Ślub Kasi i Piotra Seweryn z Rolnik szuka żony Seweryn z Rolnik szuka żony Seweryn z Rolnik szuka żony Jakub z Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony - szósta edycja, pierwszy odcinek

Za nami pierwszy odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przez kolejne tygodnie będziemy śledzić losy pięciu mężczyzn, poszukujących miłość. A są to: Adrian, Seweryn, Jakub, Waldemar i Sławomir. W pierwszym odcinku panowie odczytywali listy nadesłane przez kandydatki oraz wybierali te, które chcą zaprosić do programu. Co jeszcze się wydarzyło? Zobacz w naszej relacji poniżej!

Zobacz także: Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?

1/13
Ślub Kasi i Piotra

Pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony" rozpoczął się od wspomnienia ślubu Kasi i Piotra z poprzedniej serii show. Ceremonia odbyła się na początku lipca, a udział wzięli w niej m.in. Marta Manowska oraz rolnicy z poprzednich edycji programu - m.in. Zbyszek Kraskowski. Kasia i Piotr opowiadali, jak "Rolnik..." zmienił ich życie. Wraz z synem Aleksem tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę!

Zobacz także: Marta Manowska wrzuca nowe zdjęcia z wesela Kasi i Piotrka! "Nie wszystkie nadają się do publikacji"

2/13
Seweryn z Rolnik szuka żony

Potem przyszedł czas na rozdanie kopert! Najwięcej listów, tak jak przypuszczali wszyscy uczestnicy, otrzymał Seweryn! Rolnik był szczerze zaskoczony, ale również szczęśliwy. 

To są kobiety, które zobaczyły w Was programie - mówiła Marta Manowska, patrząc na ogrom listów nadesłanych przez panie. 

3/13
Seweryn z Rolnik szuka żony

Seweryn był oszołomiony liczbą zainteresowanych nim kobiet.

Wiesz, że mało kto w historii tego programu dostał tyle listów co Ty, Seweryn? - powiedziała Manowska. 

Aż takiego odezwu się nie spodziewałem - odpowiedział Seweryn.

Kim jest Seweryn z "Rolnik szuka żony"?

Seweryn ma 28 lat, z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem, a od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Przez wiele lat grał w piłkę nożną w drugoligowej Polonii Słubice, jednak w 2012 r., po śmierci taty, zakończył karierę. Rozpadł się również jego 8-letni związek.

Rolnik ma 177 centymetrów wzrostu, jest spokojny, wrażliwy, ufny. Ma dość samotnego życia.

Seweryn w programie oczekuje przede wszystkim poznania fajnych ludzi, wśród których być może będzie „ta jedyna” – szczera, niezaborcza, pewna siebie i zaradna brunetka o niebieskich oczach, z którą mógłby stworzyć idealny związek i zabierać ją na romantyczne randki nad jeziorem lub na spontaniczną podróż w nieznane.

4/13
Seweryn z Rolnik szuka żony

Dla rolnika przygotowano niespodziankę - jego bliscy nagrali dla niego filmiki, w których radzili, co ma zrobić. Najbardziej poruszające były słowa siostry, która wspomniała o ich zmarłej mamie:

Pamiętaj, mam patrzy, czuwa, pomoże Ci w tym wyborze. Rodzice są dumni i będą z Twojego wyboru - powiedziała siostra Seweryna. 

Sam Seweryn zdradził, że będzie szukał kobiety, która ma parę cech wspólnych z jego mamą:

Będę szukał kobiety podobnej do mojej zmarłej mamy, była superkobietą, w moim przekonaniu - mówił rolnik.

 

5/13
Jakub z Rolnik szuka żony

43-letni Jakub liczy na to, że znajdzie kobietę swojego życia. Jak "zażartował", chciałby ją zabrać na... Kubę. 

Zobaczymy czy będą nagrodą czy pokutą za moje życie. [...] Chciałbym, żeby się udało. Oczekuje ciepłej, zadbanej, szalonej kobiety, która z humorem napisała list i na który ja zwrócę uwagę i będzie impuls. - powiedział Kuba. 

Kim jest Jakub z "Rolnik szuka żony 6"?

Jakub ma 43 lata, ma wielkie, 250-hektarowe gospodarstwo. Jest wesoły, ma poczucie humoru. Uwielbia góry latem, spacery i przejażdżki ukochanym quadem. Niedawno odkrył nową pasję - latanie samolotami. Ma na koncie kilka poważnych związków. U kobiet zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejszy jest charakter. Szuka szczerej, otwartej damy, z poczuciem humoru. Nie przeszkadzają mu rozwódki, kobiety palące czy mające dzieci z poprzednich związków. 

6/13
Adrian z Rolnik szuka żony 5

28-letni Adrian szuka kobiety w podobnym wieku. Chcąc nie chcąc, musi zwracać uwagę na jej wygląd:

Mam taką branżę, że muszę zwracać uwagę na szczegół - powiedział rolnik.

Kim jest Adrian z "Rolnik szuka żony 6"?

Adrian ma 28 lat,  geodetą z wykształcenia, rolnikiem i kwiaciarzem z zawodu, wyboru i powołania. Ma 175 centymetrów wzrostu, szeroki uśmiech na twarzy i kocha tańczyć. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, jeździ na nartach i czyta gazety. Ma na koncie dwa poważne, kilkuletnie związki i kilka zauroczeń.  Jest romantykiem. 

7/13
Sławomir z "Rolnik szuka żony 6"

34-letni Sławomir marzy o szczęśliwej rodzinie. Szuka kobiety bez dziecka - tak założył lata temu i tego się trzyma. 

W życiu zawodowym idzie mi lepiej niż w prywatnym. Rzuciłem się w wir pracy, a czas leci - mówił rolnik Marcie Manowskiej.

Kim jest Sławomir z "Rolnik szuka żony 6"?

Ma 34 lata, pochodzi z Kujaw, a oprócz tego, że jest rolnikiem, pracuje jako strażak i hoduje pszczoły.  Ma 188 centymetrów wzrostu, jest mężczyzną cierpliwym i spokojnym, choć czasem ulega chwili. Nie wyobraża sobie życia poza gospodarstwem, co skutecznie utrudnia mu znalezienie życiowej partnerki. Szuka kobiety szczerej i spokojnej. 

8/13
Waldemar z "Rolnik szuka żony 6"

Waldemar ma 46 lat. Bardzo chce mieć dzieci:

Wiek jest istotny, wygląd też, ale będę szukać osobowości - zapowiedział tuż przed otwarciem listów od kandydatek. 

Kim jest Waldemar z "Rolnik szuka żony 6"?

46-letni Waldemar z Mazowsza jest nie tylko gospodarzem na własnym, 20-hektarowym gospodarstwie, ale także organistą i lokalnym agentem ubezpieczeniowym. Ma za sobą 15-letnie małżeństwo. Przez 6 lat był sam. Jest mężczyzną zasadniczym, konkretnym i pracowitym. Poszukuje kobiety dojrzałej, rozsądnej, zaangażowanej w życie rodzinne i podzielającej jego wartości, choć najważniejsze jest, żeby między nimi zaiskrzyło. 

9/13
Adrian - listy

Przyszedł czas na otwieranie listów. Adrian szuka kobiety w podobnym wieku, spora część listów była jednak od kobiet koło 36-38 lat. Większość z nich więc odrzucał. Podobną sytuację miał Seweryn. Znalazło się jednak kilka listów od dziewczyn, które mu się spodobały. 

10/13
Waldemar z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Waldemar był załamany listami - większa część była od kobiet starszych, co nie podobało się rolnikowi. W trakcie czytania poprosił o przerwę:

Spodziewałem się młodszych osób. Czytając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie mieć parę lat młodszą partnerkę - powiedział uczestnik. 

11/13
Seweryn, uczestnik "Rolnik szuka żony" 6
Party.pl

Seweryn, po przeczytaniu listów, miał okazję porozmawiać telefonicznie z jedną z kandydatek - Dianą z Podlasia. Oboje byli wyraźnie zawstydzeni, ale widać było, że są sobą zainteresowani. 

Super, że do mnie telefonujesz. Miło słyszeć Twój głos. Mam myśleć, że jakaś tam jest szansa na spotkanie z Tobą - pytała Diana.

Diana - kandydatka Seweryna

12/13
Natalia - kandydatka Sławomira

Sławomirowi spodobało się kilka listów - m.in. od 25-letniej Natalii (na zdjęciu) oraz Małgosi, do której zadzwonił i zaprosił do siebie. 

13/13
Rolnik szuka żony - szósta edycja, pierwszy odcinek

Za tydzień do rolników przyjadą wybrane kandydatki. Pojawią się pierwsze zauroczenia, ale i rozczarowania. Który z rolników znajdzie miłość w programie, jak myślicie?