Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" niedawno ogłosili swoje zaręczny! Para otrzymała mnóstwo komentarzy z gratulacjami, a niedługo potem uczestniczka hitu Telewizji Polskiej pochwaliła się zdjęciem sukni ślubnej. Para poruszyła też temat swoich ślubnych planów i zdradzili, że powoli myślą o lokalizacji:

Reklama

Mamy dosyć dużo na głowie, ale już myśleliśmy o lokalizacji i pojedziemy tam porozmawiać, zapytać jak z terminami - mówił Paweł. Jeden z dolnośląskich zamków lub pałaców - dodała Marta.

Wydawało się, że to ślub Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" to dopiero kwestia przyszłości, a teraz gwiazda "Dance dance dance" opublikowała wizytówkę z... podwójnym nazwiskiem. Już po ślubie?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" 7 wzięli ślub w tajemnicy?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" 7 już w programie nie ukrywali, że połączyło ich uczucie. Rolnik odesłał pozostałe kandydatki, aby móc spędzić więcej czasu tylko z Martą. Po zakończeniu emisji potwierdzili, że są razem i wzięli udział w tanecznym show "Dance dance dance". Aktualnie remontują pierwsze własne mieszkanie, które kupili w wakacje i od kilku tygodni oficjalnie są zaręczeni! Teraz Marta i Paweł pokazali, jak spędzają wolny czas i partnerka farmera pochwaliła się wizytowką. Zobaczcie, co jest na niej napisane...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska prosi internautów o pomoc! Chodzi o jej dom...

Marta Paszkin z 7. edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie z wizytówką, na której widać podwójne nazwisko. Czyżby para była już po ślubie? Narzeczona Pawła Bodziannego szybko rozwiała te wątpliwości i napisała:

Zobacz także

Ktoś się pospieszył, ale brzmi niezle.

Instagram / marta_paszkin

Paweł opublikował w relacji na Instastory zdjęcie Marty tańczącej z córką. Zaskakuje jednak otoczenie. Czyżby para wybierała już salę weselną?

Instagram / marta_paszkin

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" niedawno podzielili się szczęśliwą nowiną i poinformowali o swoich zaręczynach. Obecnie kończą remont swojego pierwszego domu i wygląda na to, że już za kilka miesięcy przeprowadzą się do własnego mieszkania w malowniczej okolicy.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama