AKPA
Mamy zdjęcia!
1/5
AKPA

 

W niedzielnym odcinku programu "Rolnik szuka żony 5" czeka nas sporo wrażeń. Kandydatki do serc rolników będą musiały zmierzyć się z życiem na wsi. Oporządzanie zwierząt, przygotowywanie posiłków, prace w polu - czy to nie okaże się zbyt wiele dla delikatnych kobiet, które wieś widziały często tylko zza okien samochodu?

W gospodarstwie Łukasza również nie będzie brakowało wyzwań. Ale dziewczyny z zapałem wezmą się do pracy. Szczególnie dwie, którym najbardziej zależy na względach Łukasza. Jak poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? I przede wszystkim jak Łukasz oceni ich pracę? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jak dobrze oglądałeś 4. odcinek "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Uwaga! Niektóre pytania mogą się zaskoczyć!

2/5
AKPA

 

Rolnik szuka żony 5, odc. 5: co się wydarzy?

Kandydatki do serca Łukasza, mimo problemów z porannym wstawaniem, będą gotowe do pracy. Dziewczyny ochoczo wezmą się między innymi za mycie okien w budynkach gospodarczych. Łukasz z podziwem, ale i ciekawością będzie się przyglądał pracy swoich nowych koleżanek. Z pewnością jedna z nich będzie wyjątkowo dokładnie obserwowana.

Przypomnijmy, że Łukasz od samego początku nie ukrywał, że ma już swoją faworytkę. Rolnik w rozmowie z Martą Manowską wyznał, że jest nią Agatą. Sytuację komplikuje fakt, że inna kandydatka - Paulina - jest święcie przekonana, że to właśnie ona jest faworytką Łukasza. Zobaczcie, jak będzie walczyła o jego względy!

3/5
AKPA

 

Paulina już na etapie eliminacji była pewna, że przejdzie do następnych odcinków. W jej mniemaniu udało jej się skraść uwagę Łukasza. Paulina jechała do jego gospodarstwa z przeświadczeniem, że to właśnie ona jest tą jedyną, dla której rolnik stracił głowę. Dziewczyna nie wie jeszcze, że ma ogromną konkurencję w postaci Agaty. Być może to właśnie dlatego będzie starała się udowodnić Łukaszowi, że świetnie radzi sobie na gospodarstwie i jest niezastąpioną oraz wymarzoną kandydatkę na żonę. Myślicie, że to podziała?

4/5
AKPA

 

Agata również będzie się starała zaimponować Łukaszowi. Ciekawe, czy już wie, że to właśnie ona zajmuje ważne miejsce w sercu Łukasza?

5/5
AKPA

 

Jak myślicie, kogo powinien ostatecznie wybrać Łukasz? Trzymamy za niego kciuki :)