Ślub od pierwszego wejrzenia Agnieszka i Wojtek z córeczką
Instagram/Agnieszka Łyczakowska
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4": Agnieszka pokazała, co uwielbia robić jej córeczka. Urocze!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się w mediach społecznościowych nowymi zdjęciami córeczki. Okazało się, że Tosi do dobrej zabawy wcale nie są potrzebne drogie zabawki!

Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i do dziś tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Małżonkowie w ślubnym eksperymencie znaleźli nie tylko prawdziwą miłość, ale także zyskali sporą popularność. Osiem miesięcy temu na świecie pojawiła się pierwsza pociecha pary i od tamtej pory fani z zachwytem patrzą na rozwój małej Tosi. Tym razem Agnieszka zdradziła, co jej córeczce sprawia największą frajdę. Te zdjęcia Was rozczulą!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy nie znają się i nie utrzymują kontaktu? Aneta: "Nie jesteśmy przeciwnikami, ale..."

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4": Agnieszka pokazała, co uwielbia robić Tosia

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od lat udowadniają, że małżeństwa aranżowane przez ekspertów mają szansę na szczęśliwą przyszłość. Małżonkowie już od pierwszych chwil wzbudzili sporą sympatię widzów, a teraz fani chętnie obserwują ich życie prywatne za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od ośmiu miesięcy internauci chętnie obserwują również to, co dzieje się u Tosi - córeczki pary, której zdjęcia i nagrania regularnie pojawiają się w mediach społecznościowych rodziców. 

Niedawno Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrali córeczkę na wycieczkę w góry, a teraz pochwalili się jedną z najbardziej lubianych przez Antosię czynności. Okazuje się, że pociecha uczestników miłosnego eksperymentu nie potrzebuje do dobrej zabawy nowoczesnych zabawek - wystarczy jej wanna oraz odrobina piany. Zobaczcie na ten szczery uśmiech! 

- Dla tego uśmiechu jestem w stanie zrobić wszystko ❤️

Nasza córka uwielbia wieczorne kąpiele, ma swoje ulubione zabawki do wanienki, lubi dużo piany i ciepłą wodę: te trzy aspekty i nie ma jej na dobre kilkanaście minut ☺️

Nie jest jej straszna piana czy woda lecąca po twarzy - napisała dumna mama w swoich mediach społecznościowych. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Aneta Żuchowska szczerze o drugim dziecku! "Będzie więcej..."

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od zachwyconych fanów. 

- Cudna jest 😍😍😍

- Piękniutka 😍

- Sama słodycz ❤️😍

- Słodka ta wasza Tosia tak pogodna zawsze pozdrawiam całą waszą trójkę💓💓💓

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka, Wojtek i ich córeczka pozują do fotografii w basenie
Instagram @agnieszka_lyczakowska

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Laura i Karol szykują się do ślubu?! To zdjęcie ich zdradziło?

Internauci zauważyli również, że Antosia ma już dwa ząbki i gdy tylko się uśmiecha, wygląda przeuroczo. 

- I te 2 ząbki 😍😍😍

-  No nie mogę się napatrzeć na te jej ząbki! Ten uśmiech kradnie serce ❤️

- Słodziutka! I te zębulce dwa urocze 👼🤗

Spodziewaliście się, że córka Agnieszki i Wojtka jest fanką zabawy w wodzie? Agnieszce, Wojtkowi i ich pięknej córeczce życzymy wszystkiego dobrego!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka i Wojtek wybrali się w góry razem z córeczką
Instagram @agnieszka_lyczakowska

Agnieszka Łyczakowska ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała córkę
Instagram/Agnieszka Łyczakowska

Ślub od pierwszego wejrzenia Agnieszka i Wojtek z córką 3
Instagram/Agnieszka Łyczakowska

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z mężem
Instagram/Agnieszka Łyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zaskoczyła wyznaniem! "W całym domu pachnie niemowlakiem"
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczym nagraniem, które ma związek z jej dzidziusiem! Każda mama na pewno zrozumie jej ekscytację tym wydarzeniem.

