Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcia z Pawłem Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" na weselu Małgosia Sienkiewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik szuka żony Małgosia Sienkiewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik szuka żony Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcia z Pawłem
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcia z Pawłem
mat. prasowe
1/5
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcia z Pawłem
mat. prasowe

Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz to jedna z par, która poznała się na planie „Rolnik szuka żony”. Zakochani wzięli udział w 4. edycji - Małgosia jako rolniczka wybierała idealnego partnera dla siebie. Padło na Pawła i jak się okazuje, to była doskonała decyzja, bo Małgosia i Paweł wciąż są ze sobą. Zakochani odwiedzili nawet redakcję Party.pl jakiś czas temu i opowiedzieli o uczuciu, które ich łączy. Jak się okazuje, miłość ani trochę nie przygasa, bo Małgosia i Paweł wciąż randkują. Nigdy jednak nie zgadniecie, jak wyglądają ich randki! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony 4": Poprzednio hejt, a teraz? Fani zachwyceni związkiem Małgosi i Pawła: "Jak dwie połówki jabłka"

2/5
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" na weselu
Instagram

Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz dzięki show „Rolnik szuka żony” odnaleźli prawdziwą miłość. Rolniczka nie ukrywała, że z Pawłem połączyło ją ogromne uczucie. Na swoim profilu otwarcie przyznała: 

 

Kochani! Moja historia z Rolnikiem zaczęła się jakiś czas temu i całkowicie zmieniła moje życie i nie tylko moje:) Od pierwszych chwil byliście świadkami spotkań, rozmów, wrażeń, stresów towarzyszących nam w etapach rozwijającej się znajomości, momentów zaskoczenia, zawstydzenia. Nie znaliśmy się wcześniej, oboje dołożyliśmy jednak wielkich starań, by być ze sobą razem. Magia miłości! Bez niej byłoby to niemożliwe.
Od samego początku czuliśmy słowa dopingu z Waszej strony i usłyszeliśmy dużo ciepłych słów - dlatego chcielibyśmy Wam za to z całego serca podziękować. 
Fantastycznie, że wierzycie w Miłość - naturalną, spontaniczną, momentami zawstydzoną, wzruszoną. Dziękujemy - Małgosia i Paweł - czytamy na oficjalnym profilu rolniczki.

 

Z pewnością randki pomagają parze w utrzymaniu temperatury w związku. Zobaczcie na kolejnej stronie, w jaki sposób Małgosia i Paweł randkują!

Zobacz:  Małgorzata wrzuciła zdjęcie Pawła z dzieckiem. Internauci: "Paweł gotowy do bycia tatą"

3/5
Małgosia Sienkiewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia i Paweł randkują na łonie natury, patrząc na... traktor! Widać wyraźnie, że tych dwoje doskonale do siebie pasuje, a Paweł podziela zainteresowania Małgosi. W końcu nie każdy mężczyzna w ten sposób wyobraża sobie wymarzoną randkę. Choć u boku Małgosi zapewne zawsze można świetnie spędzić czas. ;)

Zobacz także: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" o wspólnym mieszkaniu: "Ciężko jest". O co się kłócą?

4/5
Małgosia Sienkiewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia i Paweł zajadają również smakołyki w czasie swojej randki na trawie. Paweł postawił na lody wodne, Małgosia nie zdradziła swojej przekąski. ;)

Zobacz: "Jest już nas więcej!" Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się radosną informacją

5/5
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcia z Pawłem
Instagram

Myślicie, że Małgosia i Paweł wezmą ślub?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony