Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kadr z programu Rinke za kratami
TV-Show

Miłość w więzieniu? Drugi odcinek „Rinke za kratami" jest naprawdę pełen emocji!

Miłość w więzieniu? Drugi odcinek „Rinke za kratami" jest naprawdę pełen emocji!

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Znany producent show rozrywkowych, Rinke Rooyens w programie "Rinke za kratami" przeprowadził rozmowy z więźniami, którzy odsiadują wyrok w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Producent wnikał w więzienny świat, poznał tajemnice osadzonych, pokazał jak od kulis wygląda praca funkcjonariuszy: dyrektora, wychowawców, ochrony. Co zobaczymy w drugim odcinku programu?

“Rinke za kratami” odcinek drugi

Rinke Rooyens podczas swojego kilkutygodniowego pobytu w więzieniu, rozmawiał z osadzonymi o tym, jak radzą sobie z rozłąką z najbliższymi. Każdego ze skazanych łączy jedno - wszyscy odliczają czas do telefonu, listu oraz spotkania z najbliższymi. Czy walczą o swoje związki, a może szukają miłości za kratami? Poznamy historię Krzysztofa K. ps. „Kapsel”, który dzięki ukochanej osobie przeszedł pozytywną przemianę i jest w tej chwili bardzo szczęśliwym człowiekiem. Swoją obecną żonę poznał w zakładzie karnym! Wypatrzył ją w sali widzeń, gdy odwiedzała znajomego i zrobił wszystko, żeby zdobyć jej adres. Napisał do niej list i tak zaczął się ich związek, który trwa już od 9 lat. Czy na prośbę Rinke, dyrektor zakładu wyda zgodę na spotkanie Krzysztofa i jego żony, poza pokojem widzeń? Przekonamy się już w najbliższym odcinku “Rinke za kratami”. Emisja w każdą środę o 22:10 na antenie Polsatu.

Program "Rinke za kratami":

Rinke Rooyens rozmawia z więźniami

Rinke za kratami to program, w którym Rinke Rooyens robi wywiady z więźniami

Rinke za kratami to nowy program Polsatu

Kontrowersje wokół "Rinke za kratami"

Program "Rinke za kratami" jest emitowany tylko od tygodnia, ale już zdążył wzbudzić duże emocje w mediach. Dlaczego? Ostatnio Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze stacji TVP, ponieważ podczas prowadzenia programu "Świat się kręci" zareklamował program "Rinke za kratami". Program "Świat się kręci" jest produkowany przez firmę Rochstar należącą do Rinke Rooyensa. Czy taka promocja pomogła programowi "Rinke za karatami"? Z pewnością tak, bo pierwszy odcinek gromadził przed telewizorami prawie milion widzów!

 

“Rinke za kratami” zwiastun 2 odcinka:

 

 

 

 

 

 

 

Newsy
Miłość w więzieniu? Drugi odcinek „Rinke za kratami" jest naprawdę pełen emocji!
Co wydarzy się w programie Rinke Rooyensa?

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Znany producent show rozrywkowych, Rinke Rooyens w programie "Rinke za kratami" przeprowadził rozmowy z więźniami, którzy odsiadują wyrok w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Producent wnikał w więzienny świat, poznał tajemnice osadzonych, pokazał jak od kulis wygląda praca funkcjonariuszy: dyrektora, wychowawców, ochrony. Co zobaczymy w drugim odcinku programu?   “Rinke za kratami” odcinek drugi Rinke Rooyens podczas swojego kilkutygodniowego pobytu w więzieniu, rozmawiał z osadzonymi o tym, jak radzą sobie z rozłąką z najbliższymi. Każdego ze skazanych łączy jedno - wszyscy odliczają czas do telefonu, listu oraz spotkania z najbliższymi. Czy walczą o swoje związki, a może szukają miłości za kratami? Poznamy historię Krzysztofa K. ps. „Kapsel”, który dzięki ukochanej osobie przeszedł pozytywną przemianę i jest w tej chwili bardzo szczęśliwym człowiekiem. Swoją obecną żonę poznał w zakładzie karnym! Wypatrzył ją w sali widzeń, gdy odwiedzała znajomego i zrobił wszystko, żeby zdobyć jej adres. Napisał do niej list i tak zaczął się ich związek, który trwa już od 9 lat. Czy na prośbę Rinke, dyrektor zakładu wyda zgodę na spotkanie Krzysztofa i jego żony, poza pokojem widzeń? Przekonamy się już w najbliższym odcinku “Rinke za kratami”. Emisja w każdą środę o 22:10 na antenie Polsatu. Program "Rinke za kratami":           Kontrowersje wokół "Rinke za kratami" Program "Rinke za kratami" jest emitowany tylko od tygodnia, ale już zdążył wzbudzić duże emocje w mediach. Dlaczego? Ostatnio Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze stacji TVP, ponieważ podczas prowadzenia programu "Świat się kręci" zareklamował program "Rinke za kratami". Program "Świat się kręci" jest produkowany przez firmę Rochstar należącą do Rinke...

Rinke Rooyens pozuje do zdjęć
ONS
TV-Show
Rinke Rooyens trafi do jeszcze gorszego więzienia?!
Rinke Rooyens trafi do jeszcze gorszego więzienia?!

Nie tylko program Katarzyny Dowbor “Nasz nowy dom” jest hitem Polsatu , rekordy oglądalności bije też program “Rinke za kratami”. Producent telewizyjny Rinke Rooyens przez całe wakacje realizował program w Zakładzie Karnym w Krzywańcu , gdzie rozmawiał z więźniami odsiadującymi tam wyroki. Czy w związku z dobrą oglądalnością programu Polsat zdecyduje się na drugi sezon? Będzie drugi sezon “Rinke za kratami”? Rozmowy Rinke z więźniami na temat miłości, czy tęsknoty bardzo spodobały się widzom, dlatego - jak udało nam się dowiedzieć -  Rinke Rooyens zastanawia się nad realizacją kolejnego sezonu programu. Chciałby zrobić go w więzieniu o podwyższonym rygorze. Obecnie producent jest na wakacjach, ale po powrocie chciałby porozmawiać z Polsatem na temat kontynuacji programu. Co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć “Rinke za kratami 2”?                

Rinke za kratami - maraton w finale programu
Polsat
TV-Show
Finał "Rinke za kratami": Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie! ZDJĘCIA
Finał "Rinke za kratami": Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie! ZDJĘCIA

Zbliża się koniec programu " Rinke za kratami ", w którym znany producent telewizyjny i były mąż Kayah, Rinke Rooyens okrywa świat Zakładu Karnego w Krzywańcu. W finałowym odcinku Rinke wraz w więźniami weźmie udział w maratonie!   Rinke Rooyens pobiegnie w maratonie Ten bieg będzie zwieńczeniem wspólnego doświadczenia, jakim była dla Rinkego obecność w Krzywańcu. Producent pokazywał, jak wygląda na co dzień życie więźniów, odbywał z nimi rozmowy na temat miłości, rodziny i ich planów po wyjściu z więzienia. Poznał reguły, jakie panują za kratami. W finałowym odcinku wraz z nimi przebiegnie 15 km, czyli czterdzieści okrążeń wokół pawilonu H. Zwycięzca biegu dostanie puchar od dyrektora zakładu. Więźniowie trenowali od miesięcy i ten bieg jest dla nich wielkim wydarzeniem. Jak poradzi sobie Rinke? Zobaczcie nasze wideo.    Finałowy odcinek "Rinke za kratami", o godzinie 22: 10 w Polsacie.    Rinke Rooyens na planie Rinke za kratami   Plan programu Rinke za kratami   Plan programu Rinke za kratami  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner