Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 4: Monika, Emilia i Kasia w finale show Emilia z „Rolnika"
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
1/5
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

4. edycja „Rolnik szuka żony” budziła ogromne emocje wśród widzów. Szczególnie wybranki Piotra Kościeszy skupiały uwagę widzów. Fani programu uważali m.in., że Kasia Rybska i Emilia Pawłowska znały się wcześniej przed programem. Okazuje się, że to nieprawda, bo dziewczyny poznały się podczas podpisywania umowy i od razu przypadły sobie do gustu. Połączyła je niezwykła przyjaźń, która teraz… kończy się z hukiem! Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii, co się stało. 

 

Zobacz: Paweł Szakiewicz z „Rolnik szuka żony” został ojcem? Opublikował wymowny wpis!

2/5
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Kasia Rybska udzieliła wywiadu „Faktowi”, w którym w gorzkich słowach opowiedziała o swojej relacji z Emilką. Mimo że dla niej odeszła z programu, to okazuje się, że spotkała ją wielka przykrość!

 

 Wyszłam z programu m.in. dlatego, że chciałam ją wspierać. Była załamana. Emila obiecywała mi przyjaźń na całe życie. Mówiła, że to przeznaczenie, że się spotkałyśmy, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Zachowywałyśmy się jak najlepsze przyjaciółki. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to jest fikcja - powiedziała.

 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" to prawdziwa szczęściara! Nie dość, że przy Pawle znalazła miłość, to jeszcze... To cię zaskoczy! 

3/5
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Kasia wyznała również, że Emilia z dnia na dzień przestała się do niej odzywać! To doświadczenie wiele jednak Kasię nauczyło.

 

 Wydaje mi się, że z jej strony to nigdy nie była przyjaźń, bo przyjaźni nie kończy się z dnia na dzień, tak na zawołanie. Po prostu zaufałam nieodpowiedniej osobie. Ludzie ostrzegali mnie przed nią, ale ja do końca jej broniłam i chciałam wierzyć, że ona jest dobra. No cóż, dostałam lekcję życia, na pewno teraz będę ostrożniejsza w relacjach z ludźmi, bo nie można ufać pierwszej lepszej osobie, która okaże ci sympatię i którą się polubi - powiedziała Kasia "Faktowi".

 

Zobacz: "To już nie do końca moja babeczka... jest ktoś inny!" Rolnik Grzesiek w szczerym wpisie o Ani! 

4/5
Rolnik szuka żony 4: Monika, Emilia i Kasia w finale show
Mat. promocyjne

Kasia nie ukrywa, że czuje się oszukana przez Emilię! Powiedziała „Faktowi”, z czym ją zawiodła.

 

– Emila obiecywała mi złote góry, ale nigdy żadnej ze swoich obietnic nie spełniła. Emila za dużo kłamie i oszukuje. Niestety okazała się fałszywą przyjaciółką, wystawiła mnie z wieloma rzeczami, m.in. z wakacjami, ze wspólnym mieszkaniem w Warszawie, które sama zaproponowała - powiedziała.

 

Zobacz: To koniec miłości Jagody i Karola z "Rolnik szuka żony", a pamiętacie jak to się zaczęło? Zobaczcie historię tego niezwykłego związku 

5/5
Emilia z „Rolnika"
Akpa

Spodziewaliście się po Emilii takiego zachowania?

 

Zobacz: Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest komentarz byłej partnerki rolnika!

Więcej na temat Rolnik szuka żony