East News
1/4
East News

 

Mamy kolejny happy end! Mikołaj Korol, uczestnik 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" stanął na ślubnym kobiercu! Choć mężczyzna nie zdołał znaleźć miłości w show TVP, szczęście uśmiechnęło się do niego poza kamerami. Jego żoną została 33 lata młodsza od niego Marta. Para ślubowała sobie miłość i wierność 21 września. Uroczystość odbyła się w cerkwi w Mielniku. Państwo młodzi wyglądali na wyjątkowo przejętych, ale szczęśliwych. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Aneta, kandydatka Marka, przeżyła osobisty dramat podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"

2/4
East News

 

Mikołaj Korol z "Rolnik szuka żony 4" wziął ślub!

 

Mikołaj był najstarszym uczestnikiem programu "Rolnik szuka żony 4". 73-latek miał spore wymagania wobec kobiet. Nie ukrywał, że liczy się dla niego nie tylko bogate wnętrze, ale również uroda. Choć wydawało się, że Mikołaj ma słabość do swoich kandydatek, ostatecznie nie zdecydował się wybrać żadnej z nich. W świątecznym odcinku pojawił się za to... ze swoją narzeczoną. Marta pochodzi z jego okolic, ale do tej pory nie było im dane bliżej się poznać. Jednak w końcu strzała amora trafiła zarówno 40-latkę, jak i jej sąsiada. Nie obyło się jednak bez małej kontrowersji wokół ślubu zakochanych. Chodzi o suknię ślubną panny młodej...

3/4
East News

 

Jeszcze przed tą piękną uroczystością Marta i Mikołaj zdecydowali się wziąć udział w programie "W czym do ślubu". Izabela Janachowska pomogła 40-latce wybrać wymarzoną kreację. Ostatecznie Marta poszła do ślubu w całkiem innej sukni, co nie umknęło uwadze internautów. Projektantka kreacji wyjaśniła, że panna młoda zakochała się bowiem w innej sukience. Natomiast córka Mikołaja, która również wzięła udział w programie TVN Style, postawiła na tę samą, kobaltową suknię, którą wybrała jej Izabela Janachowska. Obie panie wyglądały zjawiskowo!

4/4
East News

 

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! :)

Więcej na temat Rolnik szuka żony