Mateusz z Rolnik szuka żony 9 o wymarzonej randce
Mat. prasowe TVP1
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Mateusz to prawdziwy romantyk. Tak chciałby spędzić wymarzoną randkę!

Mateusz z "Rolnik szuka żony 9" poważnie myśli o przyszłości i w wywiadzie dla Party.pl zdradził swój scenariusz na wymarzoną randkę. Jakich cech rolnik szuka w swojej partnerce?

Mateusz zdecydował się szukać miłości w 9. edycji "Rolnik szuka żony". 27-latek odpowiedział na kilka pytań i zdradził, jakie cechy wspólne chciałby mieć ze swoją partnerką, co wprowadza go w dobry nastrój i jak wyobraża sobie idealny dzień ze swoją drugą połówką. Nowa edycja "Rolnik szuka żony" już we wrześniu. Czy Mateusz otrzyma wystarczającą ilość listów, aby znaleźć się wśród uczestników programu? Poznajcie go bliżej!

Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. W programie zaczął układać sobie życie na nowo

Mateusz z "Rolnik szuka żony 9" szerze o miłości i wymarzonej partnerce

W zerowym odcinku 9. edycji hitu Telewizji Polskiej poznaliśmy wszystkich kandydatów na uczestników "Rolnik szuka żony 9". Piątka uczestników, którzy otrzymają najwięcej listów pojawi się w programie. Wśród kandydatów jest Mateusz! 27-latek zajmuje się hodowlą kóz i nie ukrywa, że jego marzeniem jest znalezienie swojej drugiej połówki i założenie rodziny:

Dla mnie najważniejsze to jest założenie rodziny, mieć dzieci, kiedy można to spędzać czas razem. 

Zobaczcie, jak Mateusz odpowiedział na nasze pytania!

Moja wymarzona randka to:

Moja wymarzona randka, to taka, gdzie mogę ze swoją dziewczyną ubrać się elegancko i zjeść romantyczną kolacje poza domem. Jeśli chodzi o porę dnia to zapewne bym wybrał jeden z ładniejszych wieczorów czerwca, kiedy jest pełnia księżyca i niebo pełne rozświetlonych gwiazd. Natomiast, co do miejsca to wymarzonym miejscem był by pomost nad jeziorem a w tle grająca muzyka Ellie Goulding - "Love me Like You Do", do której można zatańczyć.

Mój idealny dzień z partnerem/partnerką to:

Co do idealnego dnia z partnerką to jeżeli chodzi o poranek to zapewne byśmy zaczęli od kubka gorącej kawy (o ile partnerka by lubiła kawę). Natomiast co do dnia w gospodarstwie myślę, że był by idealny gdybyśmy mogli się uzupełniać w pracy i też jeden od drugiego uczył się czegoś nowego, a zarazem praktycznego. Oczywiście posiłki wspólnie spędzone, abyśmy mogli porozmawiać o tym co się dowiedzieliśmy danego dnia, albo też np. o tym na jaki posiłek mamy ochotę następnego dnia i spróbować go razem zrobić. Co do luźniejszych wieczorów to na pewno bym nie pogardził np. przejażdżką rowerem, spacerem, bądź jazdą na rolkach, a w sezonie zimowym jazdą na łyżwach bądź też udaniem się do kina.

Wymień trzy cechy, które chciałabyś/chciałabyś mieć wspólne ze swoim partnerem/partnerką?

Jeśli chodzi o wspólne cechy to myślę, że oszczędność, bycie rozważnym oraz odpowiedzialnym. Myślę, że są to cechy które są ważne do wspólnego funkcjonowania w życiu codziennym.

Lubię w sobie/nie lubię w sobie/chciałabym popracować nad…

Lubię w sobie ambicje, którą mam gdyż każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i motywuje mnie do działania. Następna cecha to troskliwość, nie jest mi obojętna sytuacja, kiedy ktoś jest smutny w moim otoczeniu albo czuje się nie komfortowo, wtedy stawiam na rozmowę. Kolejną cechą, którą w sobie lubię to dążenie do wybranego celu, gdyż mam marzenia, które realizuje i wtedy czuję się spełniony więcej niż w stu procentach. Cechą, którą nie lubię za bardzo w sobie to kwestia, że każdej osobie należy się na początku pakiet zaufania, lecz niestety czasami to ma negatywny zwrot, co życie nie raz pokazało, więc staram się nad tym pracować.  

W dobry nastrój wprowadza mnie:

W dobry nastrój wprowadza mnie muzyka, a to powoduje, że dzień staje się znacznie lepszy.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Tomasz R. szuka prawdziwej miłości! Poznajcie go bliżej! 

Mateusz z Rolnik szuka żony 9 o wymarzonej partnerce
Mat. prasowe TVP1

Przypadły Ci do gustu odpowiedzi Mateusza? Chcesz wysłać list do rolnika? Zarejestruj się pod TYM LINKIEM i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem "Mateusz"! Listy można wysyłać do 18 maja!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila zaskoczyła weselną stylizacją. Internautka: "To Panna Młoda miała być najpiękniejsza tego wieczoru!"

Mateusz z Rolnik szuka żony 9 o wymarzonej randce
Mat. prasowe TVP1

 

Jakub z programu "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej miłości: "Czuję, że nie jestem sam"
Jakub z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej miłości: "Czuję, że nie jestem sam"

Czy Jakub Napierała z poprzedniej edycji „Rolnik szuka żony” po głośnym rozstaniu ze swoją wybranką z programu naprawdę znalazł nową miłość? Z najnowszego wywiadu wynika, że ostatnie wydarzenia odmieniły jego życie. Wydawało się, że Jakub stworzył w "Rolnik szuka żony"  związek idealny. Wraz z Anią byli chyba najbardziej lubianą parą 6. edycji show TVP. Jednak wspólne życie pokazało, że nie są dla siebie stworzeni . Informacja o ich rozstaniu mocno poruszyła widzów programu. Na początku września na Instagramie Jakub zasugerował jednak nowy etap w swoim życiu. Jak sam napisał, dawno już  nie był tak szczęśliwy . Potwierdził też, że chodzi o miłość. Teraz opowiedział o tym więcej w wywiadzie dla portalu pomponik.pl. Jak się okazuje, jego życie zmienił zaskakujący list. Zobacz także:   Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał w sieci nowe zdjęcia. Widać, że znów jest szczęśliwy!  Jakub z "Rolnik szuka żony" dostał list od tajemniczej dziewczyny Jak wyznał w portalu, ma przed sobą list, na który czekał "może nawet całe życie"... - (…) listonosz przyniósł mi przesyłkę poleconą. Duża koperta, w środku list pisany ręcznie, dwa zdjęcia i płyta CD. List był niezbyt długi, konkretny i z poczuciem humoru, jakie lubię. Napisała go piękna dziewczyna, absolwentka ekonomii i psychologii - czytamy wypowiedź Jakuba w pomponik.pl. Jak dodał, dziewczyna nie ma kont w portalach społecznościowych, bo bardzo dba o swoją prywatność. "Nie czytaj tego listu, jeśli masz kogoś, kto bliski jest twemu sercu..." - tak zaczęła i spodobało mi się to. Wolała odezwać się do mnie w tradycyjny sposób, przez "mocno spóźnionego listonosza", jak sama napisała. Zaprosiła...

Diana z Rolnik szuka żony opublikowała zdjęcie ze zdjazdu uczestników
Instagram/ Facebook
Newsy
Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Jak dziś wyglądają uczestnicy poprzednich edycji, kogo zabrakło?
Uczestnicy wszystkich edycji Rolnik szuka żony spotkali się! Kto był na zjeździe?!

Zobaczyć uczestników różnych edycji  " Rolnik szuka żony " na jednym zdjęciu? - wydaje się to niemożliwe. A jednak! Dzięki Dianie z szóstej edycji możemy zobaczyć wspólne zdjęcie uczestników ze zjazdu, który odbył się latem. To nie pierwsze takie spotkanie, ale wygląda na to, że największe! Na wspólnej fotografii zobaczymy dawno niewidzianych rolników, którzy brali udział w pierwszych edycjach programu. A kogo zabrakło na spotkaniu? Zobaczcie, jak teraz wyglądają Marek, Jan, Agata Rusak czy Krzysztof! Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Kogo zabrakło? Program "Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu edycji, a w każdej z nich miłość stara się znaleźć pięciu rolników. Od pierwszej edycji dzięki udziałowi w hicie TVP powstało już kilka małżeństw i zawiązały się prawdziwe przyjaźnie. Teraz okazuje się, że uczestnicy programu utrzymują ze sobą stały kontakt i spotykają się na zjazdach. Diana opublikowała właśnie wspólne zdjęcie z jednego z takich spotkań, które odbyło się latem. Na zdjęciu zobaczymy Marka z partnerką i synkiem z 3. edycji, Agatę Rusak, Dianę, Krzysztofa i Jana z 5. edycji oraz aż trzech uczestników obecnej edycji: Józefa, Dawida oraz Macieja. Zdjęcie ze spotkania skomentował też Mateusz Kisiel, kandydat Magdaleny i zapewnił o swojej obecności na następnym spotkaniu: Na następnym spotkaniu jestem na stopro, pozdrowienia dla ekipy 🤠 Z kolei Dawid znów flirtuje z kandydatką Seweryna ? Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Pamiętacie jeszcze tych uczestników? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 7": Martyna skomentowała nowe zdjęcie Dawida! Dadzą sobie szansę?        ...

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Natalia z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się? Pierścionek robi wrażenie!
Natalia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się w sieci zdjęciem pierścionka. Zaręczyła się już z partnerem?

Natalia  " Rolnik szuka żony "  pochwaliła się na Instastories zdjęciem zaskakującego prezentu. Uczestniczka programu od jakiegoś czasu na swoim Instagramie pokazuje się z partnerem, a na jej palcu już pojawił się złoty pierścionek! Czy to oznacza, że Natalia z "Rolnik szuka żony" się zaręczyła? Tylko spójrzcie na to zdjęcie... Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego? Natalia już od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych pokazywała zdjęcia z randek i wyjazdów z tajemniczym mężczyzną, który wydawało się, że chce pozostać anonimowy. Jednak na ostatnim wspólnym zdjęciu para pozowała już razem . Okazuje się, że relacja robi się coraz poważniejsza, bo Natalia właśnie pochwaliła się zdjęciem złotego pierścionka . W opisie dodała, że to prezent, który otrzymała. Można by było podejrzewać, że to pierścionek zaręczynowy, gdyby nie fakt, że uczestniczka "Rolnika" nosi go na środkowym palcu, a nie serdecznym. A jak wiadomo według tradycji  pierścionek zaręczynowy nosi się na palcu serdecznym, co oznacza przyjęcie oświadczyn przez kobietę. Wygląda na to, że na zaręczyny trzeba jeszcze poczekać... Natalia w programie "Rolnik szuka żony" była jedną  z kandydatek Sławomira, ale mężczyzna ostatecznie nie wybrał jej, ale Martę, z którą szybko się rozstał. W świątecznym odcinku pojawił się już z nową partnerką , a Natalia od niedawna też może cieszyć się szczęśliwym związkiem i popularnością, jaką zyskała dzięki udziałowi w szóstej edycji "rolnik szuka żony".   Niedawno Natalia pokazała wspólne zdjęcie z nowym chłopakiem!         Wyświetl ten post na...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik