Mat. prasowe
TV-Show

Małgosia i Paweł z "Rolnika" biorą ślub! Pamiętasz, jak rodziła się ich miłość? ZDJĘCIA

Małgosia i Paweł z "Rolnika" biorą ślub! Pamiętasz, jak rodziła się ich miłość? ZDJĘCIA
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony pokazali zdjęcia ze ślubu
mat. prasowe
Newsy
Siostra Małgosi z "Rolnik szuka żony" będzie gwiazdą TVP? Została ekspertką w "Pytaniu na Śniadanie"!
Jak wygląda? Zobacz!

  Siostra Małgosi z "Rolnik szuka żony" będzie gwiazdą TVP? Małgosia to zdecydowanie jedną z najpopularniejszych uczestniczek telewizyjnego hitu prowadzonego przez Martę Manowską. Rolniczka wystąpiła w czwartej edycji programu i jak się okazuje,  znalazła w nim miłość swojego życia! Teraz wszystko wskazuje na to, że już wkrótce może być głośno nie tylko o Małgosi, ale również o jej siostrze! Okazuje się bowiem, że Milena Sienkiewicz dołączyła do grona ekspertów w "Pytaniu na Śniadanie"!    Siostra Małgosi z "Rolnik szuka żony" gwiazdą TVP?   Siostra Małgosi z "Rolnika" pojawiła się w programie "Pytanie na Śniadanie" w roli ekspertki od makijażu. Wizażystka zdradziła widzom, jaki makijaż będzie modny jesienią i zimą- siostra Małgosi zapowiedziała, że hitem będą intensywne kolory.  Jak siostra Małgosi poradziła sobie podczas swojego debiutu w telewizji? Naszym zdaniem świetnie! Zobaczcie, jak prezentowała się w " Pytaniu na Śniadanie"! Myślicie, że Milena zostanie gwiazdą TVP i na stałe będzie pojawiać się na antenie "PnŚ"?  Zobacz także:  WOW! Małgosia z "Rolnik szuka żony" w ciemnych włosach! Jest nie do poznania! ZDJĘCIA Siostra Małgosi z "Rolnik szuka żony" wystąpiła w "PnŚ". Milena Sienkiewicz opowiadała o trendach w makijażu.

AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony" wraca jesienią, a fani... wznoszą okrzyki rozczarowania! DLACZEGO?!
Dziwna sprawa!

  Już 2 września na antenę TVP1 powróci uwielbiany przez widzów program "Rolnik szuka żony" . Produkcja show postanowiła podgrzać nieco atmosferę. Już teraz ujawniono, który z rolników otrzymał najwięcej listów i pojawi się w programie. Choć w pilotażowym odcinku wśród uczestników pojawiła się jedna kobieta, ostatecznie zabraknie jej w show. Do "Rolnika" zakwalifikował się Jan, Krzysztof, Marek, Łukasz oraz Grzegorz . Okazuje się, że nie wszystkim spodobał się taki obrót spraw!   Zobacz także: Kto wystąpi w 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest zdjęcie uczestników!   Pod zwiastunem pierwszego odcinka programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się sporo komentarzy, w których widzowie wyrazili swoje rozczarowanie.   - Nie ma rolniczki? - Bez kobiety  -  ehhh chłopy - pisali w komentarzach internauci.    Nie da się jednak ukryć, że osób, które nie mogą się już doczekać startu 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest znacznie więcej. Oddani fani odliczają dni do premiery!   - Wreszcie - czekałam na to tyle czasu ! ❤ Każdy odcinek kilkanaście razy oglądany. Wracam z wczasów i od razu Rolnik  😝 😘 - Już nie mogę się doczekać, najlepszy program 😍 - Oby kolejni uczestnicy byli gotowi na miłość  😍 i zdecydowani do samego końca w swoich wyborach  😊życzę powodzenia i kibicuję każdemu z uczestników   - czytamy w komentarzach.     A wy jak ocenianie wybór rolników do 5. edycji? Żałujecie, że zabraknie w niej kobiety?   POLECAMY: "Rolnik szuka żony 5" startuje 2 września! Mamy ZDJĘCIA z planu zdjęciowego! Panowie zadali szyku!   To zdjęcie wywołało sporo zamieszania Komu z nich kibicujecie najbardziej?

Agnieszka z Rolnik szuka żony - suknia ślubna
Newsy
Agnieszka i Robert Filochowscy Z "Rolnik szuka żony" pokazali synka. To śliczny blondynek! ZDJĘCIE
Agnieszka i Robert Filochowscy Z "Rolnik szuka żony" pokazali synka. To śliczny blondynek! ZDJĘCIE

  Agnieszka i Robert Filochowscy, para, która poznała się w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" mają synka Tomka. Jednak przez to, że para mieszka daleko, nie prowadzi mediów społecznościowych, tylko od czasu do czasu pokazuje się w specjalnych odcinkach "Rolnik szuka żony".   Zobacz:  Paweł Szakiewicz z żoną i synkiem na majówce w Warszawie. Pokazali, że Martyna karmi Stasia piersią   "Rolnik szuka żony" - oto Tomek! Teraz zdecydowali się pokazać swojego synka i pochwalić się jak wyglądała. Tomek ma już dwa latka i jest ślicznym blondynkiem.   Więcej:  Ciąża, poród, choroby dziecięce, wychowanie dzieci   Do kogo jest bardziej podobny? Do Roberta czy Agnieszki?     Zobacz także:  Ich małżeństwo to ustawka? Agnieszka i Robert Filochowscy z "Rolnik szuka żony" komentują plotki!   Sprawdź:  Pierwsze dni w przedszkolu: jak wesprzeć dziecko?   Agnieszka i Robert Filochowscy są małżeństwem od 4 kwietnia 2016 roku. Szybko potem postarali się o synka.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner