Małgosia, Paweł, Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 4 odcinke 3 Randki Małgorzaty Rolnik szuka żony 4 Rolnik szuka żony 4 odcinek 10. Wizyta Małgosi w domu Pawła
Mat. prasowe
1/10
Mat. prasowe

 

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony"! Już niebawem będziemy świadkami ślubu kolejnej pary, którą połączyło to popularne show TVP 1. Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz ogłosili bowiem na Instagramie, że chcą ślubować sobie miłość do grobowej deski. Na razie nieznane są szczegóły tej wyjątkowej uroczystości. Pamiętacie, jak wyglądały początki ich znajomości? Zobaczcie naszą galerię i przeżyjcie to jeszcze raz!

 

POLECAMY: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" na romantycznej randce! Nie uwierzysz, jak to wygląda w ich wydaniu!

2/10
Małgosia, Paweł, Rolnik szuka żony
Instagram

 

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony 4" biorą ślub!

 

Plotki o ich zaręczynach i ślubie krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Jednak ani Małgosia ani Paweł nie chcieli ich komentować. W końcu jednak oboje zdecydowali, że ogłoszą tę radosną nowinę na swoim Instagramie.

 

- Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również) - napisała na swoim Instagramie Małgosia. 

 

Jak udało się nam ustalić, ślub Małgosi i Pawła ma się odbyć we wrześniu. Pamiętacie, jak rodziło się to uczucie? Zobaczcie kolejne slajdy i dowiedzcie się więcej!

 

3/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 3 Randki Małgorzaty
Mat. prasowe

 

Paweł Borysewicz był jednym z kandydatów do serca Małgosi Sienkiewicz. Piękna rolniczka zauroczyła go nie tylko swoją urodą, ale również pracowitością oraz ciepłem, które od niej biło. Gdy Paweł zobaczył pilotażowy odcinek z jej udziałem, serce od razu mocniej mu zabiło. Chłopak postanowił wysłać do Małgosi list z nadzieją, że to właśnie jego zaprosi do swojego domu i będzie chciała poznać go bliżej. 

4/10
Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

 

Małgosia początkowo bardzo sceptycznie podchodziła do zapatrzonego w nią chłopaka. Być może dlatego, że Paweł jest od niej nieco młodszy. Rolniczka bała się, że między nimi będzie zbyt duża przepaść. Jednak chłopak nie przejmował się jej obawami. Na każdym kroku pragnął utwierdzić ją w przekonaniu, że to właśnie z nim będzie szczęśliwa. Paweł ochoczo włączał się w pracy w gospodarstwie. Gdy inni koledzy wylegiwali się w łóżkach, on pomagał karmić zwierzęta i czyścić ich boksu. Paweł nie bał się nawet odbierać porodu krowy! 

5/10
Rolnik szuka żony 4 odcinek 10. Wizyta Małgosi w domu Pawła
Mat. prasowe

 

Ostatecznie Małgosia postanowiła dać szansę młodszemu od niej Pawłowi. To właśnie jego wybrała w finale programu "Rolnik szuka żony". Choć początkowo widzowie podchodzili do tego związku sceptycznie, później dali się przekonać, że między nimi rodzi się prawdziwe uczucie. 

6/10
Rolnik szuka żony 4 odcinek 10. Wizyta Małgosi w domu Pawła
Mat. prasowe

 

Małgosia odwiedziła również rodzinny dom Pawła, gdzie poznała jego rodziców. Ugoszczono ją jak księżniczkę, a jej wybranek uwijał się w kuchni, aby przyrządzić jej wyjątkowe smakołyki. Małgosia jest świetną kucharką, dlatego trudno przebić jej potrawy. Wyglądało jednak na to, że Paweł trafił w jej gust!

7/10
Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła
Mat. prasowe

 

W ostatnich odcinkach Małgosia i Paweł nie kryli się już ze swoim uczuciem. Zakochani okazywali sobie miłość na każdym kroku!

8/10
Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła
Mat. prasowe

 

Już od dłuższego czasu plotkowano na temat zaręczyn Małgosi i Pawła. Jednak sami zainteresowani nabrali wody w usta i nie chceli zdradzać żadnych szczegółów. W końcu jednak ogłosili radosną nowinę! Już we wrześniu Małgosia i Paweł dołączą do grona szczęśliwych par, które połączył program "Rolnik szuka żony"!

9/10
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony 4 o nowej edycji
Edipresse

 

Małgosia i Paweł jeszcze niedawno gościli w naszej redakcji. Wyglądali na szczęśliwych i zakochanych! 

10/10
Małgorzata i Paweł z Rolnik szuka żony 4
Facebook

 

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i miłości! :)

Więcej na temat Rolnik szuka żony