Rolnik szuka żony 5 - Łukasz i Agata trzymają się za ręce Hejt na Łukasza z Rolnik szuka żony 5 Łukasz i Paulina z Rolnik szuka żony 5
AKPA
1/4
AKPA

 

Internauci bardzo ostro ocenili zachowanie Łukasza z piątek edycji "Rolnik szuka żony"! Za nami kolejny, 6 odcinek hitu TVP. Po krótkiej przerwie w emisji ( tydzień temu TVP pokazywała mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej) program wrócił na antenę i znów przyniósł widzom ogromne emocje. Niestety, internauci po raz kolejny ostro ocenili zachowanie Łukasza, który nie ukrywa, że ma już swoją faworytkę, ale wciąż pozwala sobie na flirty z pozostałymi kandydatkami. Wczoraj mogliśmy zobaczyć, jak rolnik zabiera Paulinę na żniwa- w trakcie pracy Łukasz dał jej nadzieję, że to ona skradła jego serce...

 

Zobaczcie jak zachowanie Łukasza skomentowali internauci! Fani programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywają, że są wściekli na rolnika! 

 

Zobacz także: TAK MARTA MANOWSKA WYGLĄDAŁA, ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA. NIE ZAWSZE BYŁA BLONDYNKĄ...

2/4
Rolnik szuka żony 5 - Łukasz i Agata trzymają się za ręce
East News

Łukasz od samego początku przyznaje, że to Agata jest jego faworytką. Niestety, rolnik do tej pory nie powiedział pozostałym kandydatkom, że jego serce bije mocniej właśnie do Agaty.  Co ciekawe Paulina wciąż wierzy, że to ona zrobiła na Łukaszu największe wrażenie... Dziewczyna robi wszystko, żeby pokazać rolnikowi zainteresowanie, a ten podsyca jej nadzieje. W ostatnim odcinku to właśnie z Pauliną wybrał się na żniwa.

Widzisz, zabrałem Ciebie na żniwa. Chciałem z tobą spędzić czas, porozmawiać. Miałem taką nadzieję, że wstaniesz wcześniej i się nie przeliczyłem - mówił Paulinie Łukasz.

Rolnik komentował nawet, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Paulina o niego walczy.

Od samego początku widziałem, że ona walczy o mnie i to widać- mówił przed kamerami. 

Zachowanie Łukasza nie spodobało się internautom, którzy ostro krytykowali jego zachowanie. Zobaczcie, co pisali po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony"! 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA I PAWEŁ Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" ZDRADZILI PŁEĆ DZIECKA!

3/4
Hejt na Łukasza z Rolnik szuka żony 5
Facebook

Internauci są oburzeni zachowaniem Łukasza! 

Flirtuje z Pauliną, a potem podziwia pupę Agaty. Bez komentarza.

 

Jeżeli już wybrał, to po co ta cała szopka 😕 bawi się uczuciami innych razem z tą swoją wybranką od siedmiu boleści 😣

 

Walnięty koleś,jedna do roboty druga do macania. Najlepiej by było jakby dwie mógł wybrać Pajac- pisali na Facebooku. 

 

 

4/4
Łukasz i Paulina z Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
Więcej na temat Rolnik szuka żony