Joasia i Marta Manowska z "Rolnik szuka żony", pytania od fanów
Instagram/joasia.wielgosz/
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Joanna, kandydatka Kamila po roku zdradza kulisy show!

To już ostatnie dni na wysłanie listów do uczestników kolejnej edycji "Rolnik szuka żony"! Czy warto? Jak to zrobić najlepiej? Joanna, narzeczona Kamila z poprzedniej edycji odpowiedziała na wiele pytań.

Rok temu Joanna zdecydowała się wysłać list do Kamila, uczestnika "Rolnik szuka żony". Ta jedna decyzja całkowicie zmieniła jej życie. Zyskała miłość swojego życia - wspaniałego narzeczonego, przeprowadziła się kilkaset kilometrów od swojej rodzinnej miejscowości, a do tego podbiła serca tysięcy fanów show TVP. Dziś radzi przyszłym uczestnikom "Rolnik szuka żony":

Napisz, bo naprawdę warto!

Przy okazji daje też wiele bardzo konkretnych rad!

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zachwyca się Kamilą z "Rolnik szuka żony"! "Jestem pod wrażeniem..."

"Rolnik szuka żony": Elżbieta przyjaźni się z gwiazdami "Sanatorium miłości"! Weźmie udział w tym show?

Joanna Wielgosz z "Rolnik szuka żony" o listach do rolnika

Trwają przygotowania do kolejnej, 9. już edycji "Rolnik szuka żony". TVP przedstawiła już przyszłych uczestników. Teraz rolnicy i rolniczki czekają na listy od chętnych, by ich poznać przed kamerami. Czy narodzą się z tego nowe miłości, zobaczymy już na jesieni. Na razie Joanna, uczestniczka 8. edycji, która w programie zdobyła serce Kamila i teraz planują swój ślub, radzi osobom, które chcą napisać list jak to zrobić. A przy okazji zdradza nieco kulis show. 

Jak przypomina Joanna w serii relacji na Instagramie, ważne, żeby wypełnić formularz na stronie "Rolnik szuka żony". Listy można wysyłać do 17 maja, zostało zatem niewiele czasu.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Mateusz to prawdziwy romantyk. Tak chciałby spędzić wymarzoną randkę!

O co pytają przyszli uczestnicy? Np. czy każdy list faktycznie zostaje przeczytany, a przede wszystkim dostarczony do rolnika.

Wszystkie listy są dostarczane do rolnika/rolniczki. Są to listy napisane do konkretnej osoby i muszą one do tej osoby trafić. Mimo, że w odcinku jest pokazane tylko kilka listów, to wszystkie zostają przeczytane przez rolnika lub rolniczkę - zapewnia Joanna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joanna pokazała zaskakujące zdjęcie i pisze o dzieciach!

Joanna Wielgosz z
Instagram/joasia.wielgosz/

Wiele osób ma wątpliwości, czy warto pisać. Bo w zalewie listów ich i tak pewnie nie zostanie zauważony... 

Warto! Dzięki temu, że wysłałam ten jeden list w moim życiu zmieniło się tak wiele. Jeśli nie napiszesz, to nie dowiesz się, czy zostanie wybrany. Może warto dać sobie szansę? Trochę wiary w siebie, a wszystko będzie dobrze - zachęca Joanna.

Inni boją się, co powiedzą ich koledzy, gdy list rzeczywiście trafi do nagrań "Rolnik szuka żony"

Nie warto się przejmować tym, co ludzie powiedzą. Zastanów się czy te osoby, które mogłyby się z Ciebie śmiać przeżyją życie za Ciebie. Kochana życie masz  jedno i nie przejmuj się takimi głupotami - pisze Joanna. I dodaje: - Tutaj chodzi o to żebyś Ty była szczęśliwa i żebyś nie żałowała w życiu niczego. A co jeśli to Twoja szansa? Napisz, bo naprawdę warto.

Jedna z zadających pytania obawiała się, że podczas czytania listu ktoś może wyśmiać jej otyłość.

Na pewno nikt z osób będących za kamerami czy sam rolnik tego nie zrobi. Kochana, jesteś piękna taka, jaka jesteś i to Ty musisz w to uwierzyć. Jeśli sama będziesz w to wierzyć, to nie złamie cię żadne chore zdanie kogoś obcego - zachęca Joanna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Joasia i Kamil coraz bliżej ślubu! „Przygotowania idą pełną parą”

Jak dodaje narzeczona Kamila nie warto za długo się zastanawiać. Ona napisała w dzień emisji wizytówek, wychodząc z założenia, że będzie co będzie. I wyszło super! A co radzi umieścić w takim liście?

Przede wszystkim to, jaka jesteś naprawdę. Co chciałabyś robić w przyszłości, w swoim życiu. Co lubisz robić w wolnym czasie. Twoje zainteresowania. Możesz napisać np. co Tobie spodobało się w tym akurat rolniku, że akurat to do niego napisałaś list - radzi. 

Czuje, że dzięki Twoim podpowiedziom będzie o wiele więcej listów - przewiduje jedna z osób.

Nasz własny strach to jedyne ograniczenie A zawsze twierdziłam, że trzeba przezwyciężać strach - podkreśla Joanna.

A Wy miałyście kiedykolwiek pomysł, by wziąć udział w podobnym programie?

Joasia Wielgosz z
Instagram/joasia.wielgosz/

Oto Kamila, uczestniczka "Rolnik szuka żony 8"
mat. prasowe TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Ci uczestnicy z poprzednich edycji programu obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy?
"Rolnik szuka żony" 8: Ci uczestnicy z poprzednich edycji programu obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy?

Kamila w zerowym odcinku ósmego sezonu " Rolnik szuka żony " wzbudziła najwięcej emocji. 28-letnia rolniczka coraz częściej jest porównywana nawet do gwiazd Hollywood i czaruje swoim magnetycznym spojrzeniem. Ostatnie lata rolniczka poświęciła pracy, ale teraz poważnie myśli o założeniu rodziny i szuka odpowiedzialnego mężczyzny, który ma podobne priorytety. Kolejna edycja jeszcze się nie zaczęła, a piękna Kamila na swoim Instagramowym koncie już zdobywa kolejnych obserwatorów, a wśród nich prawdziwe gwiazdy siódmej edycji! Tym rolnikom nie udało się znaleźć tej jedynej wśród listów od kandydatek. Teraz planują sami napisać listy? Ci uczestnicy z poprzednich edycji "Rolnik szuka żony" obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy? 28-letnia Kamila zdecydowała się szukać miłości w programie "Rolnik szuka żony", a fani programu już sugerują, że otrzyma ona najwięcej listów w historii programu. Do tej pory rekordzistą była Magdalena z 7. edycji, która znalazła miłość i już niebawem zostanie mamą . Wygląda na to, że Kamila zamierza chronić swoją prywatność i zdecydowała, że jej prywatny profil na Instagramie przynajmniej na razie pozostanie zamknięty. Okazuje się jednak, że stale przybywa jej obserwatorów, a wśród nich pojawił się Mateusz Kisiel ! Listy to jej pewnie ciężarówką przywiozą - napisał Mateusz z 7. edycji programu pod zdjęciem pięknej Kamili. Fani programu już sugerują Mateuszowi, którzy walczył o serce Magdaleny, aby napisał list do Kamili. Okazuje się, że to nie jedyny uczestnik siódmej edycji "Rolnik szuka żony", który obserwuje rolniczkę na jej instagramowym profilu. Jej życie prywatne śledzi również Dawid Noweta i Maciej Kazek. Czyżby po raz drugi...

Oni wzbudzili najwięcej emocji w "Rolnik szuka żony 8": Maciej i Kamila
mat. prasowe
TV-Show
Rolnik szuka żony 8. Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji! Te wnętrza zachwycają
Pałacowe wnętrza, stylowy salon i efektowny ogród - tak mieszkają kandydaci na uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony".

Zerowy odcinek ósmej edycji " Rolnik szuka żony " wzbudził mnóswto emocji! Fani programu nie mają wątpliwości, że zapowiada się jedna z najciekawszych edycji. Uwagę Internautów zwróciła 28-letnia Kamila, która zajmuje się produkcją pieczarek. Jej uroda wywołała mnóstwo emocji, ale okazuje się, że wnętrza domu rolniczki też zasługują na uwagę. Kamila ma bardzo nowoczesny dom z bielą i złotem w roli głównej. Po pierwszym odcinku tytuł najsympatyczniejszego rolnika trafił do Stanisława. 26-latek ma bardzo poważne podejście do życia i z pewnością nie będzie narzekał na ilość listów. A dom, w którym mieszka, to prawdziwy pałac!  Zobaczcie wszystkie wnętrza kandydatów na uczestników "Rolnik szuka żony" 8! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Ci uczestnicy z poprzednich edycji programu obserwują Kamilę na Instagramie. Planują napisać listy? Stanisław z „Rolnik szuka żony” może pochwalić się imponującym domem, który został wybudowany w dworkowym stylu. Na uwagę zasługują duże okna i piękna kuchnia. Widać, że rolnik bardzo ceni sobie stylowe wnętrza i przywiązuje uwagę do detali.  W zerowym odcinku „Rolnik szuka żony” 8 na uwagę zasługuje drewniany dom 56-letniej Elżbiety. W okolicy znajduje się też staw i imponujący ogród. Tylko spójrzcie! Najwięcej emocji w odcinku z wizytówkami wzbudziła Kamila. Rolniczka miała być księgową, ale ostatecznie zdecydowała się zająć produkcją pieczarek. Kamila może pochwalić się bardzo nowoczesnym domem, w którym króluje biel, złote dodatki i stylowe dekoracje. Wśród kandydatów na uczestników do ósmej edycji "Rolnik szuka żony" pojawił się...

Kamil, uczestnik "Rolnik szuka żony 8"
Mat. promocyjne/TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Widzowie o kandydatkach Kamila: "Uciekinierki z przedszkola"
Internauci są zszokowani kandydatkami Kamila z "Rolnik szuka żony". Po ostatnim odcinku w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy.

Fani programu "Rolnik szuka żony" są rozczarowani kandydatkami Kamila? W minioną niedzielę widzowie zobaczyli najnowszy odcinek hitu TVP, w którym kandydaci i kandydatki pojawili się w domach rolniczek i rolników. Pierwsze wizyty w gospodarstwach wywołało wielkie emocje nie tylko wśród uczestników "Rolnik szuka żony", ale również wśród internautów.  Fani krytykują kandydatki Kamila z "Rolnik szuka żony" Ósma edycja "Rolnik szuka żony" rozkręciła się na dobre. Kilka tygodni temu rolnicy i rolniczki czytali listy od zainteresowanych nimi kobiet i mężczyzn, a już wczoraj do ich domów przyjechali wybrani kandydaci i kandydatki. Kamil do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kobiety: Justynę, Izę i Joannę. Kandydatki były wyraźnie przejęte pierwszym spotkaniem z Kamilem i jego bliskimi. Co ciekawe, Joanna tuż przed wizytą u rolnika wyznała przed kamerami, że jest już gotowa na poważny związek i ma już wybraną suknię ślubną! Kamil był oczarowany swoimi kandydatkami, jednak internauci mają zupełnie inne zdanie na ich temat.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Kandydaci poznali rodziców pięknej Kamili! Do kogo jest podobna? Fani programu "Rolnik szuka żony" byli zszokowani zachowaniem kandydatek Kamila, które po przyjeździe do jego domu m.in. grały sobie w łapki. Iza i Joanna zostały mocno skrytykowane przez internautów.  - U Kamila wydaje mi się, że widziałam dwie uciekinierki z przedszkola. W łapki sobie grały w oczekiwaniu na ostatnią z dziewczyn 🤣 - Tą pierwszą proponuję cofnąć do przedszkola....🙈 słuchac się tego piszczenia nie da🙉 - dzieci u wujka na wsi 🐇🐮🐷🐰🐹porażka, dziecinada- komentują internauci. Zobacz także:   Jessica była jedną z...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak