Elżbieta z Rolnik szuka żony z nową fryzurą
Instagram
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Elżbieta po rozstaniu z Markiem znalazła miłość? Rolniczka zapowiada rewolucję w życiu! 

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w programie "Pytanie na śniadanie" opowiedziała o planach na przyszłość - chce porzucić rolnictwo. Czy jest gotowa na nową miłość?

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" była gościem w programie "Pytanie na śniadanie". Rolniczka opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po rozstaniu z Markiem i nie ukrywa, że już udało jej się zamknąć ten etap i pora na kolejne zmiany w życiu. Okazuje się, że Elżbieta nie przestała na szukaniu miłości i jest gotowa na prawdziwą rewolucję w życiu. Planuje nie tylko przeprowadzkę, ale i zmianę branży! Elżbieta z "Rolnik szuka żony" porzuca rolnictwo...

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" o zmianach w swoim życiu!

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Markiem nie ukrywała, że nie było jej łatwo. Ogromne emocje towarzyszyły rolniczce jeszcze podczas finałowego odcinka. Uczestniczka zdawała sobie sprawę, że Marek liczył na powrót i ona sama też się wahała:

Na pewno Marek liczył jeszcze na powrót. Ja też się wahałam i chociaż serce mówiło, co innego (...) Rozsądek przeważył w tym finale. Z bagażu doświadczeń jakie przeżyłam musiałam wybrać (...) Nie chciałam przysparzać sobie kłopotów i musiałam zakończyć ten związek, pomimo, że serce jeszcze w finale wahało się. - powiedziała Elżbieta Czabator w rozmowie z Party.pl

Elżbieta nie ukrywa, że udział w programie przyniósł jej wiele korzyści. Rolniczka po rozstaniu otrzymała ogromne wsparcie od swoich fanów, a teraz sama mobilizuje kobiety do zmian i nie ukrywa, że przed programem miała jedną przyjaciółkę, a teraz jest to 50 tysięcy przyjaciół, którzy na co dzień obserwują ją na Instagramie:

Ja się bawię troszkę w psychologa, ale kocham swoich fanów. (...) Ile razy upadamy i powstajemy z kolan tyle razy wstajemy. Zawsze potrafiłam się podnieść i zawsze byłam silniejsza. Moje motto życiowe jest takie: Wszystko w życiu przemija. Umiałam zatrzymać w sobie te dobre chwilę. Ja siłę biorę z doświadczeń życiowych. - wyznała Elżbieta w "Pytaniu na śniadanie".

Uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony" nie ukrywa też, że nadal chce znaleźć miłość, ale obecnie zdecydowała się na "dyspensę od mężczyzn". Nie ukrywa też, że po programie została zasypana ofertami spotkań nie tylko z Polski, ale i z zagranicy:

Na ten moment, ja daję sobie dyspensę od mężczyzn. Nie powiem, bo jest duże zainteresowanie. Otwiera się furtkę na świat. Wydaje mi się, że miłość sama mnie znajdzie. 

Elżbieta z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. prasowe

Elżbieta w programie śniadaniowym wspomniała też o trudnych momentach w swoim życiu: dwóch zakończonych związkach i chorobie dziecka. Rolniczka nie ukrywa, że nie zawsze było łatwo, ale nigdy nie poddawała się i zawsze szła do przodu. Teraz podjęła rewolucyjną decyzje, postanowiła sprzedać gospodarstwo i założyć butik. 

Postanowiłam przekształtować swoje życie. W tej chwili zajmuje się produkcją truskawek. Podjęłam męską decyzję. Ja nie zapuszczam korzeni, dom jest tam gdzie jest rodzina. Zamierzam założyć sobie butik. 

To nie wszystko! Elżbieta zdradziła też, że planuje przeprowadzkę w tym roku! Pod uwagę bierze m.in. Kraków.

Elżbieta o Marku z Rolnik szuka żony
Facebook

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Elżbieta miała plany na przyszłość z Markiem: "Może krótkie życie ale wspólne"

Elżbieta ma też radę dla kobiet w swoim wieku, aby nie ograniczały się i spełniały swoje marzenia nie zależnie od wieku.

Brać życie garściami, podnosić się i iść do przodu. Pani 60-letnia może założyć szorty, może iść do "Rolnik szuka żony". Były momenty w moim życiu, że też nie miałam pieniędzy, ale nie poddawałam się - powiedziała na koniec rolniczka.

Elżbieta z Rolnik szuka żony zmieniła fryzurę
Mat. prasowe

 

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 nie była na ślubie Krzysztofa i Bogusi
Piętka Mieszko/AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta pokazała, gdzie zacznie nowe życie po sprzedaży domu?
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" planuje przeprowadzkę. Pokazała zaskakujące zdjęcie i nie kryje szczęścia! "Zobaczcie, jak tu jest pięknie"

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" niedawno poinformowała, że zamierza sprzedać swoją posiadłość, która została pokazana w programie. Uczestniczka hitu Telewizji Polskiej przyznała, że nie planowała tego wcześniej, ale po przemyśleniu swojej obecnej sytuacji podjęła tę trudna decyzję. Elżbieta nie ukrywała też, że rozstanie z Markiem podcięło jej skrzydła i jedynie dzięki wsparciu najbliższych odzyskała dawną energię do życia. Teraz uczestniczka opublikowała nowe nagranie i wygląda na to, że znów jest szczęśliwa. Znalazła nowe miejsce i planuje przeprowadzkę? Elżbieta z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Markiem znów jest szczęśliwa! Elżbieta Czabator w 8. edycji "Rolnik szuka żony" szukała miłości i początkowo wyglądało na to, że relacja z Markiem rozwija się w dobrym kierunku i para zamieszkała razem. Szybko się okazało, że mężczyzna zawiódł rolniczkę i miał być zupełnie inny niż pokazywał w programie. Niedawno wyszło na jaw, że Elżbieta sprzedaje swój dom  i planuje zacząć wszystko od nowa: Kochani... niestety w życiu przychodzi taka chwila, kiedy już wiesz, że to czas na jakąś zmianę. Z bólem przyznaję, że chcę sprzedać swój dom (czy tez posiadłość jak niektórzy to określają). Dla mnie to nie tylko posiadłość... To długi kawał mojego życia i to dosłownie, jest mnóstwo rzeczy, w które włożyłam całe swoje serce  i stworzyłam je najlepiej i najpiękniej jak potrafiłam. Ale teraz jestem sama, wszystkie dzieci mieszkają gdzieś indziej, nie mam u boku partnera. I jednak przyznaję, że to za dużo. Za dużo podwórka, za dużo metrażu, za dużo pola. Nie planowałam tego, ale w naszym życiu możemy przeżyć wiele żyć, wiele chwil, możemy w każdym momencie zacząć od nowa i nie należy się tego bać. Dlatego...

Smutna Elżbieta w finale Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Elżbieta zdradza, co wydarzyło się naprawdę. "Miałam chwilę załamania"!
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" podsumowała swój związek z Markiem i pisze wprost o trudnych chwilach. Dziękuje też osobom, które nie pozwoliły jej upaść...

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w finale ósmej edycji poinformowała o rozstaniu z Markiem. Rolniczka powiedziała wprost, że z jej strony jest to ostateczna decyzja, choć mężczyzna deklarował chęć powrotu i mówił wprost, że nadal ją kocha. Elżbieta w programie przytoczyła szokujące słowa , jakie miała usłyszeć od mężczyzny, ale nie zdradziła wszystkich powodów.  Mogę przytoczyć jeden przykład: "Ciało masz nastolatki a twarzy sobie zrób botoks" - powiedziała w finałowym odcinku Elżbieta.  Teraz podziękowała za wsparcie i miłe słowa, zdradzając, że rozstanie było bardzo trudne, a Marek podciął jej skrzydła i było naprawdę źle... Elżbieta z "Rolnik szuka żony"  po finale szczerze o rozstaniu z Markiem. "U mnie było źle"... Elżbieta w fnałowym odcinku zdradziła, że szybko zamieszkała z Markiem , ale ich relacja trwała zaledwie dwa tygodnie. Początkowo wpominali program i było naprawdę miło, ale potem Marek bardzo się zmienił i jak przyznała rolniczka mocno ją rozczarował. Już wcześniej internauci sugerowali, że para szybko się rozstanie, a Marek wydawał się naprawdę zagadkowym mężczyzną , po tym, jak nie zaprosił Elżbiety do własnego domu. Jest wiele momentów, które nie pozwalają nam być razem, są tak żenujące, że ja nie mogę ich nawet powiedzieć na wizji. Jako mężczyzna rozczarował mnie na całej fali - powiedziała Elżbieta.  Teraz Elżbieta opublikowała w relacji na Instastory wpis, w którym pisze wprost, że w końcu widzowie zobaczyli, jak wyglądała jej relacja z Markiem : No trudno... Stało się. Zobaczyliście co wydarzyło się naprawdę, chociaż główne powody zostawię dla siebie - pisze wprost Elżbieta. Wygląda na to, że rozstanie z Markiem było dla rolniczki naprawdę trudne i...

Elżbieta z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Elżbieta cierpi po rozstaniu z Markiem. Miłosny zawód to nie wszystko
Elżbieta z "Rolnik szuka żony" zdobyła się na gorzkie wyznanie. Nie ukrywa, że jest jej ciężko po rozstaniu z Markiem. Co planuje teraz?

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z mediami zdradziła, że nie zamierza już szukać miłości. Rolniczka w poruszających słowach przyznała, że nie wierzy już, że znajdzie tego jedynego, z którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia. Widać, że rozstanie z Markiem bardzo odbiło się na Elżbiecie. Uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki nie ukrywa, że to, co wydarzyło się w programie mocno ją rozczarowało. Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przestała wierzyć w miłość? Elżbieta próbowała znaleźć swoje szczęście w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Rolniczka zaprosiła do swojego domu trzech kandydatów: Marka, Stanisława i Ryszarda. Ryszard dość szybko opuścił program, a Elżbieta musiała zdecydować, z którym z dwóch pozostałych mężczyzn chce stworzyć związek. W dniu wyborów okazało się, że rolniczka odrzuciła Stanisława i wybrała Marka. Początkowo wszystko wyglądało naprawdę pięknie- romantyczne randki i piękne wyznania. Marek postanowił nawet zamieszkać u Elżbiety.   Niestety, w wielkim finale okazało się, że szczęście Elżbiety nie trwało zbyt długo. Rolniczka bardzo szybko rozstała się z Markiem, który się do niej zwracać w szokujących słowach. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" Już po finale "Rolnik szuka żony" Elżbieta głośno przyznała, że rozstanie z Markiem było dla niej naprawdę trudnym doświadczeniem. Marek podciął mi skrzydła, miałam chwilę załamania i to wtedy, gdy emitowano odcinki, gdzie byłam... po prostu szczęśliwa. Ale już jest lepiej kochani. Od tego czasu minęły 2 miesiące, na szczęście miałam wokół ludzi, którzy mnie wspierali i nie pozwolili upaść- napisała...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik