Do tej pory to w Polsacie zapadały rewolucyjne decyzje dotyczące popularnych formatów, a tymczasem okazuje się, że stacja TVN też zdecydowała się na zmiany. Wraz z końcem sezonu z programem "Dzień Dobry TVN" pożegnała się niemal połowa prowadzących. Tylko niektórych z nich zobaczymy w nowych programach! O kogo chodzi?

Reklama

Rewolucja w "Dzień Dobry TVN"! Z programem żegna się wielu prowadzących

Na oficjalnym koncie "Dzień Dobry TVN" w mediach społecznościowych pojawił się obszerny wpis podsumowujący ostatni sezon programu śniadaniowego i okazuje się, że jesienią nie zobaczymy już Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika, Małgorzaty Ohme, Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak.

Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem.
@annakalczynskam, Andrzeju, @gosiaohme, to dzięki Wam widzowie rozpoczynali poranki z energią i uśmiechem.

Okazuje się, że to nie koniec zmian! Co ciekawe, są już znane nowe duety prowadzących "Dzień dobry TVN".

Nowy duet w “Dzień Dobry TVN” stworzą Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.
Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła uwagę Marcinowi Prokopowi na wizji. Rzeczywiście przesadził?

Zobacz także

Niektóre z prowadzących mogą liczyć na nowe programy w stacji. Tak będzie w przypadku Małgorzaty Rozenek.

Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie.

East News/Paweł Wodzynski

Nowy projekt czeka też na Agnieszkę Woźniak-Starak, która nadal będzie prowadziła najważniejsze imprezy w stacji.

Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych.

Instagram @aga_wozniak_starak

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama