Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Finał Sanatorium miłości
Facebook TVP
TV-Show

"Sanatorium miłości": Znamy królową i króla turnusu! Stenia i Władek jednak razem! 

Finał Sanatorium miłości. Kto wygrał? Sanatorium miłości 2 - pary. Czy Gerard jest z Iwoną? Czy Stenia z Waldkiem?

Za nami finał "Sanatorium miłości"! Poznaliśmy królową i króla turnusu! Kto zdobył największą sympatię wszystkich kuracjuszy? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku show? Zobaczcie sami!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

"Sanatorium miłości" - finał za nami!

Uczestnicy show na początku odcinka szykowali się na wielki bal! Panie oceniały nawzajem swoje szałowe kreacje, panowie doradzali sobie w kwestii koszul czy marynarek. A także typowali, kto otrzyma tytuł królowej i króla turnusu:

Królową powinna być Wiesia, bo ona jest szczera, prawdomówna  - powiedziała Bożenka.

Królową powinna zostać Halinka, i tylko ją jedną zaznaczyłam. A na króla żaden się nie nadaje - stwierdziła szczerze Wiesia.

Podczas spotkania na świeżym powietrzu uczestnicy zagrali w grę "Flirt towarzyski". Bożenka wymusiła na Władku szczere wyzwanie, bo stwierdziła, że jest "dwulicowy":

Przyjechałem do tego sanatorium i wskazałem na Iwonę, Basię, Iwonkę i Stasiunię. To było w drugim dniu i dziękuję za przyjemne randki. Ale w końcu zdecydowałem się na dobre i na złe, wybieram Stasieńkę, a Ciebie, Bożenka, będę szanował i wspominał długo. Po skończonym programie zabieram Stenię do Jastrzębia Zdroju - powiedział Władek.

A ja bym chciała, żebyście uwierzyli, że my jesteśmy dla siebie - stwierdziła Stenia.

W końcu przyszedł czas na szczerą rozmowę Marty Manowskiej z Wojtkiem! Uczestnik wyznał, że nie znalazł żadnej bratniej duszy w show. Zdobył się również na wstrząsające wyznanie - przyszedł do programu, żeby odnaleźć córkę:

Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. Nawet chciała zostać ze mną, ja jej mówiłem, że  "to niemożliwe, musisz być z mamą, mama będzie bardziej opiekuńcza". Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma fantastyczną pracę. Ja mam nową rodzinę, ja mam nowe małe dzieci, które oczekują ode mnie tego wszystkiego. Może to wpłynęło na rozluźnienie tych kontaktów. Później coraz rzadziej i rzadziej. Później coś się zacięło, urwało... Ja też miałem taki żal do niej, bo nie chodziło mi o to, żeby ona przychodziła tylko na moje imieniny, tylko urodziny. Ale ja teraz tęsknię za nią, ja teraz ją błagam, że będzie oglądać ten program, to niech zobaczy swojego ojca, jaki on jest teraz, jaki on naprawdę jest wrażliwy, jak chętnie przyjmie ją z otwartymi rękami. Ja się do wszystkiego przyznam, jeśli popełniłem jakieś błędy, ja ją za wszystko przeproszę, ale dajmy sobie kilka lat - błagał Wojciech.

To był naprawdę wzruszający moment! Więcej - tutaj.

Potem przyszedł czas na wielki bal! Uczestnicy wyznali sobie, co wynoszą z programu i co zapamiętali najbardziej.

Chciałam podziękować koleżankom i kolegom, że Was kocham, jestem przeszczęśliwym człowiekiem - wyznała Halinka.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, za Wasze uśmiechy, radości - powiedział Adam.

Jestem naprawdę szczęśliwa, myślę, że będziemy z Wojtkiem szczęśliwi - powiedziała Stenia.

Następnie przyszedł czas na ogłoszenie królowej i króla turnusu. Królową turnusu została Bożena, zaś królem Gerard! Gratulacje! Po ogłoszeniu wyników uczestnicy 2. edycji spotkali uczestników pierwszego sezonu oraz posłuchali koncertu Alicji Majewskiej. Marta Manowska wspomniała również Cezarego Mocka, uczestnika pierwszej serii, który zmarł rok temu. Finał "Sanatorium miłości" dostarczył wszystkim naprawdę wielu łez!

Bożena i Gerard królami turnusu! Spodziewaliście się takiego wyniku?

Król i królowa turnusu w Sanatorium miłości

Finał Sanatorium miłości
Facebook TVP

W "Sanatorium miłości" w ostatnim odcinku odbył się wielki bal!

Finał Sanatorium miłości

Finał Sanatorium miłości

 

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka
Newsy
Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"
Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Cezary Mocek był bardzo lubianym uczestnikiem pierwszej edycji " Sanatorium Miłości" . Dziś mija pierwsza rocznica jego śmierci. Uczestnik przez długi czas zmagał się z problemami ze zdrowiem. Na chwilę przed śmiercią trafił do szpitala z objawami zapalenia płuc. Zmarł 19 lutego 2019 roku.  W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że udział w programie "Sanatorium Miłości" był jedną z najważniejszych decyzji jego życia:  W poszukiwaniu wielkiej miłości zrobiłem krok do przodu. Bać się miłości to tak, jakby bać się życia... - wyznał w wywiadzie dla Rewii. Marta Manowska wciąż ciepło wspomina Cezarego Mocka. Władysław, uczestnik drugiego sezonu, był jego bliskim sąsiadem. W nadchodzących odcinkach drugiego sezonu także nie zabranie akcentów wspominających Cezarego. Posłuchajcie,  jak jego pamięć uczcili uczestnicy pierwszej edycji "Sanatorium Miłości", a czego nie pokazano na wizji. Nie obyło się bez wzruszeń. Program wytworzył pomiędzy uczestnikami naprawdę silne i piękne więzi.  Zobacz także:  Nie żyje Cezary Mocek z "Sanatorium miłości". Przyjaciele pożegnali go poruszającym wpisem Marta Manowska we wzruszającym wspomnieniu Cezarego Mocka, uczestnika "Sanatorium Miłości" Cezary Mocek zmarł 19 lutego 2018 roku.   

Bożena na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Bożena z "Sanatorium miłości" została królową turnusu! Fani zaczęli gorąco komentować
Bożena z "Sanatorium miłości" została królową turnusu! Fani zaczęli gorąco komentować

Wielki finał drugiej edycji "Sanatorium miłości" już za nami! W ostatnim odcinku programu nie zabrakło ogromnych emocji i wzruszeń. Widzowie dowiedzieli się w ostatnią niedzielę, którzy uczestnicy zostali wybrani królową i królem turnusu. W wielkim finale okazało się, że to Bożena i Gerard zebrali najwięcej głosów od swoich kolegów z programu. Jak skomentowali to widzowie? Czy ich zdaniem, Bożena zasługuje na tytuł królowej turnusu w "Sanatorium miłości"? Internauci zachwyceni Bożeną z "Sanatorium miłości" Na początku drugiej edycji "Sanatorium miłości" Bożena wywoływała mieszane uczucia wśród widzów- wszystko przez temat jej rozmowy z Wojtkiem. Kobieta podczas randki z kolegą z programu cały czas mówiła bowiem o pieniądzach i o wysokości emerytur w Polsce: Mam dwa tysiące renty, dochodzi mi inna. Pytałam się jednej z dziewczyn, ile ma pieniędzy. 1080 zł. Zapytałam się, z czego Ty żyjesz? Jak ktoś ma 5000, to może sobie żyć… - mówiła Bożena. Z każdym kolejnym odcinkiem mogliśmy poznać Bożenę bliżej i z każdym odcinkiem widzowie lubili ją coraz bardziej. Przełomowym momentem z pewnością był wyjazd uczestników show do parku rozrywki, gdzie Bożena przełamała swój strach i zdecydowała się wejść na rollercoaster. Bożena różnie, początek słaby, mowa o pieniądzach, potem ok, potem niestety na minus za zachowanie w basenie, teraz znów super - komentowali fani programu.  W wielkim finale okazało się, że to właśnie Bożena została królową turnusu. Uczestniczka show nie ukrywała zaskoczenia i wzruszenia, a fani zgodnie ocenili, że ten tytuł zdecydowanie się jej należał! - Brawo dla Bożenki. Wspaniała kobieta. - Super cieszę się, że pani Bożena została...

Bożenka z Sanatorium miłości przełamała strach
Newsy
Bożena z "Sanatorium miłości" w końcu przekonała widzów do siebie! Co takiego zrobiła?
Bożena z "Sanatorium miłości" przekonała do siebie widzów, dzięki wycieczce do Energylandii

W ósmy odcinku "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji przede wszystkim ze względu na wizytę kuracjuszy w największym parku rozrywki w Polsce! Uczestnicy musieli zmierzyć się ze swoimi lękami i pokazać przed całą Polską, że są w stanie przełamać strach. Niewątpliwie najbardziej odważną kuracjuszką okazała się Bożenka, która pokonała wszelkie lęki! Czy dzięki swojej decyzji zyskała sympatię widzów? Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Bożena z "Sanatorium miłości" w końcu przekonała do siebie widzów? Bożenka z "Sanatorium miłości" to niewątpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci w całym programie. Jak wiadomo ta uczestniczka słynie z dość odważnego stylu ubioru, który niedawno w ostrych słowach skomentowała... Wiesia. Nigdy się do niej nie przekonam. Szanuję ją jako człowieka, ale uważam, że w naszym wieku trzeba mieć jakąś godność ubierania się. [...] Absolutnie mi Bożena nie leży. Nie pasuje mi jej sposób bycia i wymowy - powiedziała Wiesia w rozmowie z dziennikarzem portalu pomponik.pl Widzowie również to zauważyli i z dość dużą rezerwą podchodzili do Bożeny. Jednak wygląda na to, że po 8. odcinku programu wszystko się zmieniło! Kuracjusze wybrali się do największego parku rozrywki w Polsce - Energylandii, gdzie mogli zaznać prawdziwej adrenaliny! Chociaż większość uczestników skorzystała z atrakcji, to jednak Bożena początkowo przyznała, że ma fobię, z którą ciężko jest jej sobie poradzić. Jednak po pewnym czasie uczestniczka pokazała, że potrafi być odważną kobietą, która cieszy się życiem i przełamała swoje lęki!   Chociaż Bożena bardzo się bała, to jednak wybrała się z Martą Manowską na jeden z...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner