Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazał, jak uczcił narodziny dziecka. Okazuje się, że były uczestnik randkowego hitu Telewizyjnej Jedynki spotkał się ze swoimi najbliższymi, żeby razem świętować powiększenie rodziny. Nie zabrakło muzyki i toastów za zdrowie małego Adasia!

Reklama

"Rolnik szuka żony": Paweł Bodzianny świętuje narodziny syna

Zaledwie kilka dni temu Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Dokładnie 18 czerwca na świecie pojawił się syn pary, Adaś. Szczęśliwi rodzice przekazali radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała również zdjęcie z synem i zdradziła, ile waży.

Teraz okazuje się, że świeżo upieczony tata postanowił uczcić narodziny dziecka i zorganizował spotkanie w gronie najbliższych mu osób. Zobaczcie, jak się bawili!

Instagram @pawelfarmer

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin urodziła! Wzruszona Marta Manowska: "Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się cieszyłam..."

Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories udostępnił krótkie nagrania, a na nich możemy zobaczyć, jak świętuje narodziny syna.

Zobacz także

Za zdrowie Adasia!- czytamy w opisie nagrania.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł Bodzianny pokazał ostatnie zdjęcie Marty Paszkin tuż przed porodem!

Wszystko wskazuje na to, że Marta Paszkin jeszcze nie wróciła z dzieckiem do domu. Kto wie, być może jeszcze dziś młoda mama i jej pociecha wyjdą ze szpitala? Już nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć szczęśliwych rodziców z malutkim Adasiem.

Reklama

Przypominamy, że jeszcze przed porodem Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała, jaki wózek wybrała dla syna.

Instagram/Marta Paszkin
Reklama
Reklama
Reklama