Kolejny uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewa się dziecka?
Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kolejny uczestnik w ostrych słowach krytykuje produkcję

Uczestnik drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się w ostrych słowach skrytykować obecną odsłonę show. Marcin Wichrowski zasugerował produkcji "brak szacunku"!

Siódma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się ku końcowi. Im bliżej telewizyjnej emisji ostatniego odcinka, który na antenie TVN zostanie wyemitowany już we wtorek, 24 maja, tym częściej pojawiają się słowa krytyki. Okazuje się, że nie tylko widzowie mają sporo do zarzucenia produkcji, ale także uczestnicy poprzednich odsłon programu"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kolejny uczestnik w ostrych słowach krytykuje produkcję. Marcin Wichrowski w ostrych słowach podsumował 7. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

- Szacunek był dla nas i naszych gości - punktował. 

Sprawdźcie, co napisał były uczestnik show! Produkcja nie będzie zadowolona. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o przyczynach rozstania z Agnieszką! "Nie było możliwości tego przeskoczyć"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin Wichrowski uderza w produkcję 

Marcin i Agnieszka zostali dopasowani do siebie przez ekspertów w drugiej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżonkowie są jedną z par, którą widzowie zapamiętali na długi czas, jednak nie za sprawą długiego stażu związku, a specyficznego zachowania. Uczestnicy świadomie zgłosili się do eksperymentu, którego elementem jest obecność kamer, jednak świeżo upieczona żona i mąż mieli zupełnie inne plany. Agnieszka i Marcin wiecznie uciekali przed kamerzystami i starali się ukryć rozwijające się uczucie. Ich taktyka jednak nie powiodła się, a małżeństwo nie przetrwało. 

Po zakończeniu show Marcin Wichrowski stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje swoją codzienność. W trakcie kolejnych edycji mężczyzna poznał nowych uczestników i zaprzyjaźniał się z nimi. W ciągle powiększającym się gronie wszyscy z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że Marcin zauważył spadek "jakości" produkcji, a swoimi wnioskami zdecydował podzielić się z fanami. Przy okazji zdradził "kulisy" powstawania show. 

- Co się zadziało w kolejnych edycjach? - zapytał wprost. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta pozuje z... "dzieciaczkami"! Zaskoczyła zdjęciem

Marcin Wichrowski w ostrych słowach o produkcji
Instagram @marcin.wichrowski

Marcin Wichrowski zauważył, że pierwsze edycje były dużo ciekawsze, a uczestnicy mieli zapewnione lepsze warunki niż obecnie. Przy okazji zdradził skrywane dotąd kulisy. 

- W mojej 2. edycji pojechaliśmy na Teneryfę, inne pary również, wesele było prawdziwe, zaplanowane menu, alkohole dj, zabawa do 3:00 w nocy. Goście mogli się pobawić i mieli wszyscy zapewnione noclegi. W małym gronie, bo mogliśmy po 30 osób zaprosić, ale szacunek był dla nas i naszych gości. Nie wyobrażam sobie zapraszać rodzinę, znajomych i po 15 minutach ślubu i godzinie stania przy przekąskach i szampanie, sorrki, ale musicie już wracać 300/400 kilometrów albo i dalej! - napisał. 

Były uczestnik show wyraził swoje rozczarowanie, dodając, że "montaż był nudny", choć sami uczestnicy wydają się ciekawi. 

- Czemu nagle zaczęli szukać polskich hoteli, potem pensjonatów, za chwilę pod namioty ich wyślą... Podczas każdej edycji jest kilka reklam, każda z firm płaci setki tysięcy. Budżet zatem jest, ale podejścia zupełnie nie rozumiem. Powiem szczerze, im dłużej oglądałem tą edycję tym wcześniej zasypiałem przed tv. Nie z uwagi na uczestników, bo do nich nic nie mam, ale do flaków z olejem, które zmontowali, nie zapewniając im żadnych atrakcji. - punktował wyraźnie zdenerwowany Marcin Wichrowski. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr odpowiada na pytanie o ciążę Doroty! Potwierdził?

 

Marcin Wichrowski atakuje produkcję
Facebook

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii, w których widzowie zarzucają produkcji brak dbałości o uczestników i oprawę uroczystości. 

- Przecież już można wyjeżdżać za granicę, a wy ich nad morze poza sezonem wysyłacie? 🤯

- Dorotka i Piotr to mogą pospacerować... po ulicy jedynie w tą i z powrotem 🙈

- Bez szału ta edycja 😞 - grzmią internauci.

Zgadzacie się z Marcinem Wichrowskim? 

 

Joanna i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z Marcinem. Uczestnik drugiej edycji odpowiada!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z uczestnikiem drugiej edycji! Mężczyzna tajemniczo odpowiada! 

Finał czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołał mnóstwo kontrowersji. Zachowanie Adama i sposób w jaki potraktował Joannę rozwścieczyło internautów. Fani programu wspierają uczestniczkę jak tylko mogą, znaleźli jej nawet... nowego partnera! Widzowie uważają, że Joanna i Marcin Wichrowski z drugiego sezonu stworzyliby idealną parę. Uczestnik odniósł się do tych rozmyślań.  Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Marcin i Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą parą?  Joanna pomimo smutnego finału eksperymentu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie załamała się. Ostatni odcinek show oglądała w gronie nowych przyjaciół. Towarzyszyli jej Agnieszka i Wojtek oraz uczestnicy poprzednich edycji show. Widzowie nie mogą pogodzić się z finałem eksperymentu i zachowaniem Adama. Uważają, że nigdy nie zasługiwał na taką kobietę jak Joanna. Z kolei dla niej znaleźli nowego kandydata! Nieśmiało zasugerowali, że to właśnie z Marcinem Wichrowskim mogłaby stworzyć udaną parę, a już szczególnie dlatego, że darzą się sympatią:  - Może wśród przyjaciół znajdziesz męża? 🥰 - Pasowałaby Asia idealnie do Marcina 😍😍 - To samo pomyślałam. @marcin.wichrowski @samosia_zosia33 nie wiem dlaczego, ale i wizualnie i spokojem, który macie w sobie, osobowością pasowalibyście do siebie najbardziej ze wszystkich osób ze wszystkich edycji. ❤️ Marcin Wichrowski postanowił skomentować te sugestie i zaznaczył, że z Asią łączy go tylko przyjaźń:  Dobra jest z Asi koleżanka i tak pozostanie, a miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, nie szuka poklasku, nie pamięta złego...😊 Od...

Ślub od pierwszego wejrzenia - kolejny ślub po programie
Instagram/Asia Lazar
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szykuje się kolejny ślub?! Widzowie nie mają wątpliwości
"Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarcza nam wielu emocji, jednak byli uczestnicy też nie dają nam o sobie zapomnieć. Już niedługo szykuje się kolejne wesele?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma sporą rzeszę fanów, których ciekawią losy zarówno bohaterów obecnej edycji, jak i poprzednich. Sympatycy miłosnego hitu TVN co chwila doszukują się drobnych szczegółów, które świadczyłyby o zmianach w życiu swoich ulubieńcó. Obserwatorzy doszukują się zaokrąglonych brzuszków u uczestniczek, braku obrączki lub podobnych smaczków na zdjęciach, świadczących o tym, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów eksperymentu. Tym razem internauci są przekonani, że u byłych bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie szykuje się ślub. Skąd ta pewność? Miało go zdradzić to zdjęcie! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji wbija szpilę obecnym uczestnikom? Były bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szykuje się do ślubu? Wszystkie edycje miłosnego show TVN przyciągają wielu widzów przed telewizory. Eksperyment, który wydawał się być szalony, okazał się strzałem w dziesiątkę! I choć dla wielu par eksperyment zakończył się fiaskiem, to kilka małżeństw zawartych w programie przetrwała próbę czasu i wciąż tworzy udany związek. To tej drugiej grupy należą m.in.  to Anita i Adrian z trzeciej edycji show, którzy niedawno przeprowadzili się do nowego, wspólnego mieszkania , czy Agnieszka i Wojtek, którzy niebawem zostaną rodzicami. Dużą rozpoznawalnością cieszą się również uczestnicy, których małżeństwa nie przetrwały próby czasu, jak Ania Wróbel czy Marcin Wichrowski. I choć bohaterowie  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  nie odnaleźli w programie bratniej duszy, to udział w miłosnym show zapewnił nim nie tylko ogromną rozpoznawalność i niezapomniane przeżycia, ale...

Marcin Wichrowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest na kwarantannie
Instagram
Newsy
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na kwarantannie. Kilka dni temu uczestnicy bawili się na imprezie halloweenowej
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na kwarantannie. Kilka dni temu uczestnicy bawili się na imprezie halloweenowej

Marcin Wichrowski ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " poinformował fanów, że przebywa na kwarantannie. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Kilka dni temu uczestnik wraz z przyjaciółmi z programu, narazili się na krytykę fanów, ponieważ bawili się na imprezie z okazji Halloween, nie przestrzegając zasad dystansu społecznego.  Zobacz także:  Pytania po imprezie Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Internauci: "Gdzie tu dystans społeczny?" Marcin Wichrowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia na kwarantannie Marcin Wichrowski pomimo tego, że nie znalazł miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" to powiększył swoje grono przyjaciół. Uczestnicy wszystkich edycji ślubnego show TVN7 uwielbiają trzymać się razem. We wspólnym gronie spędzili również imprezę z okazji Halloween, czym pochwalili się w sieci. Nie wszystkim spodobał się ten pomysł, szczególnie w czasach pandemii:    - Covid 19 nikogo już nie interesuje , jest to bardzo 😔 - Tak nie bardzo w tych ciężkich czasach... - Takie Party w tym miejscu to jest już nie na miesjcu. Pozdrawiam wszystkich bądźcie zdrowi 👍 - pisali fani Wczoraj uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformował, że przebywa na kwarantannie: Niestety kwarantanna dopadła i mnie 🙁 Ciężko jest siedzieć zamkniętym we własnym domu. Mam to szczęście, że ogromny ogród, las i otoczenie dają mi przestrzeń do spacerów i regeneracji, a komfort snu jest przy tym niezwykle ważny. (...) Pod zdjęciem pojawiły się życzenia powrotu do zdrowia:  - Życzę zdrówka 😊 i szybkiego powrotu do zdrowia. Można powiedzieć że to przymusowe wolne i czas na odpoczynek 😀 - Dziękuję oby szybko...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik