"Ela zmarła na raka. Chciałem, żeby mnie zabrała" Smutna historia Zbigniewa z "Rolnik szuka żony" Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam? Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam? Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam? Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?
"Ela zmarła na raka. Chciałem, żeby mnie zabrała" Smutna historia Zbigniewa z "Rolnik szuka żony"
Facebook
1 lutego mija piąta rocznica śmierci
1/6
"Ela zmarła na raka. Chciałem, żeby mnie zabrała" Smutna historia Zbigniewa z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Okazuje się, że rolnik Zbigniew Pyda z „Rolnik szuka żony 3” do tej pory dostaje najwięcej listów od pań z całej Polski. Zbigniew każdy czyta i odpowiada, dziękując za miłe skowa uznania po programie. W show nie znalazł kolejnej żony i mimo powodzenia u kobiet nadal jest sam. Powód? W jego sercu wciąż jest ukochana żona Elżbieta, która zmarła na nowotwór płuc. Dzisiaj 1 lutego mija 5. rocznica śmierci jego ukochanej żony.

 

Zbigniew z Rolnik szuka żony nadal kocha zmarła żonę

To były też najsmutniejsze urodziny Zbigniewa z Rolnik szuka żony, bo żona odeszła w dniu jego urodzin właśnie. Pani Elżbieta, jak czytamy w „Rewii”, nie doczekała ślubów swoich dzieci Beaty (29), która jest pielęgniarką i najmłodszego syna Krzysztofa (26), który jest agronomem. Na szczęście widziała sukcesy najstarszego syna Marka (34), który został samorządowcem. 

Jak czytamy w gazecie, po strasznym wyroku jaki usłyszał z żoną mieli tylko kilka miesięcy dla siebie i w takich momentach oboje żałowali, że nie cieszyli się życiem tylko we dwoje. Nie mieli nigdy wakacji z prawdziwego zdarzenia, bo zawsze ważniejsze było gospodarstwo, dzieci i dorabianie się.

Poznali się w studium drogowym, to była miłość od pierwszego wejrzenia i po latach wspólnych razem patrzenie jak ukochana osoba odchodzi było dla Zbigniewa okrutne.

 

Jak spędzili ostatnie miesiące?

 

WZRUSZAJĄCA HISTORIA Zbigniewa i jego zmarłej żony w naszej galerii!

 

Zobacz także: Zbigniew z "Rolnik szuka żony 3" ma bardzo znaną synową! Kiedyś plakaty z nią były w całej Polsce!

 

2/6
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?

Zbigniew i Elżbieta do ostatniej chwili byli razem. Poszli jeszcze wspólnie na wesele, na które Zbigniew prosił żonę, aby nie oszczędzała i kupił jej suknię najdroższą jaką mogli znaleźć. Święta pięć lat temu pani Elżbieta przygotowała jeszcze sama i oboje spędzili czas z dziećmi. Po nowym roku Zbigniew czuwał przy żonie do ostatnich chwil w szpitalu.

- Zabieraj i mnie, żebym się tu nie męczył – prosił żonę.

- Musisz żyć, nie bądź sam, ale nie zapominaj o dzieciach. Pamiętaj, że kobiety bywają różne, a ty jesteś zbyt ufny i masz dobre serce – powiedziała wtedy żona jak czytamy w "Rewii".

3/6
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?

Jak zatem spędza dziś swoje 58. urodziny Zbigniew? Idzie z kwiatami na grób żony by powiedzieć jej, że w maju znowu zostanie dziadkiem! Córka Beata, która mieszka razem z mężem w Lublinie, urodzi mu wnuczka!

4/6
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?

Zbigniew ma już 3-letniego wnuka Gabrysia, synka swojego syna Krzysia i jego żony Jagody. Chłopiec skradł serce dziadka, który widzi, że chłopiec ma gospodarstwo we krwi. 

- Prawdziwy gospodarz rośnie z Gabrysia. Niedawno dostałem od niego na Dzień Dziadka poduszkę z haftem Super Dziadziuś, futerał na okulary i czekoladę. Bardzo się ucieszyłem - powedział "Rewii" Zbigniew z Rolnik szuka żony.

5/6
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?

I mimo że mogłoby się wydawać, że Zbigniew chciał szybko po programie kogoś mieć, to jego serce nadal nie jest gotowe na nową miłość.
 

W programie miał największą śmiałość do kobiet w porównaniu do innych rolników, przez to często był oceniany jako podrywacz. Czy w końcu kogoś znajdzie zgodnie z życzeniem zmarłej żony?

6/6
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?

W programie "Rolnik szuka żony 3" Zbigniew najbardziej był zainteresowany Ireną i Bogusią. Jednak ostatecznie nadal jest sam i czeka na kolejną wielką miłość jaką przeżył ze swoją żoną Elą.