W programie "Milionerzy" padło pytanie o Małgorzatę Rozenek
East News/Instagram

Małgorzata Rozenek w "Milionerach"! Rozbawiony był nawet Hubert Urbański!

W programie "Milionerzy" padło pytanie o Małgorzatę Rozenek
East News/Instagram

W programie "Milionerzy" jedna z uczestniczek musiała odpowiedzieć na pytanie dotyczące Małgorzaty Rozenek, a dokładniej o jej wypowiedź z programu "Azja Express". O tym, że Małgosia Rozenek stała się największą gwiazdą pierwszej edycji wielkiego hitu TVN wiemy od dawna. Słynne cytaty żony Radosława Majdana jak np. "Nie mów do mnie teraz" wykorzystano nawet w najnowszej reklamie telefonii komórkowej z udziałem gwiazdy TVN i jej męża. 

Zobacz także: HIT! "Nie brać tych legginsów, prawda? A tych...? Piżamek nie biorę!" Mistrzowskie cytaty Rozenek z "Azja Express"

 

Małgorzata Rozenek w Milionerach

Teraz w jednym z ostatnich odcinków "Milionerów" jedna z uczestniczek musiała odpowiedzieć na pytanie: "Małgorzata Rozenek w programie Azja Express przekonywała pasażerów wietnamskiego autobusu, że ona i jej narzeczony są polskimi:". Tu oczywiście pojawiły się cztery odpowiedzi, a Joanna Radosz musiała wybrać tą właściwą. Jakie padły propozycje odpowiedzi?

A: Hiltonami

B: Beckhamami

C: Kardashianami

D: Trumpami

Uczestniczka wybrała odpowiedź "B" i wygrała 1000 złotych. Cała sytuacja rozbawiła Huberta Urbańskiego, który nie mógł ukryć uśmiechu, gdy przeczytał pytanie. A Wy pamiętaliście, co mówiła w wietnamskim autobusie Małgorzata Rozenek?  ;)

 

To nie pierwszy raz, kiedy w programie "Milionerzy" pojawia się pytanie z wiedzy o polskim show-biznesie. Ostatnio padło również pytanie o... rozstanie Dody i Emila Haidara!

 

Zobacz także: Od "Perfekcyjnej Pani Domu" do idolki z "Azja Express". Wielka przemiana Małgorzaty Rozenek

 

W programie Milionerzy padło zaskakujące pytanie.

Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News

Jedna z uczestniczek musiała odpowiedzieć na pytanie dotyczące Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozek pod studiem DDTVN w szarym płaszczu

Więcej na temat Małgorzata Rozenek Milionerzy
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08