Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy" Hubert Urbański Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"? Zbigniew Urbański na prezentacji wiosennej ramówki TVN Hubert Urbański
Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News
1/5
Hubert Urbański na planie programu "Milionerzy"
East News

Twórcy programu "Milionerzy" nie przestają zaskakiwać kreatywnością! Teleturniej, który po kilku latach przerwy wrócił na antenę TVN, niemal natychmiast stał się hitem. A wszystko dzięki interesującej formule show, charyzmatycznemu prowadzącemu, szansie na wielkie pieniądze oraz niebanalnym pytaniom, które padają w programie. Wśród nich nie brakuje tematyki związanej z show-biznesem czy ogólnie pojętą popkulturą. To właśnie te najciekawsze szybko stają się internetowymi viralami. Tak było i tym razem.

 

Zobacz też: Kolejny odcinek "Milionerów" stał się hitem sieci! A wszystko przez imię i nazwisko uczestnika ;)

 

Uczestniczka ostatniego odcinka "Milionerów" stanęła przed pytaniem, które kompletnie zbiło ją z pantałyku. Dotyczyło ono... pracowników korporacji! Jeśli i Ty pracujesz w dużej firmie, na pewno znasz na nie odpowiedź. Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show

2/5
Hubert Urbański
ONS

Uczestniczka programu "Milionerzy" dostała pytanie o bardzo ciekawej treści, w której znalazł się oryginalny "cytat".

Kto komu napisze: "Sendnij mi briefa, bo mam deadline i muszę wyrobić target na asapie":

A. blokers blokersowi

B. hipster hipsterowi

C. leming lemingowi

D. korposzczur korposzczurowi

Brzmi znajomo? Udzielenie prawidłowej odpowiedzi z pewnością nie będzie problematyczne dla żadnego pracownika korporacji. Oczywiście trafna jest odpowiedź D. W pytaniu przytoczono zdanie, które często można usłyszeć w biurach wielkich firm. Pracowników korporacji często nazywa się właśnie "korposzczurami". Uczestniczka show TVN chwilę się zastanawiała, lecz ostatecznie odpowiedziała prawidłowo.

 

3/5
Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News

To nie jedyne zaskakujące pytanie w reaktywowanych "Milionerach". Jak do tej pory padały już m.in. pytania o Jarosława Kaczyńskiego, Dodę, znanego youtubera, Donatana itd. Dzięki tego typu pytaniom program jest hitem nie tylko w telewizji, ale również w internecie.

4/5
Zbigniew Urbański na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

Każdy kolejny odcinek "Milionerów" przyciąga przed telewizory blisko 2 miliony widzów, a nietypowe pytania rozchodzą się po internecie z prędkością światła.

5/5
Hubert Urbański

A Wy znaliście odpowiedź na pytanie o "korposzczurach"? :)

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy