Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 5"
AKPA
Widać brzuszek?
1/4
Nowe foty z Rolnik szuka żony 5
AKPA

 

Mamy zdjęcia ze świątecznego odcinka show "Rolnik szuka żony"! W telewizji zobaczymy go w święta Bożego Narodzenia, dokładnie 25 grudnia o godzinie 20:20 w TVP 1. A pojawią się w nim oczywiście uczestnicy ostatniej edycji - w tym najbardziej kontrowersyjna para, czyli Łukasz i Agata! Odkąd rolnik wybrał ją, odrzucając Paulinę, wszyscy zastanawiają się, czy jak długo ich związek przetrwa. Niektórzy sądzą jednak, że para znała się już wcześniej, zanim ruszyła produkcja show. Inni zaś od jakiegoś czasu sugerują, że Agata jest w ciąży! Czy rzeczywiście? Zobaczcie najnowsze fotki uczestników "Rolnik szuka żony"!

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Łukasz zrobił Agacie awanturę w restauracji? Szokujący wpis w sieci!

 

2/4
Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 5"
AKPA

 

W świątecznym odcinku show pojawią się także uczestnicy poprzednich edycji - m.in. Małgosia, Marta (żona Mikołaja) czy Kasia (partnerka Piotra) z czwartej edycji show! Panie wspólnie piekły i gotowały świąteczne potrawy, plotkując o swoich partnerach. Panowie zaś zajęli się m.in. ubieraniem choinki!

 

Patrząc jednak na Agatę, ciężko doszukać się tam ciążowego brzuszka... A może to dopiero początek ciąży? O tym przekonamy się w świątecznym odcinku show. Wiemy jednak, że Łukasz i jego partnerka bardzo o tym marzą! 

 

Zobacz: "Zaczniemy od syna"! Czyżby szykowała się kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"?

3/4
Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 5"
AKPA

 

Na świąteczny odcinek Agata wybrała dość odważną, koronową bluzkę. Łukasz zaś zrezygnował z koszuli w kratę na rzecz eleganckiej, białej ;)

 

Agata i Łukasz świata po za sobą nie widzą. W wywiadach często mówią o dzieciach, chcą mieć całą gromadkę! Ale najpierw ślub i to kościelny. Para zaręczyła się jeszcze w trakcie trwania piątej edycji programu. 

 

Chcemy mieć trójkę dzieci. Zaczniemy od syna! - stwierdził Łukasz w rozmowie z "Rewią".

 

Zobacz: Martyna z "Rolnik szuka żony" jest zakochana! Pokazała w sieci swojego chłopaka! Co na to Grzegorz?

4/4
Rolnik szuka żony - Łukasz i Agata całują się
Mat. prasowe

 

Czekacie na świąteczny odcinek z ich udziałem? My bardzo!