Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona? Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona? Rolnik szuka żony Mikołaj i Marta na nagraniu świątecznego odcinka
Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona?
Marta w ostatniej chwili zmieniła suknię!
1/4
Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona?

 

21 września na ślubnym kobiercu stanął Mikołaj Korol z 4. edycji "Rolnik szuka żony" oraz jego ukochana, Marta Wakaluk. Para poznała się już po zakończeniu show, w którym 73-latek nie zdołał znaleźć miłości. Mimo dzielącej ich różnicy wieku oboje świetnie się dogadują. Przypomnijmy, że Mikołaj jest starszy od Marty aż o 33 lata!

Dzieci rolnika zaakceptowały jednak wybrankę swojego ojca i z radością patrza na ich szczęście. Niedawno okazało się, że wokół ślubu Mikołaja i Marty wybuchł mały skandal! O co dokładnie chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Aneta, kandydatka Marka, przeżyła osobisty dramat podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony"

2/4
YouTube/TVN Style

 

Marta, wybranka Mikołaja, starannie przygotowywała się do swojego wielkiego dnia. W tym celu wzięła nawet udział w programie TVN Style "W czym do ślubu". Izabela Janachowska pomogła jej wybrać wymarzoną suknię ślubną. Wybór padł na kreację w kształcie litery A z piękną, haftowaną górą. Jakie więc było zdziwienie fanów programu, gdy ostatecznie okazało się, że Marta poszła do ślubu w całkiem innej sukni!

W komentarzach pod zdjęciem nie brakowało zapytań o powód, dla którego doszło do zmiany planów. 

- Szkoda że Panna młoda nie wygląda jak w programie "W czym do ślubu". Tam trochę lepiej była " zrobiona" - pisali zawiedzeni widzowie.

Projektantka sukni ślubnej Marty postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Co zdradziła? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Mikołaj z Rolnik szuka żony wziął ślub. Kim jest jego żona?

 

Okazuje się, że Marta i Maja Florkiewicz zaprzyjaźniły się na planie programu "W czym do ślubu". Do tego stopnia, że spotkały się jeszcze raz po zakończeniu show TVN Style. 

- Od samego początku naszej znajomosci poczułam, że Ci dwoje szczerze się kochają i są cudownymi ludźmi! Po programie spotkaliśmy się jeszcze raz... w iście kobiecej atmosferze, ciszy i skupieniu postanowiłyśmy, że spróbujemy przymierzyć więcej sukni, aby być w 100% pewnym, że moja Panna Młoda pójdzie do ołtarza w sukni swoich marzeń. Okazało się, że Marta wybrała inną suknie niż w programie. No cóż! Kobieta zmienną jest! - tłumaczy projektantka na swoim profilu na Facebooku. 

 

4/4
Rolnik szuka żony Mikołaj i Marta na nagraniu świątecznego odcinka
Mat. prasowe

 

Przypomnijmy, że Mikołaj poznał Martę po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony". 73-latek po raz pierwszy pokazał swoją wybrankę podczas świątecznego odcinka. Wtedy też zakochani zdradzili, że właśnie się zaręczyli i szykują się do ślubu. Życzymy im wielu wspólnych szczęśliwych lat razem! :)

Więcej na temat Rolnik szuka żony