ONS.pl
1/4
ONS.pl

 

Fani programu "Rolnik szuka żony" nie będą próżnowali w oczekiwaniu na nową edycję ich ulubionego show. Już 20 stycznia TVP zaprezentuje im bowiem coś nowego! "Sanatorium miłości" to kolejny program, którego zadaniem jest łączenie w pary ludzi. Jednak tym razem to nie rolnicy, a seniorzy będą szukali szczęścia w miłości przed kamerami. Marta Manowska podczas specjalnej konferencji prasowej zaprezentowała wszystkich 12 uczestników nowego show TVP. W sieci pojawił się też zwiastun "Sanatorium miłości". Zobaczcie naszą galerię, aby poznać szczegóły tego programu!

 

POLECAMY: Kiedy zobaczymy nowy program z Martą Manowską w TVP? Znamy datę premiery "Sanatorium miłości"

2/4
ONS.pl

 

"Sanatorium miłości": zwiastun programu

 

W internecie pojawił się już oficjalny zwiastun "Sanatorium miłości". W programie wystąpi 12 seniorów (6 kobiet i 6 mężczyzn), którzy wyjechali na 3 tygodnie do Ustronia, aby tam w miłej atmosferze poznawać się i być może tworzyć trwałe relacje. 

 

 

Marta Manowska nie ukrywa, że było to dla niej nowe, zawodowe wyzwanie. Co powiedziała o programie "Sanatorium miłości"? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Kolejny ślub w programie "Rolnik szuka żony"! Uczestnik pochwalił się swoją wybranką

3/4
ONS.pl

Marta Manowska nie ukrywa, że bardzo cieszy się z faktu, iż TVP postawiło na starsze osoby i dało im szansę, aby zaistniały i - co więcej - zawalczyła o miłość.

 

- Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia - wyliczała Marta Manowska w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

 

Premiera "Sanatorium miłości" została zaplanowana na 20 stycznia (niedziela) godz. 21:15. 

4/4
Uczestnicy show Sanatorium Miłości w TVP 1, kiedy premiera?
Mat. prasowe

Czekacie na ten program? Będziecie go oglądać? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Marta Manowska