedzieć, co działo się w ich życiach po zakończeniu eksperymentalnego miesiąca, podczas którego uczyli się żyć w małżeństwie. Tuż przed finałem siostra Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała wymowny wpis:

Reklama

Coś czuję, że to nie koniec ????

Co miała na myśli? Czy Agnieszka jednak znalazła szczęście w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Siostra Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza finał?

Bardziej niecierpliwi fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w zeszłym tygodniu mogli przekonać się, jak zakończył się finał 7. edycji. Nie jest już tajemnicą, że Agnieszka i Kamil rozstali się po "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy mimo emisji finału na Player.pl, nie mogą jeszcze zabierać głosów na temat swoich losów po programie. Muszą utrzymać tajemnicę aż do premiery finału na antenie TVN. Jednak czyżby rozstanie Agnieszki i Kamila to nie była jedyna niespodzianka? Atmosferę podkręca wpis siostry Agnieszki, który zamieściła tuż przed premierą ostatniego odcinka:

Dziś ostatni odcinek ŚOPW w TVN o 21:35! Oglądajcie zachęcam! I wiesz co, Sis? Coś czuję, że to nie koniec ????

Jak myślicie, co mogła mieć na myśli?

Instagram @ malamizii

Zobacz także: Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7": które pary przetrwały? Wszystko jasne! [SPOILER]

Zobacz także

Czy Agnieszce ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udało się znaleźć miłość po programie? Uczestniczka obiecała widzom, że po emisji finału z pewnością zrobi dla nich transmisję na żywo, gdzie nieco zaspokoi ich ciekawość i poruszy najbardziej interesujące kwestie. Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła nawet metamorfozę tuż przed finałem i zasponsorowała sobie zupełnie nową fryzurę. Myślicie, że zrobiła to na złość Kamilowi?

Instagram @pamelalaskovska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kolejny uczestnik w ostrych słowach krytykuje produkcję

Reklama

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już raz zabrała głos po emisji finału w Player.pl. Opublikowała komentarz, w którym podziękowała fanom za wsparcie i doceniła tych, którzy zmienili o niej zdanie. Z kolei w kwestii Kamila również pojawia się sporo plotek w sieci. Fani spekulują, że Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową partnerkę, jednak on do tej pory nie potwierdził ani nie zaprzeczył tym domysłom. Zrobi to dzisiaj?

Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama