Reklama

Jaki informowaliśmy w październiku Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" i jego żona, Martyna, spodziewa się dziecka. Martyna pochwaliła się wspólnym zdjęciem, na którym pięknie widać jak duży jest już jej brzuszek!

Zobaczcie sami.

Facebook

Zobacz także

"Moje wszystko. Dobrze nam razem" - napisała Martyna na swoim Facebooku.

Paweł Szakiewicz jest ojczymem

Para pobrała się w czerwcu 2016 roku. Okazało się, że znali się wcześniej, mijali, ale nie mieli ze sobą kontaktu. Martyna była w związku z kimś innym, a potem urodziła synka. Kiedy rozstała się z ojcem dziecka, a rolnik był już po udziale w show ich drogi się zeszły. Więcej rolnik ujawnił w książce Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony".

Paweł Szakiewicz jest ojczymem dla synka Martyny. Para pokazała się razem na zdjęciu jak wyglada ich szczęśliwa cała rodzina! :)

A rolnik, gdy brał udział w programie, zapewniał, że nie chce kobiety z dzieckiem. Jednak miłość wszystko zmienia i jak później się okazało, Paweł został ojczymem - z czego jest teraz dumny!

#loveofmylife #3+1 #czekamyniecierpliwie #rodzinawkomplecie#mamawdwupaku #❤️ - napisał przy tym zdjęcu już w czwórkę Paweł Szakiewicz.

Zobacz także: Zbigniew z "Rolnik szuka żony 4" potwierdza, że spotyka się z Justyną! Ale to nie wszystko! Zobaczcie jego wpis

Reklama

Martyna i Paweł zostaną niebawem rodzicami.

Reklama
Reklama
Reklama