Przez wiele miesięcy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli świadkami ostrego konfliktu między Łukaszem Kuchtą, a Oliwią Ciesiółką. Były uczestnik matrymonialnego eksperymentu TVN oskarżał byłą żonę o izolowanie go od syna. Ostatnio jednak Łukasz pochwalił się nowym kadrem z małym Franiem wyznając, że coraz częściej widuje się z pierworodnym synem. Czy jego spór z Oliwią na dobre został zażegnany? Głos w sprawie zajęła mama mężczyzny.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4": Mama Łukasza o relacji syna z Oliwią

Fani matrymonialnego hitu TVN napięciem śledzą losy nie tylko bohaterów najnowszej 7. serii show, w tym Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która postawiła na diametralną metamorfozę, ale również byłych uczestników społecznego eksperymentu. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się m.in. Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy do niedawna prowadzili medialny spór o opiekę nad małym Franiem. Po tym, jak mama Łukasza wyznała, że Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" izoluje byłego męża od syna, skutecznie utrudniając mu spotkania z dzieckiem w sieci zawrzało. Byli małżonkowie wzajemnie obrzucali się oskarżeniami, a Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie krył swojego rozgoryczenia, dzieląc się na Instagramie poruszającymi do łez wyznaniami.

Zaledwie kilka dni temu, po kilku miesiącach ciszy, były mąż Oliwii Ciesiółki ponownie zdecydował się zabrać głos w sprawie. Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia wyznał, że od trzech miesięcy widuje się z synem. Czy to oznacza, że jego relacje z Oliwią nagle wróciły na dobre tory? Głos zabrała mama byłego uczestnika miłosnego hitu TVN.

Instagram/elkuchta

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia w prześwitach i piórach na weselu. Przyćmiła pannę młodą?

W rozmowie z mediami mama Łukasza Kuchty z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryła radości z tego, że jej była synowa na nowo umożliwiła Franiowi spotkania z ojcem.

Zobacz także

- To zdecydowanie ulga. Nie było to dla mnie łatwe jako babci i matki, bo o ile Franek jeszcze nie rozumie, co się dzieje, to ból i smutek syna był dla mnie równie bolesny. Cieszę się, że Oliwia zaczęła respektować postanowienia sądu i wszyscy możemy cieszyć się obecnością Frania w naszym życiu - wyznała mama Łukasza Kuchty w rozmowie z "Plotkiem".

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Ciężarna Martyna Końca wyznaje. "Mam gorszy czas". Co się stało?

Kobieta dodała, że choć nie tak wyobrażała sobie dzieciństwo swojego wnuka, to musi zaakceptować zaistniałą sytuację i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z małym Franiem.

- Wprawdzie nie tak wyobrażałam sobie bycie babcią, ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu i musimy brać życie, jakie jest - skomentowała.

Instagram @elkuchta
Reklama

Także fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo ucieszyła informacja, że Oliwii i Łukaszowi udało się dogadać dla dobra dziecka. Nam nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć wszystkiego dobrego!

Reklama
Reklama
Reklama