Aneta i Robert jakiś czas temu przyznali, że już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Najbardziej romantyczna para 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odkąd może chwalić się swoją miłością publicznie, chętnie to robi, a ciąża Anety jest tematem numer jeden, który zakochani poruszają na swoim Instagramie. Para postanowiła pochwalić się, czy spodziewa się dziewczynki, czy chłopca. Jak się okazuje, oboje marzyli, by mieć pierworodnego syna! Czy to marzenie się spełniło?

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Aneta i Robert o płci dziecka

Aneta i Robert to zdecydowanie ulubiona para widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6". Małżeństwo faktycznie zakochało się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia, a widzowie nie mogli uwierzyć, jak szybko między nimi nawiązała się bliska i pełna miłości więź. Podczas gdy inne pary kłóciły się, walczyły z nieporozumieniami i szukały drogi do wspólnej przyszłości, Aneta i Robert czuło i bez przeszkód przetrwali pierwszy miesiąc eksperymentu. Robert zresztą fantastycznie zakończył ich udział w programie, oświadczając się Anecie w dniu decyzji. Fani nie kryli więc swojej radości, gdy okazało się, że Aneta i Robert wciąż są razem i co więcej, ich rodzina niedługo się powiększy!

Instagram @anet.zuchowska

Aneta chętnie opowiadała fanom o swoim samopoczuciu. Okazuje się, że ciąża niewiele zmieniła w jej trybie życia. Aneta czuje się doskonale, wciąż dużo trenuje i nawet biega, a ostatnio razem z Robertem zaczęli kompletować dziecięcą wyprawkę. Teraz para zdecydowała się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące fanów pytanie dotyczące płci malucha. Jak się okazuje, małżeństwo spodziewa się synka! Aneta zresztą bardzo uroczo skwitowała ten fakt:

- Syn. Syn pierworodny ???????????? To już po prostu wisienka na torcie...???? - napisała na swoim Instagramie.

aneta.zuchowska/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pokazała, co dostała od Wojtka po powrocie ze szpitala

Jak się okazuje, oboje z Robertem marzyli o synu! Dla Anety jest to scenariusz spełniający wszystkie jej marzenia. Zachwyceni fani pospieszyli z gratulacjami! Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Zobacz także

- Gratulacje ❤️

- Faktycznie, wisienka na torcie, gratulacje!

- Dużo zdrówka dla maluszka ❤️❤️

- Cieszymy się razem z Wami! - rozpisują się fani.

Reklama

Para stopniowo zdradza kolejne szczegóły dotyczące ciąży. Aneta i Robert jeszcze nie wyjawili, jak ich syn dostanie na imię. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" którzy doczekali się pociech, zazwyczaj wybierają bardzo tradycyjne imiona. Agnieszka i Wojtek zdecydowali się na Antoninę, Asia Lazar z 4. edycji nazwała córkę Zofia, zaś Anita i Adrian z 3. edycji zostali rodzicami Jerzego i Bianki. A na jakie imię zdecydują się Aneta i Robert? Na tę informację będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

aneta.zuchowska/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama