Paweł Szakiewicz w niebieskiej koszuli, Martyna Szakiewicz w białych spodniach

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony 1" na zdjęciu z żoną w zaawansowanej ciąży. Pokazali się też z jej synkiem z poprzedniego związku!

Paweł Szakiewicz w niebieskiej koszuli, Martyna Szakiewicz w białych spodniach

 

Jaki informowaliśmy w październiku Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" i jego żona, Martyna, spodziewa się dziecka. Martyna pochwaliła się wspólnym zdjęciem, na którym pięknie widać jak duży jest już jej brzuszek!

 

Zobaczcie sami.

Paweł Szakiewicz i Martyna Szakiewicz widać ciążowy brzuszek
Facebook

 

"Moje wszystko. Dobrze nam razem" - napisała Martyna na swoim Facebooku. 

 

Paweł Szakiewicz jest ojczymem

Para pobrała się w czerwcu 2016 roku. Okazało się, że znali się wcześniej, mijali, ale nie mieli ze sobą kontaktu. Martyna była w związku z kimś innym, a potem urodziła synka. Kiedy rozstała się z ojcem dziecka, a rolnik był już po udziale w show ich drogi się zeszły.  Więcej rolnik ujawnił w książce Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony".

 

Paweł Szakiewicz jest ojczymem dla synka Martyny. Para pokazała się razem na zdjęciu jak wyglada ich szczęśliwa cała rodzina! :)

 

 

A rolnik, gdy brał udział w programie, zapewniał, że nie chce kobiety z dzieckiem. Jednak miłość wszystko zmienia i jak później się okazało, Paweł został ojczymem - z czego jest teraz dumny!

#loveofmylife #3+1 #czekamyniecierpliwie #rodzinawkomplecie#mamawdwupaku #❤️ - napisał przy tym zdjęcu już w czwórkę Paweł Szakiewicz. 

 

Zobacz także: Zbigniew z "Rolnik szuka żony 4" potwierdza, że spotyka się z Justyną! Ale to nie wszystko! Zobaczcie jego wpis

 

Martyna i Paweł zostaną niebawem rodzicami. 

Martyna i Paweł Szakiewiczowie

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40