W 8. edycji "Rolnik szuka żony" zaskoczeń nie brakuje, podobnie zresztą, jak kontrowersji, szczególnie po ostatnim odcinku, w którym Stanisław odesłał wszystkie kandydatki. Tym razem uczestnicy wybiorą się na romantyczne randki i wygląda na to, że u Joanny i Kamila będzie się działo. Jedna z internautek sugeruje, że rolnik oświadczy się swojej wybrance. Tylko spójrzcie na to zdjęcie! To wtedy miałby zadać to pytanie...

Reklama

Kamil z "Rolnik szuka żony" oświadczy się Joannie?

Po 4 dniach znajomości Krzysztof oświadczył się Bogusi. To nie pierwsza taka sytuacja w "Rolnik szuka żony", a teraz się okazuje się, że może nie jedyna w 8. edycji. W zapowiedzi nowego odcinka widać, że Joanna i Kamil doskonale się bawią podczas wspólnego aktywnie spędzonego dnia nad jeziorem, ale najwięcej emocji wywołał kadr pary z ich wieczornej randki. Rolnik w garniturze i Joanna w czerwonej sukience wybrali się wspólnie na lot balonem. Kamil wygląda na mocno zestresowanego, a jedna z internautek zdradza, co może być przyczyną...

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Internauta zapytał Joannę czy nadal jest z Kamilem? Odpowiedziała!

Randka Joanny i Kamila z "Rolnik szuka żony" jeszcze przed odcinkiem wywołuje ogromne emocje! Niektóre internautki sugerują, że rolnik oświadczy się swojej wybrance. W końcu w ostatnim odcinku para wyznała sobie miłość:

W Następnym odcinku Kamil odwalony w tym balonie, jakby miał się oświadczać???? - pisze jedna z fanek programu, a kolejna dodaje: Raczej napewno ????

Super pomysł????????❤️Brawo .Konkretny Kamil.Powodzenia✨????dla Was

screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 10

Joanna ostatnio odpowiedziała na pytanie internauty, który zasugerował, że para za szybko zdecydowała się na wyznanie miłości. Kandydatka rolnika wyznała szczerze, że skoro oboje to czują, to nie ma potrzeby ukrywać uczuć:

Zobacz także

Skoro się to czuje to dlaczego o tym nie mówić? - napisała wprost Joanna na Instagramie.

Instagram / joasia.wielgosz
Reklama

Sądzicie, że Joanna i Kamil będą razem po programie? Łukasz z 2. edycji "Rolnik szuka żony" już dawno sugerował, że to jedyna para, która znajdzie miłość po programie.

screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 10
Reklama
Reklama
Reklama