Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych relacjonuje postępy na budowie swojego wymarzonego domu i tym razem zdecydowała się poprosić internautów o pomoc. Okazuje się, że para stoi przed ważną decyzją, którą mają podjąć już niebawem, a która jest trudniejsza niż początkowo zakładali. O co chodzi?

Reklama

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" stoi przed poważną decyzją!

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" miłość i popularność znaleźli w hitowym programie TVP, a dziś są rodzicami dwójki dzieci i spełniają marzenie o własnym domu. Para postawiła na bardzo nowoczesny projekt, a ostatnio postępy na budowie ruszyły w ekspresowym tempie. Teraz Anna Bardowska opublikowała nowy film na swoim koncie w serwisie YouTube i zdradziła, że przed nimi decyzja dotycząca elewacji ich domu. Okazuje się, że para nie do końca jest przekonana do początkowego projektu i rozważa jeszcze jedno rozwiązanie:

Będą elementy betonu, ale też troszkę drewna. Ale… czy to jest właśnie to czego chcemy? Jak patrzę na domy obłożone klinkierem to od razu się w nich zakochuje i zaczęliśmy analizować temat płytki klinkierowej. Nawet zgłosiłam się do projektanta, żeby stworzył dla nas wizualizację, jak nasz dom wyglądałby w takiej formie. I mi bardzo się podoba. Wygląda tak stylowo, nowocześnie, według mnie jest piękny! To są ostatnie dni, żeby podjąć decyzję.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska szczerze o budowie domu. "Sporo problemów... trudny temat"

Anna Bardowska razem z mężem Grzegorzem Bardowskim stoją przed ważną decyzją, którą muszą już teraz podjąć. Okazuje się, że para jest na etapie wyboru elewacji do swojego nowego domu i rolniczka nie jest do końca przekonana, czy wersja zaprezentowana na wizualizacji jest najlepszą opcją.

Instagram

Anna Bardowska opublikowała w serwisie YouTube nowy film, na którym zaprezentowała dwie wizualizacje i zdradziła, że to między nimi wybierają. Pierwsza to biel połączona z szarością i elementami drewna, a jak wygląda druga? Zobaczcie poniżej!

Zobacz także
YouTube / Ania Bardowska

Kolejna propozycja to ciemnoszara płytka klinkierowa, która bardzo podoba się rolniczce. Anna Bardowska poprosiła internautów o opinie na temat tego rodzaju elewacji i wyraźnie skłania się ku temu rozwiązaniu. Jak Wam się podoba taka opcja?

YouTube / Ania Bardowska

Nowe wideo Anny Bardowskiej w całości obejrzycie tutaj!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama