Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" 18 czerwca powitali na świecie swojego synka. Chłopiec otrzymał imię Adam, a szczęśliwi rodzice nie kryli emocji i radości z faktu, że ich rodzina się powiększyła. Teraz Paweł Bodzianny pokazał zdjęcie Marty Paszkin z Izby Przyjęć. To ostatnia fotografia uczestniczki hitu Telewizji Polskiej z ciążowym brzuchem.

Reklama

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" tuż przed porodem!

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" została mamą. Uczestniczka już od kilku dni sugerowała, że ta chwila zbliża się wielkimi krokami, a wczoraj para opublikowała pierwsze zdjęcie Adasia, którego trzyma na rękach dumny tata. Paweł Bodzianny na fotografii jest zapatrzony w synka, a w opisie nie krył, że to "najpiękniejszy moment w życiu".

Teraz farmer pochwalił się w mediach społecznościowych jeszcze jednym zdjęciem i pokazał ostatnią fotografię, jaką zrobił Marcie Paszkin tuż przed wejściem na Izbę Przyjęć:

4 rano. Ostatnie zdjęcie Marty z brzuchem. 18.06.2022 - napisał Paweł Bodzianny

Instagram/ pawelfarmer

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin urodziła! Wzruszona Marta Manowska: "Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się cieszyłam..."

Pierwszy zdjęciem synka pochwalił się w mediach społecznościowych Paweł Bodzianny. Dumny tata nie krył radości z narodzin swojego pierwszego syna, który jak już informowała para ma otrzymać imię Adam.

Zobacz także

Marta Paszkin nie ukrywa, że jej synek to całkiem spory chłopiec i zdradziła, że po narodzinach ważył 4200 g i mierzy 60 cm. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama