Joanna i Kamil to jedna z ulubionych par widzów programu "Rolnik szuka żony". Kobieta jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, szczególnie odkąd oficjalnie wiadomo, że ona i Kamil są w związku. Na Instagramie Joanny często pojawiają się jej prywatne zdjęcia, odpowiedzi na pytania fanów, a ostatnio również prośby o pomoc. Jakiś czas temu Joasia organizowała zbiórkę na "Szlachetną Paczkę". Teraz zwróciła się do internautów z bardzo osobistą prośbą.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Joanna prosi o pomoc. "Wierzę w wasze dobre serduszka"!

Na gospodarstwie u Kamila pojawiły się trzy kandydatki - Iza, Joanna oraz Justyna. Ostatnia z nich wyjechała najszybciej, ponieważ nie czuła się komfortowo przed kamerami i wiedziała, że nie uda jej się otworzyć przed produkcją. W finale przyznała, że bardzo żałuje tej decyzji, jednak nadal uważa, że nie udałoby się jej poczuć komfortowo w obecności ekipy. Młody rolnik postanowił skupić się na Joannie i to z nią rozwijać dalszą znajomość. Dla Izy był to ogromny cios i nie kryła swoich łez. Widzowie, tak jak rolnik, pokochali Joannę za szczerość, empatię, a przede wszystkim za prawdziwe emocje.

W finale Kamil postanowił oświadczyć się swojej wybrance, czym poruszył sympatyków miłosnego hitu TVP. Od tego czasu Joanna oficjalnie może informować swoich fanów o tym, co dzieje się w ich związku, co chętnie robi. Narzeczona młodego rolnika na swoim Instagramie nie tylko dzieli się swoim szczęściem, ale też wspiera i zachęca do udziału w różnych akcjach charytatywnych. Niedawno założyła zbiórkę dla jednej z rodzin ze "Szlachetnej Paczki". Tym razem poprosiła o pomoc dla kogoś bliskiego.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Reakcja Justyny na zaręczyny Kamila i Joanny: "Trochę niezręcznie"

Instagram/joasiawielgosz

Joanna na Instagramie poinformowała fanów, że bliska dla niej osoba boryka się z ogromnymi problemami i poprosiła o wsparcie.

Zobacz także

Uwaga!

Jak wiece staram się pomagać innym. Niestety największy ból jest w momencie, kiedy pomocy potrzebują Twoi bliscy…

Rodzicom mojej koleżanki spłonął warsztat wulkanizacyjny… Był on głównym źródłem dochodu. Wierze w wasze dobre serduszka! Pomóżmy rodzinie przed świętami!

Każda złotówka ma tutaj ogromne znaczenia!! Z góry wszystkim dziękuję!! - napisała na swoim Instastories.

Kandydatka Kamila postanowiła wykorzystać swoje zasięgi do zrobienia dobrego uczynku dla innych.

Instagram/joasia.wielgosz
Reklama

Joanna Wielgosz, dzięki udziałowi w programie zyskała liczne grono fanów. Swoją popularność stara się przekuć w zrobienie czegoś dobrego. Kobieta daje dużo od siebie innym, ale także mądrze wykorzystuje swoją sławę. Dzięki swoim zasięgom może pomóc rodzinie swojej najlepszej koleżanki.

screen/TVP
Reklama
Reklama
Reklama