Postanie trzecia edycja Rolnik szuka żony Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2 Grzegorz w niebiskiej marynarce i muszce i Ania w żółtej sukience z Rolnik szuka żony 2 Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2 Anna w krótkich spodenkach i Mariusz w białej koszulce z nadrukiem w Rolnik szuka żony 2
Postanie trzecia edycja Rolnik szuka żony
Facebook
1/10
Postanie trzecia edycja Rolnik szuka żony
Facebook

W Rolnik szuka żony 2 wszystko już jasne. Rolnicy i rolniczka Ania dokonali wyboru. Teraz w programie zostaną już tylko z jedną osobą, z która być może zwiążą się na zawsze.

Rolę się trochę odwracają, bo to rolnicy będą musieli się postarać, żeby dobrze wypaść w oczach bliskich swoich kandydatów. Powód? W kolejnym odcinku odwiedzą wybranki i wybranka w ich domach.

Ten odcinek dopiero w niedzielę 15 listopada, a czy dobrze pamiętacie, kim są sami rolnicy i ich kandydatki, które pozostały w programie?

Zapraszamy do naszej galerii z małym przypomnieniem.

Zobacz: Uczestniczka pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" trafiła na 3 miesiące do aresztu! Dlaczego?

 

2/10
Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Grzegorz ma 28 lat, pochodzi z Uniejowic pod Złotoryją. Ma wykształcenie wyższe i jest właścicielem ponad 100-hektarowego gospodarstwa. Pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej.

Zgłosił się do programu, bo szuka kobiety, z którą spędzi resztę życia. U płci pięknej ceni zarówno wygląd ,jak i charakter. Podobno doświadczenie go już nauczyło, żeby unikać kobiet zimnych i samolubnych.

Chętnie czyta książki związane z samorozwojem, uprawia sport i regularnie ćwiczy na siłowni. Lubi też dobrze się ubrać, ale nie znosi prasowania.

Silny, nieco szorstki, potrafiący złowić rybę w strumieniu albo zapolować na lisa, a przy okazji kochający rodzinę i serwujący obiad własnej roboty - mówi o sobie Grzegorz.

W jednym z odcinków powiedział, że:

Nie udawały mi się poprzednie związki. Niestety, dużo w tym było mojej winy. Dziewczyny, z którymi byłem emocjonalnie związany, próbowałem zmieniać, podporządkowywać sobie. Nie słuchałem ich, dlatego szybko odchodziły ode mnie.

A kim jest Ania, która od samego początku podobała mu się najbardziej ze wszystkich kandydatek?

3/10
Grzegorz w niebiskiej marynarce i muszce i Ania w żółtej sukience z Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Anna ma 24 lata i pochodzi z Kotliny Kłodzkiej. Od pięciu lat mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje i pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Dodatkowo prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci. Czas wolny Anna lubi spędzać na świeżym powietrzu – na spacerach, jeżdżąc rowerem lub pływając.

Chciałaby mieszkać na wsi, bo ludzie żyją tam bliżej siebie, są otwarci i przyjaźni.

Po Grzegorzu widać, że jest w Ani zakochany, ale czy Ania odwzajemnia jego uczucia? Na razie jest powściągliwa w ich okazywaniu.

4/10
Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

Ania Michalska ma 36 lat i jest pierwszą w historii rolniczką, która szuka w programie męża. Ania ma wyższe wykształcenie i prowadzi ponad 20-hektarowe gospodarstwo, którego ważną częścią są zajmujące ponad 3 hektary, komercyjne łowiska z różnego rodzaju rybami.

Jest osobą energiczną, przedsiębiorczą i pewną siebie. Gospodarstwo odziedziczyła po rodzicach, ale mieszkanie na wsi było także jej wyborem. Nigdy nie chciała żyć w mieście i, jak twierdzi, każdą wizytę w nim przypłaca bólem głowy.

W mężczyznach poszukuje tego nieuchwytnego „czegoś”, nie znosi natomiast lenistwa, nadużywania alkoholu i papierosów. Ania ma już 7-letniego synka.

Anna wydaje się być osobą silną, ale mówi, że to jej pancerz, a w środku jest krucha i wrażliwa. Chciałaby mężczyzny, który byłby dla niej podporą i był silniejszy od niej.

Czy taki okaże się Mariusz, którego wybrała?

5/10
Anna w krótkich spodenkach i Mariusz w białej koszulce z nadrukiem w Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Mariusz ma 39 lat i jest „kawalerem z odzysku”, który swoje życie dzieli pomiędzy Londynem (gdzie pracuje jako kucharz) a rodzinnym Zwoleniem, gdzie mieszka jego rodzina i 15-letni syn. Kiedy nie pracuje, Mariusz najchętniej spędza czas na podróżach z synem.

Jest wrażliwy i od razu Ania zawróciła mu w głowie. Dla niej rzucił się do jeziora zbierać nenufary, dla niej przełamał stres i i wstyd przed kamerami, żeby pokazać swoje uczucia. Ania go nagrodziła i wybrała własnie jego. Ale czy ten związek dalej przetrwa?

6/10
Robert w karmelowych spodniach i Agnieszka w beżowej rmonesce w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

Robert ma 32 lata i jest kawalerem. Ma wykształcenie wyższe i prowadzi supernowoczesne, 50-hektarowe gospodarstwo oraz hodowlę krów mlecznych. Zatrudnia pracowników, dlatego ma czas by rozwijać zainteresowania. A są nimi piłka halowa, jazda konna, narciarstwo czy podróże...
Decyzję o zgłoszeniu się do programu Robert podjął pod wrażeniem pierwszej edycji, której uczestnicy zmagali się z tymi samymi problemami i stereotypami, co on.

Dla Roberta najważniejszy jest charakter dziewczyny, wspólne zainteresowania i tematy do rozmowy, wygląd zaś traktuje jako sprawę drugorzędną. Interesuje go ktoś, kto byłby jego przyjaciółką i partnerką.

Wydawało się, że wybierze Krystynę, jednak ostatecznie bardziej posłuchał głosu rozsądku i zdecydował się na Agnieszkę. Powód? Krystyna według niego po jakimś czasie uciekłaby ze wsi. 

A kim jest jego wybranka Agnieszka?
Ma 31 lat i całe jej dotychczasowe życie związane jest ze wsią. Jest absolwentką technikum rolniczego i razem z bratem prowadzi niewielkie gospodarstwo rolne w małej miejscowości położonej w województwie łódzkim. Jest kobietą wytrwałą i upartą obdarzoną silnym charakterem i zdolnością do poświęceń - czytamy w jej opisie.

Wygląda na to, że wybrał dziewczynę, która kocha wieś i ją bardzo dobrze zna.

7/10
Rafał w czarnej bluzce i Justyna w sukience w wzorki z Rolnik szuka żony 2

Rafał ma dopiero 26 lat i ze wszystkich rolników jest najbardziej powściągliwy w uczuciach.
Jest absolwentem inżynierii chemicznej i procesowej na Politechnice Poznańskiej, jest też po podyplomowych studiach (z analizy ekonomicznej i kontrolingu). Dobrze zna język niemiecki. Motoryzacja jest jego pasją. Razem z rodzicami prowadzi 120-hektarowe gospodarstwo.

Dla Rafała miłość i przygoda są ze sobą powiązane - jak sam mówi:

Miłość może być przygodą życia, a przygoda skończyć się wielką miłością.

Szuka dziewczyny, której nie będzie zależało na „lansie”, imprezowaniu, czy „pokazywaniu się”. Chciałby, aby była spokojna, mądra i – co najważniejsze – żeby była między nimi chemia. Nie ma nic przeciwko temu, by miała własną pracę, ale chciałby, aby odnalazła się w jego gospodarstwie i pomagała przy nim, bo żadna praca nie da tyle satysfakcji i korzyści co praca na swoim.

Po zachowaniu Rafała w programie podniosły się glosy, że chłopak przyszedł do telewizji, by szukać rozgłosu, a nie miłości.

Czy tak samo myśli Justyna, którą wybrał?

8/10
Rafał w czarnej koszulce i Justyna w jasnej sukience z kwiatami w ręku w Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Justyna ma 26 lat, z wykształcenia jest prawnikiem. Mieszka i pracuje w Gdańsku. Uważa się za osobę wytrwałą, cierpliwą, dążącą do wyznaczonych celów i ambitną. Była najbardziej spokojną i skrytą kandydatką do serca Rafała i chyba właśnie tym wygrała u niego zainteresowanie.

 

9/10
materialy prasowe

Eugeniusz ma 75 lat. Jest najstarszym uczestnikiem ze wszystkich kiedykolwiek emitowanych wersji programu „Rolnik szuka żony”. Jest też wielkim dżentelmenem, który każdą kandydatkę traktował jak swoją królową.

Kiedyś Genio miał jedną z największych hodowli owiec w swojej okolicy, ale prawie wszystko oddał swojemu najstarszemu synowi, z którego matką rozstał się po 15-letnim małżeństwie. Deklaruje, że teraz znowu jest gotowy na miłość.

Eugeniusz zostawił sobie 15-hektarowe gospodarstwo, małą hodowlę owiec, ogród warzywny, kilka stawów rybnych i niewielkie gospodarstwo agroturystyczne.

Eugeniusz był wójtem, udzielał się też w wielu związkach branżowych. Lubi operę, a najbardziej tańce, podróże i szczere rozmowy. Te pasje chciałby dzielić z kobietą wysportowaną, aktywną, szczerą i atrakcyjną.

Czy taka okaże się Lilianna?

10/10
Eugeniusz całuje w rękę Liliannę w Rolnik szuka żony 2

Lilianna z Rolnik szuka żony ma 63 lata i do programu przyjechała z Pomorza Zachodniego. Przez wiele lat pracowała jako referent techniczny w zakładach chemicznych. 8 lat temu rozwiodła się, po 37 latach małżeństwa. Od tego czasu mieszka i opiekuje się swoją mamą. Miłośniczka przyrody i zapalony działkowiec, a także wrażliwa malarka z wystawą własnych prac na koncie. Była najbardziej spokojną z kandydatek i najbardziej  elegancką. Czy Eugeniusz i Lilianna zostaną parą?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony