Asia i Kamil to jedna z par, która budzi najmniej kontrowersji w obecnej edycji "Rolnik szuka żony". Fani na Instagramie zasypują uczestniczkę kolejnymi pytaniami, jedni próbują dowiedzieć się, co wydarzy się w następnych odcinkach, inni wspierają ją i kibicują jej związkowi, kolejny zaś podpytują o pozostałych uczestników. Pytanie te dotyczą najczęściej Stanisława i Kamili, o których mówi się najwięcej w tej edycji.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" Jaka naprawdę jest Elżbieta? Reżyser programu nie ma wątpliwości!

"Rolnik szuka żony 8": Asia szczerze o Stanisławie i Kamili

Asia i Kamil to para, która zaskarbiła sobie sympatię widzów "Rolnik szuka żony". Jednak na tle innych uczestników nie wzbudzają aż tak ogromnych kontrowersji. Trzeba przyznać, że pozostali uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" wciąż potrafią nas czymś zaskoczyć. Kamil wybrał Joasię, co nikogo nie dziwi, ponieważ była jego jedyną kandydatką, która pozostała na gospodarstwie. Padły również poważne słowa dotyczące ślubu oraz wspólnej przyszłości. Choć i tak wszystko przysłoniły niespodziewane zaręczyny Bogusi i Krzysztof. Para po zaledwie czterech dniach zdecydowała się na tak wielki krok w swojej znajomości. Kamila zaś zaskoczyła wszystkich swoim wyborem, jeszcze niedawno zapewniała, że Tomasz jest dla niej idealnym kandydatem, a w ostatniej chwili wybrała Adama.

screen Rolnik szuka żony TVP

Asia, wybranka Kamila, jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Bardzo często odpowiada na pytania swoich fanów oraz wyraża swoje zdanie po kolejnych odcinkach "Rolnik szuka żony". Ostatnio uczestniczka show została zapytana o to co sądzi o Kamili i Stanisławie:

Staszek jest przemiłą i przezabawną osobą. Pisząc komentarze na temat jakiejkolwiek osoby z programu pamiętajmy, że każdy inaczej reaguje na stres. Niektórych np. kamery peszą, niektórzy pod wpływem stresu się też śmieją tak jak ja - odpisała na zadane o Stanisława pytanie Asia.

Trzeba przyznać, że Joanna starała się być w swojej wypowiedzi bardzo dyplomatyczna. Stanisław jest najbardziej tajemniczym uczestnikiem. W ostatnim odcinku rolnik zaskoczył wszystkich tym, że nie zaprosił rodziny i przyjaciół na spotkanie z kandydatkami.

Zobacz także
Instagram/joasia wielgosz

Fani nie byliby sobą, gdyby nie zapytali również o Kamilę, która również budzi ogromne kontrowersje. Wielu widzów zarzuca jej, że randki wyglądały bardziej jak rozmowy kwalifikacyjne do pracy w pieczarkarni, niż jak rozmowa z kimś z kim można by budować przyszłość. Joasia kolejny raz odpowiedziała bardzo dyplomatycznie.

Kamilka jest prześliczna. Zazdroszczę jej urody. Jeśli chodzi o osobowość to jest przemiłą kobietą. Straszne jest to jaka fala hejtu się na nią wylała. Każdy w programie kierował się sercem i nikogo nie zmusimy do miłości. Pamiętajmy o tym, że słowa ranią bardziej nić czyny i uważajmy co piszemy. - napisała Joanna.

Reklama

Joanna kilka razy podkreślała, że uczestnictwo w takim programie to ogromny stres, a wiele osób poza kamerami zachowuje się zupełnie inaczej niż widzimy to na ekranach naszych telewizorów.

Instagram/joasia wielgosz
Reklama
Reklama
Reklama