Kamila oczarowana Tomaszem Rolnik szuka żony 8
Screen "Rolnik szuka żony" 8 od. 7
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Tomasz o hejcie wobec Kamili! Zdradza, czy znalazł miłość po programie?

Tomasz z "Rolnik szuka żony" w wywiadzie zdradza, że nie spodziewał się, że Kamila zostanie tak pokazana w programie. Wyznał, jaka naprawdę jest rolniczka!

Tomasz z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że po programie stał się rozpoznawalny i otrzymuje mnóstwo wiadomości od kobiet. Kandydat Kamili w wywiadzie dla serwisu pomponik.pl nie ukrywa, że był zaskoczony tym, jak rolniczka została pokazana w programie i zdradza, że tylko pierwszego dnia zabrała swoich kandydatów do pieczarkarni i wcale nie szukała pracownika, co jej zarzucano w sieci. Tomasz zdradza też, czy znalazł miłość po programie...

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Tomasz z "Rolnik szuka żony" szczerze o Kamili i hejcie, jaki ją spotkał

Tomasz w ósmej edycji "Rolnik szuka żony" był postrzegany jako faworyt Kamili i nawet jej rodzina była pewna, że piękna blondynka wybierze właśnie jego. W ostatniej chwili rolniczka zmieniła zdanie i pożegnała Tomasza, dając szansę Adamowi, z którym jak wiadomo, szybko zakończyła relację. Obecnie mężczyzna jest szczęśliwy z Teresą, kandydatką Stanisława, a Tomasz w wywiadzie mówi szczerze o tym, że nie spodziewał się takiego wizerunku Kamili w programie. Mężczyzna dodaje, że rolniczka jest pozytywną osobą i z jego perspektywy to, co się działo w jej gospodarstwie, zostało pokazane przez produkcję nieco inaczej:

- Nie spodziewałem się, że w taki sposób zostanie pokazana Kamila. Z naszej perspektywy wyglądało to inaczej, niż pokazała ją telewizja. Wszystko zostało bardziej uwypuklone i wyostrzone. Ogólnie Kamila jest pozytywną osobą i naprawdę nie spotkałem się z jej strony z negatywnymi emocjami. Podobnie było z jej rodziną. To naprawdę bardzo sympatyczni ludzie. - powiedział szczerze Tomasz w wywiadzie dla pomponik.pl

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Janek znalazł miłość po programie!? To już kolejny kandydat Kamili

Co ciekawe, kandydat Kamili nie ukrywa, że on sam jest zadowolony z tego, jak został pokazany w programie, w przeciwieństwie do Kamili czy Stanisława, który musieli się mierzyć z hejtem:

- Jestem zadowolony z tego, jak zostałem przedstawiony w programie. Uważam, że telewizja buduje w jakimś stopniu wizerunek bohaterów, pokazuje ich w określony sposób i kreuje. Adam pokazany został jako osoba energiczna, trochę porywcza . Ja - jako spokojny gość, choć momentami może zbyt poważny. (...) Dostaję teraz mnóstwo wiadomości z informacją, że wielu uważa mnie za ideał faceta itp. Miłe to, ale jak każdy człowiek mam wady, zrobiłem w swoim życiu różne głupotki i nie jestem święty.

Tomasz z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość po programie?

Tomasz zdradził też, czy po programie udało mu się znaleźć miłość. Jak wiadomo Adam spotyka się z Teresą, kandydatką Stanisława, a Janek zdradził, że przez jakiś czas była osoba bliska jego sercu. Tymczasem Tomasz nie ukrywa, że oficjalnie nie jest z nikim związany, ale nadal otrzymuje mnóstwo wiadomości od kobiet. Co ciekawe zaprosił też Kamilę na kawę po programie, ale po wymianie kilku wiadomości ich kontakt się urwał.

Wszystkie relacje odbywają się na płaszczyźnie koleżeńskiej póki co. Nie jestem z nikim oficjalnie związany. Potrzebuję też czasu, żeby kogoś dobrze poznać i stwierdzić, że to jest to. To chyba normalne.

Kamila zachwycona Tomaszem w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Kandydat Kamili dodaje, że zarówno w trakcie emisji "Rolnik szuka żony, jak i po finale spotkał się z niemal z samymi pozytywnymi reakcjami. Często jest zaczepiany podczas zakupów, aby zrobić wspólne zdjęcie z fanami programu. 

- Cieszę się, że reakcje są tak pozytywne. Nie zdarzyło się, by ktoś źle zareagował, nie dostałem też żadnej negatywnej wiadomości. Jedynie na Facebooku, na stronie "Rolnika", wychwyciłem drobne uszczypliwości, ale raczej nieszkodliwe.

Kamila i Tomasz na randce w Rolnik szuka żony 8
Screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 6

 

Janek z Rolnik szuka żony 8 - kandydat Kamili
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Janek znalazł miłość po programie!? To już kolejny kandydat Kamili
Kamila w "Rolnik szuka żony" pożegnała Janka jako pierwszego. Uczestnik znalazł miłość tuż po programie! Nadal jest szczęśliwy?

Janek w 8. edycji "Rolnik szuka żony" był kandydatem Kamili. Rolniczka po zaskakującej wymianie zdań podczas wspólnego spaceru podziękowała mężczyźnie. W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" Janek nie mógł pojawić się ze względów służbowych, ale nagrał krótki filmik, w który życzył Kamili dużo szczęścia. Teraz uczestnik zdecydował się odpowiedzieć na pytania dotyczące programu oraz swojego życia prywatnego i zdradził, czy poznał kogoś po programie... Janek z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość po programie? W jednym z odcinków "Rolnik szuka żony", kiedy Kamila zaprosiła na randkę Adama i Tomasza, Janek sprawiał wrażenie smutnego takim obrotem spraw i rolniczka zaproponowała im wspólny spacer, który niestety zakończył się odesłaniem mężczyzny do domu . Po zakończeniu przygody z programem Janek podziękował za wsparcie i napisał: W związku z zakończeniem programu pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki.  Decyzja o udziale w programie nie była łatwa, ale mimo porażki cieszę się, że tak daleko zaszedłem  - napisał Janek na Instagramie. Od tamtego czasu nie był zbyt aktywny w mediach społecznościowych, ale teraz postanowił to zmienić, zorganizował Q&A i odpowiedział na pytania internautów, również te dotyczące życia prywatnego.  Czy masz obecnie dziewczynę? Janek zdecydował się na szczere wyznanie i zdradził, że niedawno był zakochany, ale wygląda na to, że to już przeszłość. Jak wiadomo innemu kandydatowi Kamili, Adamowi udało się znaleźć miłość i razem z kandydatką Stanisława, Teresą tworzą udaną relację.  Nie tak dawno była osoba bliska mojemu sercu - napisał szczerze janek na Instagramie. ...

Kamila z Rolnik szuka żony zachwyciła widzów
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Kamila była w związku po programie! "To była bardzo krótka znajomość"
Piękna rolniczka zdradziła, co działo się w jej życiu po zakończeniu programu. Z kim spotykała się Kamila z "Rolnik szuka żony"?

Kamila z "Rolnik szuka żony" w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim ostatnim związku. Okazuje się, że była uczestniczka ostatniej edycji wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki zaraz po tym, jak zakończyły się nagrania programu zaczęła się z kimś spotykać! Sprawdźcie, z kim związała się Kamila. Piękna rolniczka zdradziła również, dlaczego jej związek nie przetrwał próby czasu.  Kamila z "Rolnik szuka żony" spotykała się z kimś po programie Kamila wzięła udział w ósmej edycji "Rolnik szuka żony" i od samego początku wzbudzała ogromne emocje wśród fanów programu. Piękna blondynka otrzymała rekordową ilość listów  i to w całej historii wielkiego hitu TVP - do Kamili napisała również zainteresowana nią kobieta! Jak już wiemy, Kamila do swojego domu zaprosiła trzech kandydatów: Tomasza, Adama i Janka. W dniu wyborów rolniczka ogłosiła, że chce spróbować stworzyć związek z Adamem, jednak ich relacja nie przetrwała i szybko się zakończyła.  Kamila z "Rolnik szuka żony" w wielkim finale nie ukrywała, że ma żal do Adama za to, że nie się o nią nie starał. Adam odpowiedział na zarzuty i zaczął cytować wiadomości, jakie miała do niego wysyłać Kamila. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Adam zdradził, po co zgłosił się do programu! Nie chodziło o Kamilę? Tuż po emisji finałowego odcinka ósmej edycji "Rolnik szuka żony" w sieci pojawiły się plotki, że Adam znalazł swoje szczęście u boku innej uczestniczki programu. Okazało się wówczas, że Adam spotyka się z Teresą, byłą kandydatką Stanisława. Teraz z kolei okazuje się, że po programie również Kamila próbowała ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny! W rozmowie z mediam zdradziła, z kim się...

Kamila z Rolnik szuka żony zachwycona Kajetanem Kajetanowiczem na torze
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Kamila komentuje spotkanie Adama i Janka! Zaprasza ich do siebie. O co chodzi?  
Kamila z "Rolnik szuka żony" znów komentuje działania swoich kandydatów w sieci! Internauci nie kryją zdziwienia, a rolniczka odpowiada.

Kamila z "Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać i znów skomentowała nowe zdjęcie swojego kandydata z programu. Adam pochwalił się spotkaniem z Jankiem, a rolniczka opisuje ich w żartobliwy sposósb i zaprasza do siebie? To zachowanie Kamili mocno zaskoczyło internautów, którzy piszą wprost, że miała już swoją szansę... Kamila z  "Rolnik szuka żony" komentuje spotkanie Adama i Janka! Kandydaci Kamili z "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że utrzymują ze sobą kontakt i po programie nadal zamierzają kontynuować tę przyjaźń, która zaczęła się w gospodarstwie rolniczki. Z kolei Kamila przyznała, że tylko z Adamem ma kontakt i po tym, jak wyjaśnili sobie wszystko, dogadują się lepiej niż w programie. Janek nie ukrywa, że z Kamilą nie ma kontaktu i wymownie napisał "podziękowaliliśmy sobie" , a Tomasz zdradził, że po programie zaprosił rolniczkę na kawę , ale po kilku wiadomościach kontakt się urwał. Co ciekawe Kamila mimo że nie nawiązała relacji z żadnym z kandydatów, to chętnie komentuje ich wpisy , które publikują w mediach społecznościowych. Pod wspólnym zdjęciem Adama i Janka napisała:  Śmieszki 😂 Janek szybko odpowiedział i napisał: zapraszamy do nas 😚. Z kolei Kamila dodała: Wy znacie mój adres, wiec zapraszam Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Tomasz o hejcie wobec Kamili! Zdradza, czy znalazł miłość po programie? Żartobliwa wymiana zdań między uczestnikami zainteresowała internautów, którzy są zaskoczeni, że Kamila tak chętnie komentuje wpisy swoich kandydatów, skoro nie stworzyła relacji z żadnym z nich: @kamila.bos ty już chyba miałaś swoją szansę takich fajnych chłopaków miała, każdy z nich świetny i nie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik