Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4 Małgosia, Paweł, Rolnik szuka żony Małgosia i Paweł z „Rolnika" Rolnik szuka żony, Paweł i Małgosia Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4
East News
1/5
Małgosia i Paweł na planie Rolnik szuka żony 4
East News

Małgosia i Paweł poznali się na planie 4. edycji „Rolnik szuka żony”. Małgosia Sienkiewicz wzięła udział jako rolniczka i to właśnie ona wybierała idealnego kandydata na męża, którym został Paweł Borysewicz. Okazuje się, że był to doskonały wybór, bo para wciąż jest ze sobą, a jej uczucie kwitnie. Jakiś czas temu Małgosia i Paweł odwiedzili redakcję Party.pl i opowiedzieli o swoim związku. Małgosia nigdy nie ukrywała, że z Pawłem połączyło ją ogromne uczucie. Na swoim profilu otwarcie przyznała: 

 

Kochani! Moja historia z Rolnikiem zaczęła się jakiś czas temu i całkowicie zmieniła moje życie i nie tylko moje:) Od pierwszych chwil byliście świadkami spotkań, rozmów, wrażeń, stresów towarzyszących nam w etapach rozwijającej się znajomości, momentów zaskoczenia, zawstydzenia. Nie znaliśmy się wcześniej, oboje dołożyliśmy jednak wielkich starań, by być ze sobą razem. Magia miłości! Bez niej byłoby to niemożliwe.


Od samego początku czuliśmy słowa dopingu z Waszej strony i usłyszeliśmy dużo ciepłych słów - dlatego chcielibyśmy Wam za to z całego serca podziękować. Fantastycznie, że wierzycie w Miłość - naturalną, spontaniczną, momentami zawstydzoną, wzruszoną. Dziękujemy - Małgosia i Paweł - czytamy na oficjalnym profilu rolniczki.

 

Teraz okazuje się, że ich relacja poszła o krok dalej - para zaręczyła się i planuje ślub! Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony 4": Poprzednio hejt, a teraz? Fani zachwyceni związkiem Małgosi i Pawła: "Jak dwie połówki jabłka"

2/5
Małgosia, Paweł, Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia i Paweł zdecydowali się na oficjalne oświadczenie w sprawie ślubu, które opublikowała rolniczka na swoim profilu na Instagramie. Jej słowa wzruszają!

 

Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)

 

Małgosia przyznała również, że "Rolnik szuka żony" spełnił ich marzenia, a po zakończeniu programu "wszystko poukładało się jak klocki Lego".

Zobacz: Wszystko o zaproszeniach na ślub cywilny i kościelny. Wybieranie wzoru, zasady etykiety i reguły poprawnego formułowania tekstu

3/5
Małgosia i Paweł z „Rolnika"
Mat. prasowe

W marcu tego roku Małgosia i Paweł przyznali nam w wywiadzie, że mieszkają ze sobą i zdarzają im się kłótnie o drobnostki.

 

- To jest fajne, bo poznajemy się z każdej strony nie tylko z tej pozytywnej, ale i negatywnej - mówiła nam Małgosia.

 

Para dobrze więc poznała się przed ślubiem i można się spodziewać, że będzie udanym małżeństwem.

 

Zobacz: Co ma znaczenie przy wyborze sukni ślubnej? Rodzaj i budżet wesela oraz sylwetka i osobowość panny młodej

4/5
Rolnik szuka żony, Paweł i Małgosia

Jak nam udało się teraz dowiedzieć, ślub Małgosi i Pawła odbędzie się we wrześniu tego roku! My nie możemy się już doczekać! Ciekawe, jaką suknię ślubną wybierze Małgosia?

Zobacz: Bądź modna na swoim ślubie! Podpowiadamy, jakie wybrać nakrycie głowy! ZDJĘCIA

Więcej na temat Rolnik szuka żony