Za nami wyjątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", z którego odpadły aż dwie pary. Przez czas trwania programu uczestnicy zżywają się ze sobą, nawiązują nowe relacje, więc nigdy nie jest łatwo żegnać się z tą taneczną przygodą. Historia mówi, że na planie "Tańca z Gwiazdami" rodzą się nie tylko przyjaźnie, ale również głębsze, romantyczne uczucia. Fani programu już od pewnego czasu widzą iskrę między Maciejem Musiałem i Darią Sytą. Teraz skomentowała to nawet Paulina Sykut-Jeżyna. Zobaczcie!

Reklama

Paulina Sykut- Jeżyna sugeruje romans Musiała z Sytą?

Maciej Musiał w programie "Taniec z Gwiazdami" pokazuje swoje umiejętności, które z odcinka na odcinek są coraz lepsze. Tydzień temu Maciej zaprezentował taniec latynoamerykański, a teraz widzowie mogli podziwiać go w dostojnym walcu angielskim. Występ aktora z partnerką taneczną wzbudził wiele emocji u fanów programu, którzy spekulują, że uczucie widoczne w tańcu może mieć przełożenie na rzeczywistość, a para ma się ku sobie. Tak też zasugerowała Paulina Sykut- Jeżyna, która od razu po ich tańcu powiedziała:

Powiedziałeś wspaniale, że piękno jest w każdym z nas, w relacjach… Wy stworzyliście, mam wrażenie taką wspaniałą relację tutaj jako taneczna para i nie tylko
- rozpoczęła wypowiedź Sykut.
Musiał Syta relacja w TzG
Wojciech Olkusnik/East News

Na twarzy Macieja Musiała pojawił się niezręczny uśmiech. Aktor był wyraźnie speszony słowami prowadzącej program, która widząc to próbowała wybrnąć z tej sytuacji:

Ale nie wymuszam tutaj, żebyś nam powiedział, czy jesteście razem, czy nie…

Po minach uczestników było widać lekkie zakłopotanie takimi słowami Pauliny Sykut- Jeżyny. Wygląda na to, że ta chemia między Musiałem a Sytą jest stworzona jedynie na potrzeby programu "Taniec z Gwiazdami", ponieważ Daria spotyka się z siatkarzem- Igorem Grobelnym. Fani programu od razu zasugerowali nietaktowne zachowanie ze storny prowadzącej:

Ja to nie przepadam za Pauliną, dokładnie za dużo sobie pozwala
W ogóle mam wrażenie, że Paulina na za wiele sobie pozwala często. Kasia Skrzynecka lub nawet Natasza Urbańska, gdy prowadziły skupiały się na tu i teraz
- rozpisują się fani programu.

Podobał Wam się występ Darii i Maćka?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Afera po występie Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami". Publiczność aż zaczęła krzyczeć

Maciej Musiał i Daria Syta
AKPA/Piętka Mieszko
Maciej Musiał i Daria Syta
AKPA Baranowski
Reklama
Reklama
Reklama