Rolnik szuka żony 4 odcinke 3 Randki Małgorzaty
Mat. prasowe
Gratulujemy!
1/4
Mat. prasowe

 

Świetna wiadomość dla fanów programu "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że kolejny uczestnik show TVP znalazł właśnie miłość swojego życia i już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Na Instagramie pojawiły się właśnie romantyczne zdjęcia jego ukochanej, która w sylwestrową noc przyjęła jego oświadczyny. O kogo chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Małgosia z "Rolnik szuka żony" ma ten sam problem, co inne ciężarne. Nie zgadniesz jaki!

2/4
Rolnik szuka żony 4 odcinke 3 Randki Małgorzaty
Mat. prasowe

 

Dawid z "Rolnik szuka żony 4" oświadczył się ukochanej

 

Dawid, bo o nim mowa, był uczestnikiem 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna starał się o względy Małgosi. Chcąc jej zaimponować, przyleciał do jej gospodarstwa... odrzutowcem. Niestety, Małgorzata pozostała nieczuła na jego zaloty. Już wtedy jej serce mocniej zabiło do Pawła, z którym niedawno wzięła ślub i już niedługo urodzi mu dziecko. Dawid nie zraził się jednak niepowodzeniem. Mężczyzna szukał dalej szczęścia poza kamerami. Wygląda na to, że robił to bardzo skutecznie... Zobaczcie kolejny slajd! 

3/4
Instagram

 

W sylwestrową noc Dawid odważył się i poprosił swoją ukochaną o rękę. Mężczyzna zadbał o romantyczną oprawę. Oprócz pierścionka, wręczył jej również ogromny bukiet czerwonych róż. Dawid pochwalił się tą wyjątkową chwilą na swoim Instagramie.

 

- Powiedziała TAK - napisał przyszły pan młody.

 

4/4
Instagram

 

Trzymamy kciuki za ich miłość i czekamy na relację ze ślubu!

Więcej na temat Rolnik szuka żony