TV-Show

Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?

Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?

Za moment rozpocznie się 6. edycja programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy już wszystkich uczestników, którzy zgłosili się do show, aby znaleźć miłość swojego życia. Wśród nich znalazł się także Seweryn. Do tej pory życie go nie rozpieszczało. Rolnik w bardzo młodym wieku stracił rodziców. Seweryn musiał radzić sobie sam, co nie było łatwe.

Okazuje się, że jego wyjątkowa historia urzekła wiele kobiet w Polsce. To właśnie Seweryn otrzymał bowiem największą liczbę listów. W rozmowie z Party.pl zdradził, jakie to uczucie. Przy okazji opowiedział nam o kulisach swoich spotkań z kandydatkami. Czy przy którejś z nich mocniej zabiło mu serce? Zobaczcie sami!

Seweryn urzekł widzów swoją wrażliwością i spokojem, który od niego bije mimo trudnych przeżyć

Seweryn, uczestnik
Party.pl

Czy w programie uda mu się znaleźć miłość na całe życie?

Seweryn z Rolnik szuka żony
Facebook

Zobacz także: To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie kontrowersyjna jak nigdy wcześniej! Marta Manowska zdradza nam szczegóły
6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie kontrowersyjna jak nigdy wcześniej! Marta Manowska zdradza nam szczegóły

Przed nami już 6. edycja " Rolnik szuka żony ". Show TVP od lat jest najgorętszym hitem, gdy kolejne sezony trafiają na ekrany. Okazuje się, że 6. edycja będzie naprawdę wyjątkowa - Marta Manowska wyjawiła nam, że nie zabraknie kontrowersji! Sama też określiła 6. edycję mianem "najbardziej wywrotową". Okazuje się, ze jeszcze nigdy do tej pory w żadnej polskiej edycji nie miały miejsca takie zdarzenia, jak te z nowej, jeszcze nieemitowanej edycji. Jesteście ciekawi o co chodzi? Zobaczcie nasz wywiad z Martą Manowską!     Marta Manowska pracuje nad 6. edycją "Rolnik szuka żony" Marta Manowska zdradziła nam, że 6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie najbardziej kontrowersyjna!

East News
Newsy
Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie zdjęcia i wideo!
Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie zdjęcia i wideo!

Przed nami już 6. edycja " Rolnik szuka żony "! Show od lat cieszy się ogromną popularnością i przyciąga tłumy widzów przed telewizory, a rolnicy stają się celebrytami z pierwszych stron gazet i są obserwowani przez miliony followesów na Instagramie. Nic więc dziwnego, że fani programu już odliczają dni do nowej edycji, która - jak zdradziła nam Marta Manowska - ma być najbardziej kontrowersyjna w historii programu ! Już wiadomo, że premiera odbędzie się 8 września.  Wreszcie poznaliśmy też uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony" - w programie wystąpią Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. Zobaczcie wideo i galerię zdjęć poniżej, żeby lepiej poznać wszystkich rolników! 

Grzegorz Toczydlowski Rolnik szuka żony oświadczył się
Newsy
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oświadczył się! Internauci przypominają: "To Dorotka idealnie do Ciebie pasowała"
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oświadczył się! Internauci przypominają: "To Dorotka idealnie do Ciebie pasowała"

Grzegorz Toczyłowski po zakończeniu 5. edycji „ Rolnik szuka żony ” spotykał się z jedną z kandydatek, Dorotką. Jakiś czas później pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Teraz okazało się, ze rolnik znalazł miłość i oświadczył się. Jak wygląda jego nowa partnerka? Zobaczcie, jak Internauci zareagowali na wiadomość o zaręczynach Grzegorza? Grzegorz z "Rolnika" jest już zaręczony! Kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu. Dzięki programowi poznało się już wiele par, które założyły szczęśliwe rodziny i spełniły swoje marzenie o znalezieniu drugiej połówki. Okazuje się, że Grzegorz Toczyłowski jest jednym z nich. Rolnik o swoich zaręczynach poinformował na swoim oficjalnym koncie i pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym, który kupił swojej wybrance. Pod zdjęciem napisał, że znalazł kobietę, z którą chce spędzić resztę życia: Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - czytamy na Facebooku Grzegorza. Para ostatnio wspólnie pojawiła się na weselu Kasi i Piotra . Już wtedy pisaliśmy, że Grzegorz pojawił się z nową partnerką, ale o zaręczynach nie było jeszcze mowy. Para spotyka się od kilku miesięcy i już w lipcu rolnik wyznawał partnerce miłość na Instagramie.  Jak Internauci zareagowali na wiadomość o zaręczynach Grzegorza? Widzowie "Rolnika" są zachwyceni faktem, że kolejny uczestnik znalazł miłość. Pod zdjęciem Grzegorza pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Gratulacje.. Dużo miłości i wytrwalosci Idealny wybór. Piekna kobita u...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner