Bogusia zgłosiła się do "Rolnik szuka żony" by pozwolić sobie na szczęście. Krzysztof od razu zauważył ją pośród dziesiątek nadesłanych listów. Już podczas odwiedzin uczestniczek na gospodarstwie wiedział, że Bogusia będzie tą jedyną. Nie otrzymali jednak zbyt wiele czasu, by móc cieszyć się sobą wzajemnie... Krzysztof z "Rolnik szuka żony" zmarł w wieku 56 lat, nieco ponad pół roku po pięknym ślubie... Jak po śmierci Krzysztofa czuje się Bogusia z "Rolnik szuka żony"?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Krzysztof Pachucki nie żyje. Bogusia jest zrozpaczona

Krzysztof i Bogusia poznali się w 8. edycji "Rolnik szuka żony" w 2021 roku. Dzięki programowi przeżyli wspólnie piękne chwile. Chociaż inne kandydatki początkowo miały za złe rolnikowi, że poświęca im mniej czasu, szybko stało się jasne, że jego serce biło tylko dla Bogusi. Krzysztof oświadczył się Bogusi w "Rolnik szuka żony" jeszcze podczas jej pobytu u niego na gospodarstwie. Nie było wątpliwości, że Krzysztof dzięki "Rolnik szuka żony" zaczął układać swoje życie na nowo. Jeszcze tego samego roku Bogusia i Krzysztof wzięli ślub. Marta Manowska nie miała wątpliwości, że to było najpiękniejsze wesele na jakim była. Z kolei Kamil i Joanna z "Rolnik szuka żony" nie mogli się doczekać, aż będą mogli zaprosić zakochanych na własny ślub, który ma odbyć się już w 2023 roku.

Niestety wspólne życie Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" zostało przekreślone tragedią. Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Według relacji sąsiadów, ostatnie chwile Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" były dla niego bardzo trudne. Para nie ukrywała, że rolnik zmaga się z silną depresją. Nawet w świątecznym odcinku "Rolnika" razem wyznali, że miewają trudne dni, a Krzysztof był pełen podziwu dla małżonki, że jest w stanie dać mu tak wiele wsparcia, którego on na jej miejscu nie wie czy byłby w stanie ofiarować. Niestety zaledwie 56-letni Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" zmarł we własnym gospodarstwie. Z informacji, które podają media, miał odebrać sobie życie. Zostawił pogrążonych w żałobie Bogusię oraz najbliższych.

Bogusia z "Rolnik szuka żony" po śmierci Krzysztofa przeżywa bardzo trudne chwile, może jednak liczyć na wsparcie najbliższych.

FremantleMedia Polska fot. Piotr Matey

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Krzysztof miał jedno wielkie marzenie związane z Bogusią. Nie zdążył go zrealizować

Zobacz także

Według relacji sąsiadów, do których dotarł "Super Express", Bogusia, żona Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" przeżywa okrutnie ciężkie chwile. Nie jest jednak sama:

Bogusia jest zrozpaczona śmiercią Krzysztofa. Wciąż przebywa w jego gospodarstwie, rzadko wychodzi z domu. Towarzyszy jej syn Krzysztofa, który specjalnie przyjechał z Poznania, gdzie mieszka na co dzień.

Screen z odcinka "Rolnik szuka żony"
Reklama

Śmierć Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" pogrążyła w żałobie również uczestników programu. W sieci pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla ukochanej żony rolnika. Krzysztofa pożegnała także produkcja "Rolnik szuka żony". Wciąż trudno uwierzyć w tę ogromną stratę...

Facebook/Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama