Martyna Szakiewicz, Paweł Szakiewicz Martyna Szakiewicz, Paweł Szakiewicz Martyna Szakiewicz Martyna Szakiewicz Paweł Szakiewicz
Martyna Szakiewicz, Paweł Szakiewicz
1/5
Martyna Szakiewicz, Paweł Szakiewicz

Paweł Szakiewicz, bohater 1. edycji „Rolnik szuka żony”, i jego żona Martyna spodziewali się narodzin dziecka i wszystko wskazuje na to, że maleństwo jest już na świecie! Paweł Szakiewicz opublikował na Facebooku uroczą fotografię z ciężarną żoną i dodał wymowny wpis. Jego słowa mówią wszystko! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Żona Pawła Szakiewicza pokazała kolejne zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Rolnik przez przypadek zdradził płeć dziecka?!

 

2/5
Martyna Szakiewicz, Paweł Szakiewicz
Facebook

Paweł Szakiewicz pokazał urocze zdjęcie z ciężarną żoną. Fotografia została wykonana podczas pamiątkowej sesji. Jednak to słowa rolnika zwracają uwagę.

 

Przed Nami czas na nowe wyzwania. Wszystkim, którzy tak jak my oczekują z niecierpliwością albo już bujają nóżką kolejną noc i dalej nie zdążyli wypić ciepłej kawy życzymy zdrowia, szczęścia, wytrwałości i dystansu 

 

Zobacz: Żona rolnika Pawła Szakiewicza jeszcze nie urodziła. Zobaczcie jak świetnie wygląda w zaawansowanej ciąży!

3/5
Martyna Szakiewicz
Instagram

Już od dawna wiadomo było, że Paweł i Martyna oczekują narodzin dziecka, dlatego słowa "przed Nami czas na nowe wyzwania" brzmią tak, jakby para właśnie powitała swoją pociechę na świecie!

 

Zobacz: Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony 1" na zdjęciu z żoną w zaawansowanej ciąży. Pokazali się też z jej synkiem z poprzedniego związku!

4/5
Martyna Szakiewicz
Instagram

Warto dodać, że para wychowuje też synka z poprzedniego związku Martyny.

 

Zobacz: "Mówili, że bierzemy ślub, bo chcemy połączyć nasze hektary" Żona Pawła Szakiewicza z "Rolnika" komentuje plotki WIDEO