Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości
TV-Show

Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! 

Wstrząsające wyznanie Wojtka w "Sanatorium miłości"! Przyjechał do programu, żeby odzyskać córkę! 

Wojciech z "Sanatorium miłości" w ostatnim odcinku zdobył się na naprawdę szczere wyznanie. Uczestnik show powiedział, że przyjechał do show, żeby odzyskać córkę, Kasię, która jest dziś dorosłą osobą. Ich kontakt urwał się kilka lat temu. Historia Wojtka wzrusza do łez!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Wojciech z "Sanatorium miłości" szuka córki

Na samym początku Wojciech wyznał, że jest bardzo wrażliwym facetem, a jego radość i uśmiech to czasami pozory:

Ludzie myślą, że jestem twardy, ale ja sobie nie raz siedzę w domu i sobie myślę: "nic o mnie nie wiesz". W samotności mogę sobie popłakać, a wychodzę i mówią: "O jaki wesoły facet". Ale to jest taka trochę moja gra. 

Wojciech powiedział, że w programie nie znalazł bratniej duszy. Ale jego cel był inny - przyznał, że do programu przyszedł, by odnaleźć córkę:

Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. Nawet chciała zostać ze mną, ja jej mówiłem, że  "to niemożliwe, musisz być z mamą, mama będzie bardziej opiekuńcza". Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma fantastyczną pracę. Ja mam nową rodzinę, ja mam nowe małe dzieci, które oczekują ode mnie tego wszystkiego [...]. - mówił Wojciech.

Ich kontakt z czasem się urwał:

Może to wpłynęło na rozluźnienie tych kontaktów. Później coraz rzadziej i rzadziej. Później coś się zacięło, urwało... Ja też miałem taki żal do niej, bo nie chodziło mi o to, żeby ona przychodziła tylko na moje imieniny, tylko urodziny. Ale ja teraz tęsknię za nią, ja teraz ją błagam, że będzie oglądać ten program, to niech zobaczy swojego ojca, jaki on jest teraz, jaki on naprawdę jest wrażliwy, jak chętnie przyjmie ją z otwartymi rękami. Ja się do wszystkiego przyznam, jeśli popełniłem jakieś błędy, ja ją za wszystko przeproszę, ale dajmy sobie kilka lat - błagał Wojciech.

Marta Manowska była wyraźnie poruszona:

Dziękuję Ci - powiedziała cała we łzach.

Chciałbym ją uściskać, tak jak Ciebie. Przepraszam, że nie zapanowałem nad emocjami. Ja myślę, że to może się uda, że ten program mi pomoże. Nie spotkałem tu kobiety na resztę swojego życia, ale może odzyskam jedną, którą straciłem niepotrzebnie - wyznał Wojciech z łzami w oczach.

Wojciech zaapelował do córki!

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

Ta rozmowa wiele kosztowała Martę i Wojciecha.

Wyznanie Wojtka w Sanatorium miłości

Marta i Wojciech bardzo się ze sobą zżyli!

 

 

Finał Sanatorium miłości
Facebook TVP
TV-Show
"Sanatorium miłości": Znamy królową i króla turnusu! Stenia i Władek jednak razem! 
Finał Sanatorium miłości. Kto wygrał? Sanatorium miłości 2 - pary. Czy Gerard jest z Iwoną? Czy Stenia z Waldkiem?

Za nami finał  "Sanatorium miłości"! Poznaliśmy królową i króla turnusu! Kto zdobył największą sympatię wszystkich kuracjuszy? Co wydarzyło się w ostatnim odcinku show? Zobaczcie sami! "Sanatorium miłości" - finał za nami! Uczestnicy show na początku odcinka szykowali się na wielki bal! Panie oceniały nawzajem swoje szałowe kreacje, panowie doradzali sobie w kwestii koszul czy marynarek. A także typowali, kto otrzyma tytuł królowej i króla turnusu: Królową powinna być Wiesia, bo ona jest szczera, prawdomówna  - powiedziała Bożenka. Królową powinna zostać Halinka, i tylko ją jedną zaznaczyłam. A na króla żaden się nie nadaje - stwierdziła szczerze Wiesia. Podczas spotkania na świeżym powietrzu uczestnicy zagrali w grę "Flirt towarzyski". Bożenka wymusiła na Władku szczere wyzwanie, bo stwierdziła, że jest "dwulicowy": Przyjechałem do tego sanatorium i wskazałem na Iwonę, Basię, Iwonkę i Stasiunię. To było w drugim dniu i dziękuję za przyjemne randki. Ale w końcu zdecydowałem się na dobre i na złe, wybieram Stasieńkę, a Ciebie, Bożenka, będę szanował i wspominał długo. Po skończonym programie zabieram Stenię do Jastrzębia Zdroju - powiedział Władek. A ja bym chciała, żebyście uwierzyli, że my jesteśmy dla siebie - stwierdziła Stenia. W końcu przyszedł czas na szczerą rozmowę Marty Manowskiej z Wojtkiem! Uczestnik wyznał, że nie znalazł żadnej bratniej duszy w show. Zdobył się również na wstrząsające wyznanie - przyszedł do programu, żeby odnaleźć córkę: Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na...

Sanatorium miłości
East News
Newsy
Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę? Uczestnik hitu TVP zdobył się na wyznanie
Wojciech z Sanatorium miłości odnalazł córkę? Wywiad z uczestnikiem show TVP!

Wojciech Stankiewicz był uczestnikiem 2. edycji programu "Sanatorium miłości" . Wtedy też jego dramatyczne wyznanie wstrząsnęło widzami hitu TVP. Okazało się, że mężczyźnie nie zależało tak bardzo na znalezieniu drugiej połówki. Poprzez udział w programie chciał jednak odnaleźć najstarszą córkę, z którą od lat nie miał kontaktu. Czy po kilku miesiącach udało mu się zrealizować to marzenie? Wojtek w rozmowie z Interią, zdobył się na krótkie wyznanie w tym temacie.  Zobacz także:  Iwona z "Sanatorium miłości" pokazała swoje zdjęcie sprzed lat! "Pięknie" komentują internauci Czy Wojtkowi z "Sanatorium miłości" udało się odnaleźć córkę?  Wojtek Stankiewicz w programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako niezwykle sympatyczny i otwarty mężczyzna. Pokazał również, że jest bardzo wrażliwy. Uczestnik show w jednym z odcinków wzruszył wszystkich do łez swoim wstrząsającym wyznaniem. 74-latek przyznał, że przyjechał do show przede wszystkim po to, aby odzyskać córkę, Kasię, która jest dziś dorosłą osobą. Ich kontakt niestety urwał się kilka lat temu.  Kasiu, ja cię kocham. Odszukaj mnie. Ja chcę Cię jeszcze zobaczyć. Od iluś lat nie mamy kontaktu. Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego, bo jak się rozwodziliśmy, to Kasia miała 15 lat, ona nie chciała godzić się na rozwód, nawet chciała wpłynąć na mamę,  żeby do tego rozwodu nie doszło. [...] Później moje wszystkie wydarzenia, następny związek, drugie małżeństwo, z którego mam dwójkę dzieci. Ona była w pewnym momencie zazdrosna, mając nawet dwadzieścia parę lat, o to, że moja miłość jest bardziej przelana na te małe dzieci. Co mogłem, to jej wszystko dałem, co mogłem materialnie pomagałem. Skończyła studia, ma...

Marta Manowska wzięła ślub?!
TV-Show
"Sanatorium miłości" wraca na antenę! Kiedy roczpocznie się 3. edycja programu? Wiemy! 
"Sanatorium miłości" wraca na antenę! Kiedy roczpocznie się 3. edycja programu? Wiemy! 

Świetna wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości"! Okauzje się, że program już wkrótce wróci na antenę TVP. Producenci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, kiedy odbędzie się premiera najnowszego, trzeciego sezonu hitu prowadzonego przez Martę Manowską. Sprawdźcie, kiedy rusza "Sanatorium miłości 3"!  "Sanatorium miłości" wraca do TVP Do tej pory widziwie Telewizyjnej Jedynki mogli zobaczyć dwie edycje "Sanatorium miłości". Program w którym osoby w wieku 60+ szukają drugiej połówki w ekspresowym tempie stał się prawdziwym hitem stacji. Teraz przed nami premiera nowego sezonu "Sanatorium miłości"! Okazuje się, że program ruszy już za kilka tygodni. Producenci podali już dokładną datę emisji! Dokładnie za 𝙈𝙄𝙀𝙎𝙄𝘼̨𝘾, 3 stycznia, start 3 sezonu Sanatorium miłości 💥❗️ W zupełnie nowym miejscu czekają na Was nowi bohaterowie 💕 oraz nasza prowadząca Marta Manowska 💕- czytamy na Instagramie.  Internauci są zachwyceni! - Nie możemy się doczekac❤️😍💥 Oj, będzie się działo 😁‼️ - Super ❤️❤️ - Już się nie mogę doczekać👍- komentują fani. Będziecie oglądać nową edycję "Sanatorium miłości"? My z pewnością!  Przypominamy, że dwie poprzednie edycje były nagrywane w Ustroniu. W trzecim sezonie nastąpiła zmiana i program był nagrywany w Polanicy Zdroju.  Zobacz także:   Dramat Gerarda z "Sanatorium miłości"! "Pojawiła się wysoka gorączka  i trudności z oddychaniem" 3 stycznia ruszy kolejna edycja "Sanatorium miłości".             Wyświetl ten post na Instagramie.    ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner