Krzysztof z Rolnik szuka żony nie żyje
mat. prasowe
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Nie żyje Krzysztof z 8. edycji programu. Miał 56 lat

Zmarł Krzysztof z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Informację podał jeden z dzienników: "To był wspaniały człowiek, ale nie miał łatwego życia"

Bardzo smutna wiadomość dla fanów "Rolnik szuka żony". Jak podaje "Super Express" nie żyje Krzysztof Pachucki z ósmej edycji show TVP 1. Kilka godzin wcześniej w sieci, na grupach na Facebooku, pojawił się nekrolog z informacją o ostatnim pożegnaniu Krzysztofa. Uczestnik show miał 56 lat.

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska o relacji Adama i Teresy! Są parą?

Nie żyje Krzysztof z "Rolnik szuka żony 8"

Krzysztof wziął udział w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". O serce rolnika walczyły Bogusia, Kasia i Swietłana, ale jego faworytką od samego początku była Bogusia. Między uczestnikami pojawiło się prawdziwe uczucie, o co zazdrosne były pozostałe kandydatki. Krzysztof podziękował za udział Swietłanie, a Kasia sama zrezygnowała z dalszego udziału w programie.

Bogusia mocno przeżyła odejście koleżanek, ale Krzysztof robił wszystko, żeby czuła się dobrze w jego domu. Para miała czas na romantyczne randki, które mocno ich do siebie zbliżyły. 

Byłem w takiej silnej depresji, a teraz jestem taki szczęśliwy, że aż trudno uwierzyć - mówił Krzysztof przed kamerami. 

Krzysztof i Bogusia nie ukrywali, że są w sobie zakochani i chcą być razem. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 4": Sara jest w ciąży! Pokazała imponujący brzuszek i zdradziła płeć maleństwa

Bogusia załamana zachowaniem Kasi w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Para mówiła o wspólnych planach, ale to, co wydarzyło się w dniu ogłoszenia decyzji rolników zaskoczyło wszystkich - Krzysztof przed kamerami oświadczył się swojej partnerce. 

Wiem, że krótko się znamy, ale coś tknęło we mnie. Coś tknęło i mam do ciebie pytanie. Wiesz jakie, domyślasz się, czy nie?- mówił Krzysztof. 

Nie- odpowiedziała zaskoczona Bogusia. 

Nie? Domyśl się - rolnik przyklęknął. - Tu mam pierścionek. Zostaniesz moją żoną? Bogusia?- zapytał rolnik.

Bogusia przyjęła oświadczyny Krzysztofa, a już kilka miesięcy później odbył się ślub pary. Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub dokładnie 27 listopada, a na uroczystości pojawili się m.in. Marta Manowska oraz Joanna i Kamil, którzy również wzięli udział w ósmej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki. 

To jest najlepsze wesele, na jakim byłam🌪 Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość 💍 Swatka! Ps. Wracam na parkiet!- pisała Marta Manowska. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin zachwyca formą tuż przed porodem. Internautka: "Jak nastolatka, super energia"

Krzysztof i Bogusia z Rolnik szuka żony już po ślubie
Facebook

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub pół roku po poznaniu się i byli pewni, że nie tylko chcą być razem, ale również marzą o powiększeniu rodziny. 

Bardzo chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego dziecka. Jednak zanim to nastąpi, pojedziemy w podróż poślubną do Londynu i nacieszymy się sobą -  tuż po ślubie powiedział Krzysztof w rozmowie z "Na żywo".

Krzysztof z Rolnik szuka żony 8 nie żyje
mat. prasowe

Niestety, dziś w sieci pojawiła się bardzo smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa. Internauci opublikowali w sieci nekrolog z informacją, że Krzysztof zmarł 2 czerwca, a 4 czerwca odbyło się ostatnie pożegnanie rolnika. Rolnik zmarł w wieku 56 lat. Smutną informację potwierdzili również sąsiedzi w rozmowie z "Super Expressem". Według informacji dziennika Krzysztof odebrał sobie życie:

To był wspaniały człowiek, ale nie miał łatwego życia i nie radził sobie ze stratą. Najpierw zostawiła go żona, potem dzieci wyszły z domu i założyły swoje rodziny, co jest normalne, ale on czuł się przeraźliwie samotny. To dlatego poszedł do Rolnika, by znaleźć kobietę, która będzie dzieliła z nim codzienność - mówią sąsiedzi w "Super Expressie".

Krzysztofa pożegnali również producenci "Rolnik szuka żony". 

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. 

Krzysztof z Rolnik szuka żony 8 nie żyje
mat. prasowe

 

Krzysztof i Bogusia z Rolnik szuka żony już po ślubie
Facebook
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia już po ślubie! Jest ZDJĘCIE!
Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli ślub. Na Facebooku show ukazało się pierwsze zdjęcie z uroczystości. Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda!

Stało się! Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli dziś ślub! Na Facebooku programu pojawiła się oficjalna informacja oraz pierwsze zdjęcie nowożeńców: Zwykle staramy się Wam nie zdradzać zakończenia żadnej z opowiadanych przez nas historii. Ale czasem szczęściem po prostu trzeba się podzielić  Dziś "TAK" powiedzieli sobie Bogusia i Krzysztof. GRATULACJE PS Więcej opowiemy Wam w świątecznym odcinku "Rolnika" - czytamy na Facebooku! Zobaczcie, jak prezentowała się para młoda! Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli ślub!  O ślubie Krzysztofa i Bogusi z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" zaczęło mówić się już kilka tygodni temu po tym, jak rolnik oświadczył się partnerce po kilku dniach znajomości.  Nawet Marta Manowska była zaskoczona tempem pary, ale oboje zaznaczyli, że są pewni swojego uczucia i nie chcą czekać. Co więcej, fani show byli pewni, że ich ślub to kwestia kilku miesięcy i już jakiś czas temu na wszelkich forach internetowych pisano, że Bogusia i Krzysztof pobiorą się właśnie dziś, 27 listopada . Tak też się stało, o czym jako pierwsza w sieci poinformowała... właśnie Marta Manowska! Prowadząca show napisała na Instagramie, że jedzie na wesele kolejnej pary z "Rolnik szuka żony", nie chciała jednak zdradzać czyje, choć nikt nie miał wątpliwości, że chodzi właśnie o nich. Teraz już wszystko jest oficjalne! Zdjęcie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony 8" Na Facebooku "Rolnik szuka żony 8" wylądowało zdjęcie ze ślubu Bogusi i Krzysztofa. Rzeczywiście, to pierwszy raz w historii show, kiedy produkcja, przed finałem programu, zdradza, jak potoczyły się losy bohaterów. W tym jednak przypadku chyba żaden z widzów nie powinien mieć o to pretensji!...

Bogusia załamana zachowaniem Kasi w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zaręczyny Bogusi i Krzysztofa podzieliły fanów programu
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" poprosił Bogusię o rękę, a w sieci zawrzało! Fani im kibicują, ale część internautów uważa, że rolnik ma zbyt szybkie tempo.

Stało się! Krzysztof z "Rolnik szuka żony" poprosił Bogusię o rękę! W najnowszym odcinku wielkiego hitu TVP rolnik podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości ze swoją kandydatką i wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Takich scen w "Rolnik szuka żony" w dniu wyborów rolników nie spodziewał się chyba nikt. A jak komentują to internauci? Decyzja Krzysztofa podzieliła internautów. Internauci komentują zaręczyny Bogusi i Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" już za nami. Tym razem poznaliśmy decyzję Kamili, Krzysztofa, Kamila i Elżbiety, z kim chcą spróbować stworzyć związek. Wydaje się jednak, że największe emocje znów wywołali Bogusia i Krzysztof, którzy nie tylko potwierdzili, że chcą być razem, ale również zdecydowali się na zaręczyny! Rolnik przed kamerami pokazał piękny pierścionek, a po chwili poprosił swoją partnerkę o rękę.  - Wiem, że krótko się znamy, ale coś tknęło we mnie. Coś tknęło i mam do ciebie pytanie. Wiesz jakie, domyślasz się, czy nie?  - Nie - Nie? Domyśl się - przyklęknął. - Tu mam pierścionek.  Zostaniesz moją żoną?  Bogusia?  Bogusia przyjęła oświadczyny Krzysztofa, a w sieci zawrzało!  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Elżbieta pokazała, co działo się podczas nagrań programu! Fani "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że decyzja o zaręczynach po kilku dniach znajomości mocno ich zaskoczyła. Część internautów mocno kibicuje Bogusi i Krzysztofowi, ale w sieci nie brakuje krytycznych komentarzy. - Przy takim tempie to w wigilijnym odcinku bedzie rozwód 😆 - To było przerażające😉 Bogusia chyba nie odmówiła że.wzgledu na kamery😉 - No błagam, to...

Marta Manowska podsumowała wesele Krzysztofa i Bogusi z Rolnik szuka żony 8
Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Marta Manowska o weselu Krzysztofa i Bogusi! Takich słów nikt się nie spodziewał
Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub i postawili wysoko poprzeczkę innym parom - Marta Manowska jest zachwycona uroczystością!

Ślub Krzysztofa i Bogusi z "Rolnik szuka żony 8" to wielkie wydarzenie dla fanów show, ale i produkcji! To kolejna para, która dzięki programowi odnalazła miłość na całe życie. Najbardziej z tego faktu cieszy się chyba Marta Manowska, prowadząca program, która jest poniekąd swatką wszystkich par! Nie mogło jej więc zabraknąć na weselu Bogusi i Krzysztofa. Jak je podsumowała? Zdjęcia ze ślubu Krzysztofa i Bogusi z "Rolnik szuka żony"  Krzysztof z "Rolnik szuka żony 8" nie lubi tracić czasu, co udowodnił w jednym z odcinków show, kiedy po kilku dniach znajomości z Bogusią wyznał jej miłość i oświadczył się ! Kobieta przyjęła pierścionek zaręczynowy, a więc kwestią czasu był ślub. Widzowie od jakiegoś czasu spekulowali, że uroczystość odbędzie się jeszcze w tym roku i... mieli rację! Bogusia i Krzysztof ślubowali sobie wierność 27 listopada 2021 roku. Pierwsze zdjęcie z wesela pojawiło się na oficjalnym Facebooku "Rolnik szuka żony", zaraz potem w sieci pojawiły się kolejne fotki, wrzucone przez gości - m.in. Joasię, wybrankę Kamila czy Martę Manowską! Marta Manowska już rano w sobotę zdradziła, że jedzie na ślub kolejnej pary z "Rolnik szuka żony", nie mówiła jednak o kogo chodzi. Chwilę potem wrzuciła ślubne zdjęcie Krzysztofa i Bogusi i pogratulowała młodej parze. Cudowni. Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować - pisała Manowska. Wesele było bardzo udane, gdyż Manowska już w trakcie napisała, że to najlepsze, na jakim była! To jest najlepsze wesele, na jakim byłam🌪 Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość 💍 Swatka! Ps. Wracam na parkiet! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokazali nową kuchnię. Piękna!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik