Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości
TV-Show

Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! 

Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! 

Wojciech z "Sanatorium miłości" w ostatnim odcinku zdobył się na naprawdę szczere wyznanie. Uczestnik show powiedział, że przyjechał do show, żeby odzyskać córkę, Kasię, która jest dziś dorosłą osobą. Ich kontakt urwał się kilka lat temu. Historia Wojtka wzrusza do łez!

"The Voice Senior 4": Uczestnik "Sanatorium miłości" w muzycznym show TVP

Wojciech z "Sanatorium miłości" szuka córki

Na samym początku Wojciech wyznał, że jest bardzo wrażliwym facetem, a jego radość i uśmiech to czasami pozory:

Ludzie myślą, że jestem twardy, ale ja sobie nie raz siedzę w domu i sobie myślę: "nic o mnie nie wiesz". W samotności mogę sobie popłakać, a wychodzę i mówią: "O jaki wesoły facet". Ale to jest taka trochę moja gra. 

Wojciech powiedział, że w programie nie znalazł bratniej duszy. Ale jego cel był inny - przyznał, że do programu przyszedł, by odnaleźć córkę:

Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. Nawet chciała zostać ze mną, ja jej mówiłem, że  "to niemożliwe, musisz być z mamą, mama będzie bardziej opiekuńcza". Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma fantastyczną pracę. Ja mam nową rodzinę, ja mam nowe małe dzieci, które oczekują ode mnie tego wszystkiego [...]. - mówił Wojciech.

Ich kontakt z czasem się urwał:

Może to wpłynęło na rozluźnienie tych kontaktów. Później coraz rzadziej i rzadziej. Później coś się zacięło, urwało... Ja też miałem taki żal do niej, bo nie chodziło mi o to, żeby ona przychodziła tylko na moje imieniny, tylko urodziny. Ale ja teraz tęsknię za nią, ja teraz ją błagam, że będzie oglądać ten program, to niech zobaczy swojego ojca, jaki on jest teraz, jaki on naprawdę jest wrażliwy, jak chętnie przyjmie ją z otwartymi rękami. Ja się do wszystkiego przyznam, jeśli popełniłem jakieś błędy, ja ją za wszystko przeproszę, ale dajmy sobie kilka lat - błagał Wojciech.

Marta Manowska była wyraźnie poruszona:

Dziękuję Ci - powiedziała cała we łzach.

Chciałbym ją uściskać, tak jak Ciebie. Przepraszam, że nie zapanowałem nad emocjami. Ja myślę, że to może się uda, że ten program mi pomoże. Nie spotkałem tu kobiety na resztę swojego życia, ale może odzyskam jedną, którą straciłem niepotrzebnie - wyznał Wojciech z łzami w oczach.

Wojciech zaapelował do córki!

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

Ta rozmowa wiele kosztowała Martę i Wojciecha.

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

Marta i Wojciech bardzo się ze sobą zżyli!

 

Zobacz także
Finał Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości": Znamy królową i króla turnusu! Stenia i Władek jednak razem! 

Anna z Rolnik Szuka Żony

Ania z "Rolnik szuka żony" spędza dzień kobiet z wyjątkowym mężczyzną! 

 

Finał Sanatorium miłości
Facebook TVP
TV-Show
"Sanatorium miłości": Znamy królową i króla turnusu! Stenia i Władek jednak razem! 
Finał Sanatorium miłości. Kto wygrał? Sanatorium miłości 2 - pary. Czy Gerard jest z Iwoną? Czy Stenia z Waldkiem?

Za nami finał  "Sanatorium miłości"! Poznaliśmy królową i króla turnusu! Kto zdobył największą sympatię wszystkich kuracjuszy? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku show? Zobaczcie sami! "Sanatorium miłości" - finał za nami! Uczestnicy show na początku odcinka szykowali się na wielki bal! Panie oceniały nawzajem swoje szałowe kreacje, panowie doradzali sobie w kwestii koszul czy marynarek. A także typowali, kto otrzyma tytuł królowej i króla turnusu: Królową powinna być Wiesia, bo ona jest szczera, prawdomówna  - powiedziała Bożenka. Królową powinna zostać Halinka, i tylko ją jedną zaznaczyłam. A na króla żaden się nie nadaje - stwierdziła szczerze Wiesia. Podczas spotkania na świeżym powietrzu uczestnicy zagrali w grę "Flirt towarzyski". Bożenka wymusiła na Władku szczere wyzwanie, bo stwierdziła, że jest "dwulicowy": Przyjechałem do tego sanatorium i wskazałem na Iwonę, Basię, Iwonkę i Stasiunię. To było w drugim dniu i dziękuję za przyjemne randki. Ale w końcu zdecydowałem się na dobre i na złe, wybieram Stasieńkę, a Ciebie, Bożenka, będę szanował i wspominał długo. Po skończonym programie zabieram Stenię do Jastrzębia Zdroju - powiedział Władek. A ja bym chciała, żebyście uwierzyli, że my jesteśmy dla siebie - stwierdziła Stenia. W końcu przyszedł czas na szczerą rozmowę Marty Manowskiej z Wojtkiem! Uczestnik wyznał, że nie znalazł żadnej bratniej duszy w show. Zdobył się również na wstrząsające wyznanie - przyszedł do programu, żeby odnaleźć córkę: Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na...

Sanatorium miłości
East News
Newsy
Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę? Uczestnik hitu TVP zdobył się na wyznanie
Wojciech z Sanatorium miłości odnalazł córkę? Wywiad z uczestnikiem show TVP!

Wojciech Stankiewicz był uczestnikiem 2. edycji programu "Sanatorium miłości" . Wtedy też jego dramatyczne wyznanie wstrząsnęło widzami hitu TVP. Okazało się, że mężczyźnie nie zależało tak bardzo na znalezieniu drugiej połówki. Poprzez udział w programie chciał jednak odnaleźć najstarszą córkę, z którą od lat nie miał kontaktu. Czy po kilku miesiącach udało mu się zrealizować to marzenie? Wojtek w rozmowie z Interią, zdobył się na krótkie wyznanie w tym temacie.  Zobacz także:  Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała swoje zdjęcie sprzed lat! "Pięknie" komentują internauci Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę?  Wojtek Stankiewicz w programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako niezwykle sympatyczny i otwarty mężczyzna. Pokazał również, że jest bardzo wrażliwy. Uczestnik show w jednym z odcinków wzruszył wszystkich do łez swoim wstrząsającym wyznaniem. 74-latek przyznał, że przyjechał do show przede wszystkim po to, aby odzyskać córkę, Kasię, która jest dziś dorosłą osobą. Ich kontakt niestety urwał się kilka lat temu.  Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. [...] Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma...

Nie żyje Władek z Sanatorium miłości
TV-Show
Nie żyje Władek z "Sanatorium miłości": "Trudno znaleźć słowa. Głos się łamie"
Władek Szustorowski z "Sanatorium miłości" zmarł 9 kwietnia 2021 roku. Wiadomość podała produkcja programu i Marta Manowska.

Marta Manowska podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością. Nie żyje jeden z jej ulubionych uczestników "Sanatorium miłości" - Władek Szustorowski zmarł 9 kwietnia 2021 roku. Władek brał udział w trzeciej edycji hitowego programu TVP. Trudno znaleźć słowa. Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre informacje. Nie przyszły... Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. A było ich sporo - napisała Marta Manowska na Instagramie. Zobacz także:  Jadwiga z "Sanatorium miłości" w kolejnym programie TVP! W show pojawi się również Halinka? Zobaczcie zdjęcie z planu Marta Manowska podkreśla, że Władek w jej oczach był prawdziwym dżentelmenem: Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. Zawsze czekałeś na mnie po porannej rozmowie w pijalni. Rozmawialiśmy dalej, a Ty z parasolem, prawdziwy dżentelmen, odprowadzałeś mnie aż do drzwi. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę na pontonach - o żaglach - Twojej wielkiej miłości. Nikt z nas nie zapomni Twojego meldunku złożonego ukochanej żonie z wychowania córki Mileny. Kochałam Twój spokój, ton, wyważenie, inteligencje i DOBROĆ. Samą dobroć. Postaram się być tutaj choć na mały wzór Ciebie. I mam nadzieję kiedyś będę mogła złożyć Ci meldunek. Władku Kochany Odpoczywaj. Ostatnie dni Cię zmęczyły Płyń... w Twój najpiękniejszy rejs - dodała Manowska na Instagramie. Władek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Produkcja pożegnała go na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik