Eugeniusz Rudzki z kandydatkami na żonę w programie Rolnik szuka żony
Facebook

Eugeniusz z Rolnik szuka żony tłumaczy, dlaczego zostawił Lilianę: "Nie przypadliśmy sobie to gustu"! Co teraz planuje?

Eugeniusz Rudzki z kandydatkami na żonę w programie Rolnik szuka żony
Facebook

Eugeniusz był początkowo najbardziej lubianym uczestnikiem 2. edycji "Rolnik szuka żony". Szarmancki, miły, zabawny... Tymi cechami zdobył sympatię swoich kandydatek na żony. Ostatecznie Eugeniusz wybrał Lilianę, z którą spędził kilka romantycznych dni. Te wspólne chwile nie były idealne, ale wiele znaczyły dla Liliany. Jednak nie dla Eugeniusza, który w finale programu dał do zrozumienia, że nie chce kontynuować znajomości z Lilianą. Teraz w "Fakcie" zdradza dlaczego.

Rolnik szuka żony: Eugeniusz odrzucił Lilianę. Dlaczego?

"Program się skończył i dlatego uznałem, że nie ma sensu kontynuować tej znajomości. Jakoś z Lilianną Anną nie przypadliśmy sobie do gustu, nie było między nami porozumienia na wielu płaszczyznach życiowych. Zabrakło między nami więzi. My do siebie nie pasowaliśmy" - powiedział w rozmowie z fakt.pl, Eugeniusz.

Podczas finału, Liliana przypominała Eugeniuszowi, że obiecał jej wspólny wyjazd, ale on wykręcił się z tego mówiąc, że ma niskie ciśnienie i zimą nie lubi ruszać się z domu. Za te słowa został ostro skrytykowany. Teraz okazuje się, że nie to było powodem.

"O Liliannie Annie nie powiem nigdy złego słowa, bo nie wypada, ale wygląd i zainteresowania to nie wszystko. Aby jednak związek mógł być trwały i zakończony ślubem, to do tego potrzeba czasu" - stwierdził Eugeniusz w tabloidzie.

Po zakończeniu programu, Eugeniusz cieszy się dużym powodzeniem u wielu kobiet. Zdradził nawet, że planuje spotkać się z kobietami, które pisały do niego listy i proponowały przyjaźń.

Eugeniusz z Rolnik szuka żony teraz szuka...przyjaciółki

Sporo kobiet chciałoby przyjechać do mnie na wieś wypocząć, zrelaksować się. I takie będę zapraszał. Na siłę już nie będę szukał żony..." - stwierdził Eugeniusz.

Od razu pojawiają się skojarzenia ze Stanisławem z pierwszej edycji programu, który swoim kandydatkom również proponował tylko przyjaźń. Czyżby starsi panowie nie chcieli jednak zmieniać swojego życia? A jeszcze na początku programu Eugeniusz mówił, że jest gotowy na nowe małżeństwo...

 

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony": specjalny QUIZ po finale programu! Dla największych fanów show!

 

Marta Manowska i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony

Marta Manowska w czarnej mini ze wzorami i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony w garniturze
Eastnews

 

Marta Manowska i Eugeniusz z Rolnik szuka Żony

materialy prasowe

 

 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48