Agnieszka Łyczakowska-Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Z kolei całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Agnieszka i Wojtek znają już płeć swojego maleństwa - jak się okazało, powitają na świecie dziewczynkę! Choć do porodu bohaterki hitu stacji TVN7 pozostało jeszcze kilka miesięcy, to jednak już teraz Agnieszka ogłosiła, że u niej dom już "pachnie niemowlakiem"! Dlaczego? Jesteśmy pewni, że każda mama doskonale zrozumie uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pochwalili się radosną nowiną! "Kolejne zmiany" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak Agnieszka przygotowuje się do roli mamy Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik są małżeństwem już od ponad 2 lat. Ich związek zrodził się na planie 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i podbił serca tysięcy fanów show! Losy Agnieszki i Wojtka do dziś śledzi tysiące internautów, którzy obserwują ich poczynania za pośrednictwem Instagrama i kanału Youtube. Dzięki temu, że para jest aktywna w mediach społecznościowych, ostatnio dowiedzieliśmy się o wielu zmianach w życiu tej dwójki, między innymi Agnieszka i Wojtek zdecydowali się odnowić przysięgi małżeńskie , przeprowadzić do nowego mieszkania, a także ogłosili, że spodziewają się dziecka ! Ten rok jest dla nich zdecydowanie przełomowy! Zobacz także:  Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny Agnieszka od czasu do czasu relacjonuje swoim fanom, jak się czuje będąc w ciąży. Ostatnio zdradziła, że ma gorszy czas , ale wygląda na to, że trudne chwile minęły, gdy uczestniczka "Ślubu od...

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się niespodzianką od fanki
Instagram @agnieszka_lyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka była w szoku, gdy to zobaczyła: "Zamurowało mnie..."
Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała niezwykły prezent. Nie był od Wojtka ale miał z nim związek!

Agnieszka Łyczakowska ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pochwaliła się niezwykłą niespodzianką, jaka czekała na nią w domu. Co więcej, to nie był prezent od Wojtka, chociaż miał z nim związek!  Zamurowało mnie - napisała w sieci  Musicie zobaczyć, co dostała!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pochwalili się radosną nowiną! "Kolejne zmiany" Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się niespodzianką  Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik poznali się na planie 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niemal od razu zdobyli ogromną sympatię widzów swoim optymistycznym podejściem do siebie i wzajemnym szacunkiem, z jakim się traktowali.  W marcu Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali już drugą rocznicę swojego ślubu ! Od tamtego czasu ich uczucie tylko nabrało na sile. Niedługo po emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z ich udziałem, zakochani przyznali, że przechodzili kryzys, jednak rozmowa i wzajemna szczerość pomogła im go pokonać. Niedawno zdecydowali się na kolejny ważny krok w związku. Agnieszka i Wojtek wrócili do Przasnysza, gdzie uczestniczka zdecydowała się przyjąć nazwisko męża . Od teraz podpisuje się Agnieszka Łyczakowska-Janik. Małżonkowie nie ukrywają, że w przyszłości będą chcieli także wziąć ślub w kościele , jednak jak na razie nie planują dzielić się z fanami żadnymi szczegółami.  Agnieszka i Wojtek dzięki programowi zyskali sporą popularność, a fani którzy polubili ich w programie zostali z nimi do dziś śledząc ich codzienność na Instagramie. Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno pochwaliła się wzruszającym prezentem od fanki:  Maruś! Ogromnie dziękujemy!...

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży
Instagram/Agnieszka Łyczakowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka szczerze o ciąży: "Mam gorszy czas". Co się stało?
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami wyznaniem dotyczącym jej samopoczucia w ciąży. Jak się okazało, przyszłą mamę dopadł kryzys.

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik, których poznaliśmy w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pod koniec roku przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Para chętnie dzieli się ze swoimi fanami nowymi informacjami z ich życia i właśnie ciężarna Agnieszka zdecydowała się podzielić wyznaniem, w którym zdradziła, że ma "gorszy czas". Co dokładnie się dzieje? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek pochwalili się radosną nowiną! "Kolejne zmiany" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka przeżywa kryzys?  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od ponad dwóch lat są szczęśliwym małżeństwem, które połączył hitowy program stacji TVN 7. Zakochani są niezaprzeczalnie ulubieńcami widzów show, którzy teraz na bieżąco śledzą ich losy za pośrednictwem Instagrama i kanału Youtube. Ostatnio w życiu Agnieszki i Wojtka zaszło sporo zmian, między innymi małżonkowie odnowili przysięgi małżeńskie , przeprowadzili się do nowego mieszkania , a także ogłosili, że spodziewają się dziecka . Już pod koniec tego roku, para powita na świecie córeczkę.  Zobacz także:   Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny Agnieszka chętnie dzieli się z fanami nowymi informacjami w swoich mediach społecznościowych - tym razem zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym opowiedziała o swoim samopoczuciu. Jak się okazało, ostatnio ma gorsze dni i obawia się, że będzie jej coraz ciężej.  - Powiem Wam, że tak od dwóch dni mam tak troszkę gorszy czas w ciąży - może tylko takie jakieś chwilowe obniżenie mojej sprawności fizycznej, chociaż...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik