Rolnik szuka żony - uczestnicy 5 edycji
Mat. promocyjne
TV-Show

Jak dobrze oglądałeś 4. odcinek "Rolnika"? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Uwaga! Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć!

8/10 to świetny wynik!

 

W programie "Rolnik szuka żony" robi się coraz ciekawiej! Panie przyjechały już na wieś i czekają na pierwsze, poważne wyzwania. Z kolei rolnicy również odczuwali tremę. Dla niektórych było to ogromne wyzwanie, aby ugościć w swoim domu aż trzy kobiety. Jednak panowie stanęli na wysokości zadania. Co więcej, niektórzy z nich przyznali, że mają już swoje faworytki. Oglądaliście 4. odcinek programu "Rolnik szuka żony 5"? Jesteście pewni, że nic wam nie umknęło? Sprawdźcie się w naszym quizie i zobaczcie, jaka jest prawda! Ostrzegamy, że niektóre pytania mogą was zaskoczyć :)

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Jessica, ulubienica widzów "Rolnika", zataiła przed nimi swój sekret z przeszłości?!

Małgorzata, kandydatka Jana w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show
Jan, najstarszy uczestnik "Rolnik szuka żony 5" już wybrał? "Motyle gdzieś tam się zakręciły"
Jan, najstarszy uczestnik "Rolnik szuka żony 5" już wybrał? "Motyle gdzieś tam się zakręciły"

  Najstarszy uczetnik 5. edycji " Rolnik szuka żony" - Jan dobrze wie, czego chce. Na przyjazd kandydatek wysprzątał cały dom i przygotował pokoje dla pań. Złorzecząc przy okazji, że to mało męskie zajęcie. Do czego to podobne żeby chłop na mopie jeździł. Ale natychmiast dodał. Księżniczki moje zaprosiłem, to muszę ugościć. Owe księżniczki to: Maria, Elżbieta (albo jak mówi sam Elunia), no i ta chyba najbliższa jego sercu - Małgorzata, jak sam przyznaje jego faworytka. Sama Małgorzata też od początku chyba wiedziała, że Jan jest jej pisany. To dziwne, ale jak słyszałam pewne słowa, które Jan mówił. Że jeżeli coś ma zdarzyć się w tym programie, ta kobieta mnie odnajdzie. I dziwne to było, ale poczułam, że on do mnie to mówił. Nie porafię przestać myśleć o Janie. To szleństwo - dodaje. A co na to Jan? Może coś będzie, może coś wyniknie! - zastanawia się. Zobacz:  "Co za wstrętna baba" Internauci rozczarowani zachowaniem kandydatki Jana! Małgorzata nie ukrywała swojej zazdrości! WIDEO   Witając Małgorzatę na przystanku wręczył jej różę. To dla Ciebie taka róża piękna. Dla ładnej kobiety, ładna róża - stwierdził. Gdy już wsiedli do jego eleganckiego SUV, kandydatka wyznała: Powiem Ci, pierwszy raz jestem w tych okolicach To może zostaniesz w tych Brzezinach, co? Może już cię nie wypuszczę z tych Brzezin.   To Małgorzata ze wszystkich kandydatek dostała też największy pokój. Nie wiem jak to ująć, ale coś takiego się dzieje, że motyle gdzieś tam się zakręciły - mówił przed kamerą Jan. Myślicie, że naprawdę zostaną parą?   Małgorzata przywiozła w prezencie dla Jana własnoręcznie zrobiony szalik:

Jessica tańczy na rurze na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
TV-Show
Taniec na rurze i różowe kajdanki Jessiki oburzyły fanów "Rolnik szuka żony"? Takich słów się nie spodziewaliśmy!
Taniec na rurze i różowe kajdanki Jessiki oburzyły fanów "Rolnik szuka żony"? Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Zobacz zaskakujące komentarze internautów!

Łukasz z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
TV-Show
Łukasz z "Rolnik szuka żony" już chyba znalazł miłość... "Dziewczyny są miłe, ale no jest ta jedna"
Decyzja zapadła?!

  Łukasz z 5. edycji "Rolnik szuka żony" zaprosił do domu 3 kandydatki. Ale już chyba wie, do której mocniej bije mu serce. Starannie przygotował gospodarstwo na przyjazd dziewczyn. Albo, jak mówiła prowadząca show Marta Manowska, na przyjazd tej jedynej… Ustawił basen, wyrównał teren. Moja faworytka nadal pozostaje faworytką - deklarował. O kim mowa? Widać to było od razu przy czułym powitaniu pod domem. Tęskniłem za tobą - mocno przytulił na powitanie Agatę. A mikrofon przypięty do koszuli rolnika nagrał jego bicie serca. Bardzo miło mnie przywitał i czule - mówiła 31-latka z Garwolina. Normalnie ręce mi latają. Coś pięknego. No dawno się tak nie czułem. Teraz jak przebiegła do samochodu po torebkę, to nie mogłem wzroku oderwać. Coś pięknego. To jest to - mówił poruszony.  Ale Agata nie jest jedyną w jego domu. 29-letnia Paulina z Hagi też ma jeden cel -  zdobyć serce Łukasza.   Zobacz:  Wybierz z nami najsympatyczniejszą kandydatkę do serca rolników!   Owszem, od pierwszego wejrzenia było zauroczenie. I teraz za każdym razem kiedy na niego patrzę ten uśmiech staje się większy, i na ustach i w moim sercu, więc czas pokaże. 30-letnia Iwona jechała do Łukasza aż 6 godzin! Przywiozła ciasto - sernik.  Czyli starała się. On jednak chyba już wie... Dziewczyny są miłe, ale no ale jest ta jedna - mówi.   Agata, to na nią wskazuje na razie rolnik

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner