Mat. prasowe
1/5
Mat. prasowe

 

Czyżby już wszystko stało się jasne? Łukasz od początku wodził wzrokiem za Agatą. Uczestnik 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywał, że to właśnie ona zawładnęła jego myślami. Z kolei ona była wobec niego dość powściągliwa, w przeciwieństwie do Pauliny, która robiła wszystko, aby zapunktować u mężczyzny. Wygląda jednak na to, że jedna randka wystarczyła, aby Łukasz przestał mieć wątpliwości... 7. odcinek programu "Rolnik szuka żony" był przełomowy dla tej pary. Dlaczego? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Flirtuje z Pauliną, a potem podziwia pupę Agaty" Internauci ostro o zachowaniu Łukasza z "Rolnik szuka żony"

2/5
Mat. prasowe

 

"Rolnik szuka żony": Łukasz i Agata na randce

 

W 7. odcinku   programu "Rolnik szuka żony" Łukasz jako pierwszą porwał na randkę Iwonę. Jednak to spotkanie nie należało do udanych. Dziewczyna od początku wiedziała bowiem, że serce rolnika już dawno jest zajęte, o czym go poinformowała. Łukasz nie zamierzał jej oszukiwać. Mężczyzna podziękował Iwonie za udział w programie i wrócił do domu, gdzie czekała na niego Agata oraz Paulina. Łukasz nie chciał dłużej zwlekać. Rolnik postanowił zaprosić na randkę dziewczynę, do której już dawno czuł miętę. Gdy zobaczył Agatę, oniemiał!

 

- Nigdy nie widziałem miliona dolarów - krzyknął Łukasz na widok Agaty.

 

Potem było jeszcze romantyczniej... Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Afera w programie "Rolnik szuka żony"! Łukasz i Agata znali się wcześniej?! Mamy komentarz produkcji!

 

3/5
Mat. prasowe

 

Podczas spotkania zarówno Łukasz jak i Agata pozwolili sobie na chwilę szczerości. Okazało się, że jednemu i drugiemu zależy na tej znajomości. Agata zadeklarowała nawet, że mogłaby się przeprowadzić dla rolnika na wieś. A jakie wymagania wobec swojej ukochanej ma Łukasz?

 

- Chciałbym, żeby zajęła się dokumentacją w gospodarstwie, domem i żeby urodziła mi syna - wyznał odważnie Łukasz. 

 

Agata nie przestraszyła się tej perspektywy. Wręcz przeciwnie, wyglądała na naprawdę szczęśliwą! Świadczą o tym również słowa, które padły z jej ust...

 

- To jest niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się, że jest ktoś, kto nie pozwoli zrobić mi krzywdy - powiedziała Agata wtulając się w Łukasza.

 

Okazuje się, że rolnik pamiętał dokładnie datę ich pierwszego spotkania! To musi być miłość...

4/5
Mat. prasowe

 

W domu na zakochanych czekała Paulina, która zorientowała się chyba, że nie ma już żadnych szans u Łukasza. Czarę goryczy przelały słowa Agaty...

 

- On szuka żony, nie pracownika - stwierdziła dziewczyna i odebrała Paulinie ostatnią nadzieję. 

5/5
Mat. prasowe

 

Jak myślicie, czy Agata i Łukasz faktycznie pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!