Już po raz ósmy program "Rolnik szuka żony" dostarcza widzom (a jest ich ponad 3,5 mln) wielu emocji! Jedną z najbardziej charyzmatycznych bohaterek tej odsłony show jest piękna Kamila, która otrzymała rekordową liczbę listów od kandydatów - było ich prawie 500! Początkowo tysiące fanów było zachwyconych rolniczką, jednak w trakcie emisji programu część widzów zmieniła o niej zdanie. Niestety, w kierunku Kamili zaczęły pojawiać się bardzo krytyczne komentarze - niektórzy fani zarzucili rolniczce między innymi, że jest "zadufaną, narcystyczną kobietą", jak również to, że "czepia się swoich kandydatów o wszystko i przy tym okazuje niezadowolenie i jest histeryczna".

Reklama

Ale czy Kamila naprawdę jest taka na co dzień i czy naprawdę zasłużyła na tak przykre komentarze? Postanowiliśmy o to zapytać reżyserów programu "Rolnik szuka żony" - Konrada Smugę i Grzegorza Krawca. Co nam powiedzieli?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila odpowiada na hejt po randce z Adamem! Zamieściła wymowny wpis

"Rolnik szuka żony": Reżyserzy programu o Kamili: "Rzeczywiście wychodzi szorstko na ekranie"

Konrad Smuga powiedział w rozmowie z reporterką Party.pl, że absolutnie wszyscy bohaterowie nowej edycji "Rolnik szuka żony", są świetnymi osobami. Reżyser nie rozumie zatem, skąd wziął się w ogóle hejt na Kamilę.

- Kamila, jak i pozostali uczestnicy tego programu, jest fantastyczną osobą. Każdy, kto ogląda programy z otwartym sercem wie, że to jest fantastyczna dziewczyna, która świetnie sobie radzi w życiu. [...] Nie rozumiem tego hejtu. Szkoda, że ludzie nie chcą jej dopingować, bo to niestety wpisuje się troszkę w taki polski schemat, że nie można być pięknym, mądrym i bogatym, bo od razu ma się milion wrogów - powiedział nam Konrad Smuga.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila ma żal do swoich kandydatów? "Od razu jest atak" komentuje rolniczka

Zobacz także

Następnie reżyser dodał, że w programie pokazane są tylko wątki, które są według produkcji najbardziej interesujące dla widza. Konrad Smuga powiedział nam również, że Kamila nie jest wcale tak oschła, jak twierdzą widzowie.

- To, że ona jest szorstka w obyciu troszkę, to też program to troszkę wyostrza, bo ona nie jest taka na co dzień. My pokazujemy tylko te wątki, które są interesujące dla widza według nas. [...] To jest naturalne, że my wybieramy to, co uważamy, że jest interesujące i przedstawiamy bohaterów tak jak my ich widzimy, troszkę z boku. Oni też często są w szoku trochę sami, że tak wyglądają, bo rzadko kiedy mamy okazję, żeby się sobie tak przyjrzeć - dodał

Ponadto reżyser stwierdził, że Kamila to kobieta, która zarządza dużym biznesem, dlatego krótkie komunikaty ma po prostu we krwi.

- Rzeczywiście wychodzi szorstko na ekranie, ale taki jest jej styl. Ona zarządza dużym przedsiębiorstwem, więc po prostu ma to we krwi, że komunikuje się bardzo krótko i na temat.

- Ona nikogo nie zabiła, nikogo nie okradła. Jakby nie należy w taki sposób, tak nieadekwatnie ludzi za coś takiego obrażać - dodaje Grzegorz Krawiec.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Najpiękniejsza rolniczka chce być jeszcze piękniejsza! Co sobie poprawiła Kamila?

Co jeszcze na ten temat powiedzieli nam reżyserzy programu? Więcej szczegółów na ten temat dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama